Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 Allroad FL - URBAN CAMO


t_stepniak

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, BLENDEK napisał:

No tak, przedlift ma h11, polift ma h8, ale dodatkowo allroad też ma h11 i więcej W. Myślałem, że wszystkie polifty mają H8.

O to tego nie widziałem, myślałem, że wszystkie polifty mają H11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, t_stepniak napisał:

O to tego nie widziałem, myślałem, że wszystkie polifty mają H11

Sprawdzałem specjalnie w książce :D

96670779_576770809615652_5978371846402211840_n.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zabrałem się za malowanie zacisków + pranie tapicerki + zabezpieczenie skóry + woskowanie wnętrza :naughty:
IMG_7873.JPG     IMG_7877.JPG

Zaciski klasycznie na srebrno, długo zastanawiałem się nad jakimś kolorem, ale to może przy okazji zmiany felg coś pokombinuje.
Pierwszy raz używałem też wosku do wnętrz no i efekt - jak widać wyżej - daje radę :D ja spróbowałem produktów od Manufaktura Wosku - Interior Finish HD Crispy Lemon Cookie - zapach mistrzostwo świata nawiasem mówiąc. Od razu udało się zrobić parę zdjęć wnętrza

IMG_9893.jpg IMG_9897.jpg IMG_9900.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaciski zmien na 320mm bo seria to straszna bieda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Dev napisał:

zaciski zmien na 320mm bo seria to straszna bieda

Zmienie pewnie przy okazji zmiany felg, miałem to robić na ten sezon, ale przez korone szykują się miesiące biedy, więc musiałem odłożyć w czasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, rozważam sprzedaż auta, ponieważ w ciągu 2 miesiący pojawią mi się jeszcze 2 inne w garażu, więc trochę bez sensu płacić za to (leasing do października 2021).
Czy poomoglibyście w potencjalnej wycenie auta?
Do spłaty pozostało 15 rat po 1350 netto (~25k brutto) + wykup 1% (wartość początkowa to 69 900 pln, więc 1% = 699 pln brutto)
Nigdy nie robiłem cesji leasingu, więc będę wdzięczny za podpowiedzi co i jak

Pomysł pojawił się w tym tygodniu i nic nie jest jeszcze postanowione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎14‎.‎06‎.‎2020 o 15:34, t_stepniak napisał:

Słuchajcie, rozważam sprzedaż auta, ponieważ w ciągu 2 miesiący pojawią mi się jeszcze 2 inne w garażu, więc trochę bez sensu płacić za to (leasing do października 2021).
Czy poomoglibyście w potencjalnej wycenie auta?
Do spłaty pozostało 15 rat po 1350 netto (~25k brutto) + wykup 1% (wartość początkowa to 69 900 pln, więc 1% = 699 pln brutto)
Nigdy nie robiłem cesji leasingu, więc będę wdzięczny za podpowiedzi co i jak

Pomysł pojawił się w tym tygodniu i nic nie jest jeszcze postanowione

Nie dociągniesz do końca roku? Wziałbym to auto od Ciebie ale w okolicy grudzień-styczeń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dociągnąć dociągne, to nie problem, tylko tak jak pisałem trochę bez sensu mi za nie płacić jak będę miał 2 inne fury do jazdy, jeżeli nikt się nie znajdzie chętny do tego czasu to trafi do Ciebie, mi się nie pali ze sprzedażą
Wystawiłem auto na OTOMOTO jeżeli kogos interesuję żeby poczytać co i jak, chociaż sporo rzeczy wypisałem tutaj na forum: 

image;s=732x488
WWW.OTOMOTO.PL

Nie Uszkodzony Audi A4 Allroad - Nie Pierwszy właściciel, Biały, Metalik, Nie Perłowy, Diesel, 177 KM, 1 968 cm3. ABS, CD, ABS, Centralny zamek, ABS, CD, ABS,

odstępne ustawiłem na 35k brutto, 16 rat i gra zamknięta, wykup 1% od kwoty początkowej czyli 700 pln brutto 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, t_stepniak napisał:

Dociągnąć dociągne, to nie problem, tylko tak jak pisałem trochę bez sensu mi za nie płacić jak będę miał 2 inne fury do jazdy, jeżeli nikt się nie znajdzie chętny do tego czasu to trafi do Ciebie, mi się nie pali ze sprzedażą
Wystawiłem auto na OTOMOTO jeżeli kogos interesuję żeby poczytać co i jak, chociaż sporo rzeczy wypisałem tutaj na forum: 

image;s=732x488
WWW.OTOMOTO.PL

Nie Uszkodzony Audi A4 Allroad - Nie Pierwszy właściciel, Biały, Metalik, Nie Perłowy, Diesel, 177 KM, 1 968 cm3. ABS, CD, ABS, Centralny zamek, ABS, CD, ABS,

odstępne ustawiłem na 35k brutto, 16 rat i gra zamknięta, wykup 1% od kwoty początkowej czyli 700 pln brutto 

Spoko dobry pieniądz i tak za niego:wink: Byłby ideał gdyby miał panoramę:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Wandej napisał:

