Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] A4 B8 3.0 TDI Avant Quattro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

MMI = Navi= chora cena w PL. Za 1/3 tych pieniędzy jestem wstanie dołozyc to poza ASO.

Wiadomo, ze czym większa felga tym lepiej wygląda . 18" może i mała ,ale za to komfort jest,może za jakis czas uderze w coś większego.

Z montażem Ledów nie ma zadnego problemu ,ale żeby świeciły jest. Trzeba programować sterownik tylko co i jak to juz :mysli:

Opublikowano

Carlos: Moglbym wiedziec ile Cie kosztowaly LEDy na tyl? Mnie jak narazie udalo sie wynegocjowac cene 2150zl w ASO za komplet. Tylko problem polega na tym ze jak narazie ani ASO w Polsce ani w Norwegii nie chce (nie umie) ich podlaczyc! :(

Opublikowano
  • Autor

Za ledy zapłaciłem 1.3 k. Kupilem je na allegro całkiem nowe.Tylko co z tego jak na razie nie ma możliwości ich podłączenia.Dzisiaj bylem w ASO i jak na razie nie chcą się podjąc tego. W czwartek lub w piatek podjade do znajomego co dobrze ogarnia elektronike ,może on coś wskura ,a jak nie to pozostaje tylko czekac na jakies info :(

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

i jak z ledami poradzil ktos sobie?

Opublikowano

Ja bym się pozbył chlapaczów bo to nie wygląda fajnie :no:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Pogratulować, furka wymiata :kox:

Opublikowano

Silnik :good: manual :good: kolor :good: Q :good: brak gleby :thumbdown:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Piekne autko :) silnik super...mam pytanko..jak z montazem tych tylnich lamp LED??

:>

Opublikowano
  • Autor

"LEDY" na razie leżą sobie w garażu.Temat trochę odpuściłem ,ale na razie chyba nadal jest problem z przeprogramowaniem modułu komfortu.Nie wiem ,czy sobie już ktoś z tym poradził ,ale na razie jedyną opcją jaka jest możliwa to:

http://www.kufatec.de/shop/product_info.php/info/p1411_Kabelsatz---Codier-Dongle-LED-Heckleuchten-Audi-A4-S4-Avant.html

Ja osobiście poczekam jeszcze troszkę ,może coś sie ruszy w temacie.

Opublikowano

w poznaniu jest człowiek, który takie rzeczy robi bez problemu.

w jednej B8 już wymienił.

Opublikowano
  • Autor

Poproszę namiary na PW jeśli masz, byłbym bardzo wdzięczny :)

Opublikowano

W Poznaniu czy w Pyzdrach pod Poznaniem ?? :naughty:

Opublikowano

Koleś jest z Poznania i robił zabieg zmiany lamp z S5 do A5 i na początku miał ten sam problem z lampami ale doszedł co i mówił mi że jak bym chciał zmienić lampy na te od S4 to mi może zrobić.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Jako,że u Witka działa już hamownia 4x4 pozwoliłem sobie na pomiar serii. Nawet trafił się mały gift. Powinno być 240@500 a jest ...

805dab332e184acam.jpg

Opublikowano

no to tylko pogratulowac :wink4:

Opublikowano

Bonus fajny, ale moment też cool, to chyba zaleta pojemności i 6teczki :) jazda jak bez turbo

Opublikowano

Jako,że u Witka działa już hamownia 4x4 pozwoliłem sobie na pomiar serii. Nawet trafił się mały gift. Powinno być 240@500 a jest ...

805dab332e184acam.jpg

dlatego też 300 po programie to naprawdę nic problemowego ( i nie chodzi mi o jakiś wysilony soft ) :wink4:

jedno co wiem - nowe 3.0tdi potrafii wywołąć uśmiech od ucha do ucha użytkownikowi starszej wersji 3.0tdi - fajnie, że jest taka odczuwalna różnica przy pozornie takiemu samemu silnikowi ( śmigałem jednym i drugim i byłem w szoku )

dobrze, że jest na co zbierać :)

Opublikowano
  • Autor

Powiem tak.Na początku jak odebrałem auto trochę byłem rozczarowany osiągami, liczyłem na coś więcej,ale z każdym tys. km. przybyłym na szafie auto zapitalało coraz lepiej.Teraz ma 15kkm i jest naprawdę :good: Nie miałem porównania do starszej wersji 3.0 TDI,więc nie będę się wypowiadał,ale auto naprawdę ciągnie równo do samego końca obrotów niczym benzna.Sam nie mogę doczekać się zrobienia softu i ile wyjdzie,lecz najpierw muszę ogarnąć naprawę gwarancyjną ( 4-ty zestaw tarcz hamulcowych przód ) i nikt nie wie dlaczego zaczynają bić po 1-2 kkm :wallbash:

Opublikowano

od 60 kkm a5 juz fajnie jezdzi tak samo, coraz szybciej zapitala jak mowisz :wink4:

Opublikowano

Carlos wczoraj się zakochałem w A5 3.0 TDIQ, byłem w trasie ponad 700 km, spalanie 6,2 do 7,1 na autostradzie non stoper 160-170 - jak to wygląda u Ciebie ?

Teraz zazdroszczę każdemu 3.0 TDI w budzie A4/A5 (B8)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.