Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6-avf-201KM?by Silver Arrow

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie, chciałbym się przywitać i trochę Wam opowiedzieć o swojej kolejnej Audi A4 b6 ? :

 

Po małych  przygodach z samochodami wracam spowrotem do b6. Wcześniej uzytkowalem Audi 80 b4 następnie a4 b5 i od 2014r A4 b6 1.9tdi avf ? auto sprowadzilem osobiście z duesseldorfu byłem z niego mega zadowolony, jeździłem nim ponad 4 lata zrobiłem ponad 100tys., po drodze kilka modów o których już nie będę tutaj zanudzał? wstawię kilka fotek mojej byłej b6 ?20180701_130033.jpg

 

 

20190117_165549.jpg20180920_141248.jpgNo i w tym roku wpadł mi do głowy ?świetny pomysł, żeby sprzedać B6. A kupię sobie coś nowszego coś w Q ?. Auta nigdzie nie wystawiłem, na fb na grupie chlopaczek szukał b6 to mu podesłałem kilka fotek no i zaproponował dobry hajs ? i poszła B6 do innego właściciela. A ja...? zacząłem szukać b7 1,8t quattro, nie było łatwo ale coś się znalazło: 20190125_205644.jpg20190124_120137.jpg20190125_143300.jpgAuto ogólnie ok niby prawie to samo co B6, było w bardzo dobrym stanie technicznym i lakierniczym ale sorry mnie te 1,8t nie pociąga ?wiem że każdy ma swoje i o gustach się nie dyskutuje?.

Uzytkowałem tą b7 2 miesiące i brakowało mi diesla i B6 (o spalaniu już nie powiem ?). No i co i znów zacząłem szukać B6, a b7 sprzedałem na + ??.

O moich poszukiwaniach b6 też nie będę się tu rozpisywał, ale znalazłem właśnie na tym forum swoją CCCO??. Audi jest bardzo długo gościem tego forum i już tu pozostanie ???

1,9 tdi avf 201,2KM 2004r ? 

DSCF5149b.JPGDSCF5113b.JPGDSCF5116b.JPGDSCF5143_4_5 pano.jpg20190424_161531.jpg20190424_160848.jpg20190711_094756.jpgScreenshot_20190504-134852_Messenger.jpg20190424_160612.jpg

 

Teraz trochę zdjęć wnętrza ? 

20181021_172544-1.thumb.jpg.92d691b3891a8c685ae95644a454ce3f.jpg20181021_172535-1.thumb.jpg.120f005eb2932745a4afa5e2abbf97f0.jpg20181021_172646.thumb.jpg.234757289291362e98ce0b424dcf6dc1.jpg20181021_172432-1-2.thumb.jpg.bc8a93faa5d0888f66d583001c1a525e.jpg20181027_121208.thumb.jpg.236856554f92832348a25ecb3208223a.jpg20181027_120956.thumb.jpg.721dd5eda005aac9300c814412f71c36.jpg20181204_132522.jpg20181027_121224.jpg20190225_091440.jpg20181027_121605.jpg20190224_183723.jpg20181204_132623.jpg20190224_153155.jpg20181204_132556.jpg

 

Auto jest mega techniczne dofinansowane, chłopaki z forum dbali o nią jak najlepiej. O wszystkich modach i naprawach będę po trochu opisywał w kolejnych postach jak będą chętni. Auto służy mi już prawie pół roku i jestem mega zadowolony, będę o nią dbał tak samo albo i lepiej bo lepszego auta od b6 już nie ma i nie będzie. ???

Pozdro chłopaki ??

 

 

 

 

Opublikowano
  • Autor

Ostatnio zrobiła trasę 1500km w jedną stronę (razem 3000km) bez najmniejszego problemu ? 

Köln 20190713_211346.jpg20190713_182103.jpgScreenshot_20190504-134852_Messenger.jpg

Opublikowano

To ci historia. ?

Jakieś plany modófff ?

