Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Czy nieużywane głośniki mogą ulec uszkodzeniu ?


Rekomendowane odpowiedzi

z poprzedniego auta wyjalem glosniki i lezaly w garazu poltora roku w oryginalnym opakowaniu. teraz je zamontowalem i bardzo słabo graja, czy mogly ulec jakiemus uszkodzeniu???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no... jest tam magnes... ale o takich przypadkach o jakich myślę nie słyszałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głównym problemem głośników "drugiego gatunku" jest osłabienie materiału membrany, po jakimś czasie nieużywania membranka może po prostu popękac bo rozmagnesowac się to chyba nie powinny, ale jeśli są to oryginalne głośniki to raczej szukałbym problemu w podłączeniu ? może coś w kostce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

graja o wiele ciszej, choc radio jest to samo ze starego auta. czy moze to byc wina zbyt cienkiego oryginalnego kabla?? bo kiedys mialem zalozony o wiele grubszy. glosniki trzymalem w garazu wysoko na polce w foliach i pudelku ze styropianem, tak jak kupilem. w garazu moze byc wilgoc bo przywozi sie snieg i pozniej topi sie i paruje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys wzmacniacza nie bylo, dopiero teraz chce zalozyc dlatego zamontowalem te wieksze glosniki ale nie wiem czy cos z tego wyjdzie. podłacze wzmacniacz i grubszy kabel to bedzie wszystko jasne. a jesli okaze sie ze głosniki nadal nie graja dobrze bo sa zawilgociale lub jeszcze cos innego to mozna jeszcze cos z nimi zrobic czy musze kupic nowe????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

glosniki sa dynora czterodrozne, podlaczylem dzisiaj wzmacniacz i grubsze kable no i gra duzo lepiej, ale teraz mam jeszcze inna zagadke. w radiu kenwooda nie ma wyjscia na wzmacniacz wiec puscilem kale od glosnikow. jak wiecej podglosze tak ze az glosniki zaczynaja cherczec to po chwili radio przestaje grac i wyskakuje napis PROTECT. co to za przyczyna????

kable sa dobrze bo sprawdzalem kilka razy, wzmacniacz tez kenwood.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie kable glosnikowe puscilem na wzmacniacz.

Są conajmniej dwa sposoby na "puszczenie kabli glosnikowych na wzmacniacz".

no sygnal puscial na wzmacniacz

Są conajmniej trzy sposoby "puszczania sygnał na wzmacniacz".

Polska to trudny jazyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moze wyjasnisz watson jakie to sa sposoby skoro jest ich az tyle.[br]Dopisany: 16 Marzec 2009, 22:59_________________________________________________tylko tak w ,, jazyku,, polskim zeby bylo latwo zrozumiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sto razy nie bede powtarzal wolnojarzącym :wallbash:

jak ktos nie potrafi odpowiedziec to niech sie nie udziela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sto razy nie bede powtarzal wolnojarzącym :wallbash:

jak ktos nie potrafi odpowiedziec to niech sie nie udziela

Skoro ktoś nie jest w stanie opisać problemu z podłączeniem, to może niech najpierw .....

ps.

masz racje, mój błąd - Tobie więcej nie pomogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...