Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem z Vag-Comem - aktywacja

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam

mam pytanie mam sciagnietego vaga z orginalnej strony vag-com ,i czy moge go legalnie jakos zarejestrowac czy cos bo nie chodza mi wszystkie funkcje a w zasadzie to moge tylko sprawdzic bledy i je skasowac ,a np. adaptacji juz nie moge zrobic

Opublikowano

kolego możemy zgadać się i gdzieś spotkać któregoś dnia po popołudniu i zadziałamy z tematem :cool:

Opublikowano
  • Autor
kolego możemy zgadać się i gdzieś spotkać któregoś dnia po popołudniu i zadziałamy z tematem :cool:

siemasz ten tydzien mam druga zmiane ale mysle ze w sobote mozemy sie spotkac i pogadac chyba ze na placu zwyciestwa jestem prawie codziennie po 22 podjedz to pogadamy granatowe A4 :a4fan: :biggrin:

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Witam

Posiadam interfejs ODB2 z USB, probowalem adaptacji z użyciem Vag Com 409.1 niestety nie jest to mozliwe, w jednym z postow doczytalem ze adaptacja jest mozliwa przy uzyciu Vag Com 311.2, czy ta wersja takze wymaga aktywacji i wspołpracuje z USB?

Dziekuje za pomoc

Artur :a4fan:

Opublikowano

Witam

Posiadam interfejs ODB2 z USB, probowalem adaptacji z urzyciem Vag Com 409.1 niestety nie jest to mozliwe, w jednym z postow doczytalem ze adaptacja jest mozliwa przy uzyciu Vag Com 311.2, czy ta wersja takze wymaga aktywacji i wspołpracuje z USB?

Dziekuje za pomoc

Artur :a4fan:

Adaptacja dostępna jest w każdej wersji VAG-COMa, ale tylko po wcześniejszej aktywacji programu. Jeżeli program nie ma licencji (nie jest zarejestrowany) to ma zablokowane niektóre funkcje

Opublikowano

Witam.

A moze bedziecie jakoś w Kołobrzegu , bo mam ten sam problem.

Dlatego uzywam VWTool bo tam działa wszystko.

Bede wdzieczny za pomoc.

Pozdrawiam

Opublikowano

Witam.

A moze bedziecie jakoś w Kołobrzegu , bo mam ten sam problem.

Dlatego uzywam VWTool bo tam działa wszystko.

Bede wdzieczny za pomoc.

Pozdrawiam

Chciałbym skasować inspekcje serwisową IN2 B5 97' za pomocą VWTool, wiesz może jak to zrobić? Próbowałem kilkaktotnie poprzez adaptacje i nic :kwasny:

Artur :a4fan:

Opublikowano

Wejdź w Licznik (Adres 17) i kliknij Reset SRI.

Potem wybierz opcję i już.

  • 1 rok później...
Opublikowano

podpinam się z tą aktywacją - wszystko jest pięknie tylko, że oni aktywują program tylko dla swoich kabli a jak się kupiło kabel z allegro a nie ross tech to jak aktywować ?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.