Opublikowano
  • Autor

Mechaniczne póki co to regeneracja zacisków 320/288 nowe klocki i eksploatacja, oleje filtry?received_357384481653066.jpeg20190627_170357.jpg20190627_170355.jpg

Blacharsko czekam na wolny termin u swojego lakiernika będę poprawiał błotniki i jakaś zaprawke, jest też plan na zderzak tył z S4 i montaż nowego wydechu. 

Co do środka to leży już i czeka kiera z b7 z multi funkcja ?

Opublikowano

Fajna sztuka na start ! :P

Powodzenia w modzeniu i szerokości :)

P.S kogo to było wcześniej autko z forum ? ? ? 

Opublikowano

@PIXI 

Chyba, że pomyliłem/pomieszałem?

Opublikowano
  • Autor
46 minut temu, staniek napisał:

@PIXI 

Chyba, że pomyliłem/pomieszałem?

Nie pomyliłeś ?

Opublikowano
  • Autor

A tu dla przypomnienia lista rzeczy które już są na pokładzie ? :

SILNIK

-Chiptuning 201,2 KM 406 NM przeprowadzony w znanej profesjonalnej firmie R-PERFORMANCEWykres PIXI.JPG

-Turbosprężarka BRD z audi a4 B7 2.0 TDI 170 KM

-Centralny Intercooler Fmic Nissens20190420_132702.jpg

-Orurowanie na zamówienie z firmy SporttigFB_IMG_1556031635752.jpg

-Wkład filtra powietrza K&N

-Dukt powietrza audi S4

-Dodatkowe oryginalne osłony w komorze silnika20190224_153155.jpg

-Downpipe

ZAWIESZENIE

 

Oryginalne zawieszenie Sline twardość 1BE

HAMULCE

-Przód 320 mm zestaw z audi A6

-Tył 288 mm zestaw z audi A4 B7 3.0

BUDA

-Pełny pakiet Sline : Zderzaki, lotka, listwy, nakładki na drzwi

-Wszystkie szyby oryginał z 2004r15637929761061871610043658942757.jpg15637930058278615832163426531866.jpg

-Lampy przód bixenonowe, soczewki z VW156379314029387607827280357996.jpg

-Światła do jazdy dziennej

-Oryginalna antena radiowa płetwa

-Alufelgi 17” opony continental conti contact sport 225/45/17

-Alufelgi 16” opony zimowe nokian wr d3 asymetryczne 205/55/`6

-Przyciemnione szyby

-Blendy lusterek z audi A615637933159046897859720903072292.jpg

-Podgrzewane lusterka zewnętrzne

-Wycieraczka tył z audi Q520181027_121518.jpg

-Podgrzewane mgiełkowe dysze spryskiwaczy

WNĘTRZE

-Przednie fotele półskórzane materiał speed podgrzewane, na oparciu siatki, el. regulowane lędźwie, schowki pod siedzeniami20181204_132605.jpg15637936267874661165478900301124.jpg

-Tylna kanapa półkórzana materiał speed

-Podłokietnik tył z „mcdonald” w środku dopasowana oryginalna apteczka20181027_121605.thumb.jpg.e1d4068019085e18ed565f0d4a2a49ad.jpg

-Kierownica trójramienna sline po bokach obszyta perforowaną skórą u góry gładka skóra20181021_172646.thumb.jpg.234757289291362e98ce0b424dcf6dc1.jpg

-Gałka zmiany  biegów obszyta perforowaną skórą

-Dźwignia hamulca ręcznego obszyta perforowaną skóra15637922052843377423973072947966.jpg

-Boczki w drzwiach czarne sline

-Podsufitka czarna sline15637934170685757445808755757206.jpg

-Fotochromatyczne lusterko wsteczne20181027_121224.jpg

-Rolety tylnych drzwi15637901929065692003594339729390.jpg

-Roleta pionowa i pozioma w przestrzeni bagażowej

-Schowek klimatyzowany z półką na zmieniarkę bez lodówki15637923568816259573315079539775.jpg

-Kolorowy Fis15637900938216061341737366811514.jpg

-Zegar radiowy

-tempomat 

-manetka pełnego FISu15637927124844687727569350529422.jpg

-Bluetooth

-CB radio zamontowane w półce pod kierownicą + antena z pełnym okablowaniem zainstalowanym pod listwami20181027_121335.jpg

