Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B8 AVANT > COMPETITION + > 20' RAMUS > 3G+ Sim > LY9B > Ele klapa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, karolek_ust napisał:

Coś pięknego też poluje na competition by zrobić customa do mojego przed lifta

Trzymam kciuki żeby Ci się udało :wink: Będzie inne auto.

Opublikowano

Idealny czarnuch:thumbup1: Jakieś mody dalej w planach? Na zewnątrz nie ma już co rzeźbić:decayed:

Opublikowano
6 godzin temu, 07_yeti napisał:

Trzymam kciuki żeby Ci się udało :wink: Będzie inne auto.

Zrobić to nie problem najgorzej kupić w dobrej cenie kratki . Już jeden przeszczep był polifta sline do mojego zderzaka

Opublikowano
  • Autor
18 godzin temu, Wandej napisał:

Idealny czarnuch:thumbup1: Jakieś mody dalej w planach? Na zewnątrz nie ma już co rzeźbić:decayed:

Dzięki :wink:

A jeszcze się zobaczy co tam w środku. 
a z zewnątrz (w sumie wewnatrz:decayed:) to ewentualnie leciutko przyciemnie szyby przód.. 

Edytowane przez 07_yeti

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, karolek_ust napisał:

Zrobić to nie problem najgorzej kupić w dobrej cenie kratki . Już jeden przeszczep był polifta sline do mojego zderzaka

No i jak się skończyło ? 

Opublikowano
1 godzinę temu, 07_yeti napisał:

No i jak się skończyło ? 

Jak pozytywnie , ja jestem po kursie spawania plastików więc to nie problem na codzien w pracy się zajmuje tym , do tego kiedyś pracowałem na lakierni to zrobienie zderzaka tylko przyjemność od początku a po lakier . A teraz czekam na jakąś skorupę competition którą można pociąć

IMG_20211217_151501.jpg

Opublikowano
8 minut temu, karolek_ust napisał:

Jak pozytywnie , ja jestem po kursie spawania plastików więc to nie problem na codzien w pracy się zajmuje tym , do tego kiedyś pracowałem na lakierni to zrobienie zderzaka tylko przyjemność od początku a po lakier . A teraz czekam na jakąś skorupę competition którą można pociąć

IMG_20211217_151501.jpg

Masz jakieś fotki w trakcie lepienia ? Przyjemnie wyszło, jednak z lampami liftowymi jest jeszcze lepiej :cool1:

Opublikowano
7 minut temu, KoJ@K napisał:

Masz jakieś fotki w trakcie lepienia ? Przyjemnie wyszło, jednak z lampami liftowymi jest jeszcze lepiej :cool1:

Gdzieś na drugim telefonie coś miałem , to był pierwszy taki custom to nie skupiałem się na zdjęciach hehe . Nie każdemu musi się to podobać , wiadomo że przód polifta młodziej wygląda . 

Mam coś innego niż inni hehe , widziałem kiedyś właśnie przedlifta z custom zderzaka competition . A tak to jeszcze przed lifta nie widziałem z takim zderzakiem a uważam że źle to nie wygląda .

Opublikowano
  • Autor
6 godzin temu, karolek_ust napisał:

 

IMG_20211217_151501.jpg
 

Optymalnie byku to wyszło, mi się podoba - tak jak mówisz coś innego :naughty:

 

Opublikowano
W dniu 2.05.2022 o 18:19, 07_yeti napisał:

 :dziura:

156B3543-8D01-47E6-967B-13610227DEED.thumb.jpeg.91d3d9ec5e86f254dd05f0a92cf4f357.jpeg

 

A71BF1DA-E649-4168-850A-3FF5E03CE6E3.thumb.jpeg.b8792f94227270ba43370439cc20025a.jpeg

Jak cermaika na aucie? Zabezpiecza troche przed rysami? ;)

Rownież mam LY9B i rysuje sie od patrzenia, a i utrzymanie w czystości to nie lada wyzwanie :P

P.S. Auto petarda :)

Opublikowano
  • Autor
39 minut temu, Voucher napisał:

Jak cermaika na aucie? Zabezpiecza troche przed rysami? ;)

Rownież mam LY9B i rysuje sie od patrzenia, a i utrzymanie w czystości to nie lada wyzwanie :P

P.S. Auto petarda :)

Coś napewno lepiej z ceramika, tym bardziej na Ly9b. Możesz np suszyć taka mała dmuchawa do lisci :wink: tak bardziej „bezdotykowo” bo woda się odpycha optymalnie.

 

Lakier jest bardziej przyciemniony, daje ten wet look no i rysuje się TROCHĘ mniej :wink: są tez powłoki ktore zalejesz gorąca woda i mikrozarysowania znikają ale ogólnie nie można zbyt wiele oczekiwać bo cudów nie ma, No i druga sprawa czy dasz radę ogarnąć to sam czy chcesz oddac do studia i ile miało by to finalnie kosztować  :decayed: 

Opublikowano
W dniu 3.05.2022 o 06:54, 07_yeti napisał:

Dzięki :wink:

A jeszcze się zobaczy co tam w środku. 
a z zewnątrz (w sumie wewnatrz:decayed:) to ewentualnie leciutko przyciemnie szyby przód.. 

Mam ori przyciemnione tylne boczne i tylną i daje to radę:thumbup1: Jeszcze komplet rolet boczne i tył i auto fajnie odizolowane od promieni słońca. Przez panoramę też nic nie wpada do środka.

Opublikowano
  • Autor

:kox:C7E0CFB4-6036-403D-A6D4-B3E40D4284DB.thumb.jpeg.4a5833181a7d51d85494c9736b879d8c.jpeg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Piękna Niunia . Pogratulować .

Mam do Ciebie pytanie , jak zmieniałeś MMI 3G BASIC na 3G PLUS musiałeś dokładać jakąś wiązkę ( przewody ) elektryczną ,czy wszystko pasowało P&P.

Opublikowano
  • Autor
W dniu 17.05.2022 o 14:50, Darrek napisał:

Piękna Niunia . Pogratulować .

Mam do Ciebie pytanie , jak zmieniałeś MMI 3G BASIC na 3G PLUS musiałeś dokładać jakąś wiązkę ( przewody ) elektryczną ,czy wszystko pasowało P&P.

Dzięki :wink: Kurcze nie pamietam już dokładnie, ale mogę podać Ci kontakt do chłopa w razie czego, choć wydaje mi się ze P2P.

Edytowane przez 07_yeti

Opublikowano

Brzydka :grin:

a tak na poważnie, to skończ już modzić, bo ludzie w kompleksy wpadają :decayed:

 

kiedy w końcu jakiś spot? :cool1:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

1DD53693-8A89-4629-9438-C28B795E6CD1.thumb.jpeg.e15f641955b78fea996bbf36b32e4931.jpeg
 

88267596-2543-4371-AF0B-94280D303D36.thumb.jpeg.109f5bfdad5f170b0bd61ffa14911e44.jpeg

 

B7E141A3-91F6-454E-8B32-AC3A121A17D0.thumb.jpeg.13f13cd9e676815fe805054fbee9cf94.jpeg

Edytowane przez 07_yeti

Opublikowano

Piękna, robi wrażenie :oklasky:

Opublikowano

Wypas. Jaka ceramika?

Opublikowano
  • Autor

 

W dniu 21.07.2022 o 23:15, KiVash napisał:

Wypas. Jaka ceramika?

Grafen od Aqua. Mocne hydro, mocne przyciemnienie, świetny look tylko słabo odporna na robaki i waterspoty.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.