Spoko dobry pieniądz i tak za niego:wink: Byłby ideał gdyby miał panoramę:kox:

Wytniesz sobie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Wandej napisał:

Spoko dobry pieniądz i tak za niego:wink: Byłby ideał gdyby miał panoramę:kox:

Niektórzy jej nie chcą specjalnie bo auto jest gorzej wyciszone i VAGowskie panoramy podobno się tłuką na dołach (słyszałem z różnych źródeł od użytkowników świeżych aut) + b8 kiedyś miały jakieś problemy z przeciekaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, BLENDEK napisał:

Niektórzy jej nie chcą specjalnie bo auto jest gorzej wyciszone i VAGowskie panoramy podobno się tłuką na dołach (słyszałem z różnych źródeł od użytkowników świeżych aut) + b8 kiedyś miały jakieś problemy z przeciekaniem

Idąc tym tokiem myślenia to nie warto też kupować auta z S-tronicem:wink: 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Norbas napisał:

Wytniesz sobie :decayed:

Przebolałbym to ;) Bardziej składaniam się też ku TFSI ale akurat CGLC to w zasadzie motor bez wad i dosyć wydajny. Wiecej jak 7l chyba nie spala Ci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Wandej napisał:

Przebolałbym to ;) Bardziej składaniam się też ku TFSI ale akurat CGLC to w zasadzie motor bez wad i dosyć wydajny. Wiecej jak 7l chyba nie spala Ci?

No ze spalaniem nie jest aż tak kolorowo :D Na baku (52 litry) do rezerwy robię od 750 do 500 km w zależności czy miasto/trasa, czy ciepło/zimno , czy spokojnie jadę czy też trochę żwawiej 
Automat, quattro i mega ciężkie koła robią swoje niestety 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej w B7 co bym nie robił to conajmniej te 850 przejeżdżałem (tam większy bak delikatnie) no ale tutaj wystarczy, że wieje na trasie od przodu i różnica jest kolosalna.
Ale teraz dla przykładu mam przejechane 450 km i dopiero połowa baku, ale w zimie bywało tak, że 500 km i już głęboka rezerwa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Wandej napisał:

Przebolałbym to ;) Bardziej składaniam się też ku TFSI ale akurat CGLC to w zasadzie motor bez wad i dosyć wydajny. Wiecej jak 7l chyba nie spala Ci?

No różnie to bywa... ale spalanie było by niższe gdyby program po aferze, który wygrali był lepszy ;) po akcji jest spadek mocy/ inaczej chodzi i ma większe spalanie. Przy wypalaniu dpf mam mniejsze spalanie na odcinku 15km niż jak bez. Średnio w cyklu mieszNym 8.3-9l. Na trasie do 130kmh w dani 6,2-6,6l. Na trasie po NO zszedłem raz do 5,6l prędkość nie większa jak 90kmh :facepalm:  Sam już myślałem, żeby wymienic na 2.0tfsi... ale zobaczę jak będzie po programie ;)

 

5 godzin temu, t_stepniak napisał:

No ze spalaniem nie jest aż tak kolorowo :D Na baku (52 litry) do rezerwy

Czyli tez masz 12 litrów na rezerwie. Myślałem, ze to mój ma taka duża rezerwę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę jestem w szoku? Przemieszczam się mondeo mk4 który wazy 1700kg i pali maks 7l. Chyba będzie jednak TFSI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Wandej napisał:

Trochę jestem w szoku? Przemieszczam się mondeo mk4 który wazy 1700kg i pali maks 7l. Chyba będzie jednak TFSI

Wydaje mi się, że 2.0 TFSI spali tak o 1-2 litry więcej, mam teraz Tiguana z takim silnikiem z 17 roku i widzę ze jest cienka granica przed praktycznie pomnożeniem spalania w mieście x2 :D już z samych raportów na AutoCentrum wychodzi trochę więcej niż w dieslu 

...ale ja i tak wziąłbym benzynkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.06.2020 o 09:34, t_stepniak napisał:

Wydaje mi się, że 2.0 TFSI spali tak o 1-2 litry więcej, mam teraz Tiguana z takim silnikiem z 17 roku i widzę ze jest cienka granica przed praktycznie pomnożeniem spalania w mieście x2 :D już z samych raportów na AutoCentrum wychodzi trochę więcej niż w dieslu 

...ale ja i tak wziąłbym benzynkę :)

Bliźniaczy Allroad na tych samych kołach z ostatnim TFSI 224km i S-troniciem po Wawie 12,5-14l, trasa autostrada 9-10,5.
Ciężkie są to fakt i również mam wrażenie, że ten model felgi swoje waży...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.06.2020 o 00:10, Wandej napisał:

Trochę jestem w szoku? Przemieszczam się mondeo mk4 który wazy 1700kg i pali maks 7l. Chyba będzie jednak TFSI

Sprzedam Ci moje 3.0tdi ja na baku robię 620km tankuje tylko verve. 

Jak na 320ps i quattro plus manual to według mnie super. 

Ma panoramę webasto ads el klapy fotele i inne bajery. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...