-Włącznik świateł chrom z VW20190225_091440.jpg

-Przełączniki szyb chrom z audi A320190224_183723.jpg

-Auto alarm + czujniki ruchu wewnątrz15637916359866091014348581595486.jpg

-Odcięcie zapłonu

-Dodatkowe gniazdo zapalniczki w bagażniku

-Dwa komplety dywaników: lato-welur, zima-gumowe 

-automatycznie otwierana tylna klapa (do dopracowania?15637915172403711671510143215551.jpg

Pełny pakiet oświetlenia Led :

-Tapicerka20181027_121208.jpg

-Nogi20181204_132623.jpg

-Daszki15637887988593529580960975958435.jpg

-Podłokietnik przód

-Tunel pod climatronic

-Popielniczka przód

-Popielniczka tył

-Wizytownik chrom 

-Kubek chrom15637920733002352375603667776887.jpg

-Pokrętła nawiewów

-Klamki wewnętrzne20181027_120956.thumb.jpg.721dd5eda005aac9300c814412f71c36.jpg

-Schowek

-Czerwone diody ambiente w przedniej i tylnej lampce20181027_121621.jpg

AUDIO

-Radio Audi Concert 2

-Emulator zmieniarki w schowku ( usb, sd card, aux)20181027_121234.thumb.jpg.13d7a78010723cc05853b0d05bc91f55.jpg

-Oryginalne nagłośnienie Bose15637897286636372625678770779573.jpg

-Głośniki w przednich i tylnych drzwiach + gwizdki

-Subwoofer + wzmacniacz w bagażniku w boczku

-Wszystkie drzwi wygłuszone matami bitumicznymi ?

 

 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 21.07.2019 o 15:17, staniek napisał:

@PIXI 

Chyba, że pomyliłem/pomieszałem?

Najprawdziwsza prawda ?

Edytowane przez PIXI

Opublikowano

Daniel pięknie się to ogląda (łezka w oku się kręci) widzę, że trafiła w dobre ręce .

Niech Ci służy i cieszy jak najdłużej ?

Opublikowano

 Ktoś kto dobierał farbę błotników był chyba wczorajszy;/ malowałem u siebie tez srebrny  i wygląda to o niebo lepiej.

Opublikowano

ICka centralnego malowałeś szprajem przez kratkę czy taki olejem zawalony ?

Opublikowano

Witaj,skąd ogarnąłeś tylne podświetlenie ambient podsufitki?

Opublikowano
  • Autor
W dniu 9.08.2019 o 23:56, mlodziak22 napisał:

 Ktoś kto dobierał farbę błotników był chyba wczorajszy;/ malowałem u siebie tez srebrny  i wygląda to o niebo lepiej.

No słabo wyglądają te błotniki ale leżą już nowe blici i czekamy w kolejce na poprawki ??

Opublikowano
  • Autor
W dniu 10.08.2019 o 07:55, dekiel 13 napisał:

ICka centralnego malowałeś szprajem przez kratkę czy taki olejem zawalony ?

To poprzedni wł psiknał żeby nie rzucał się w oczy, i żeby wyglądało wszystko na serię. 

Opublikowano
3 godziny temu, Księciunio89 napisał:

No słabo wyglądają te błotniki ale leżą już nowe blici i czekamy w kolejce na poprawki ??

To dobrze ;)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Błotnik już są nowe ? polakierowane 20190904_171220.jpg

a tu na aucie ??received_894240410949031.jpeg

Opublikowano
  • Autor

20190915_175656.jpg

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Dawno nic nie dodawałem a coś tam się dzieje

-regeneracja lamp Bixenon 20191111_133316.jpg20191111_121841.jpg20191111_115448.jpg

- nowe odbłyśniki 20191111_151431.jpg

-nowe zarniki Osram ds1 4300KScreenshot_20200222-112407_Facebook.jpgScreenshot_20200222-112402_Facebook.jpg

 

Różnica jest mega teraz jazda w nocy to przyjemność ?received_2446362028968417.jpeg

Opublikowano

W cenie regeneracji odbłyśników pewnie byś kupił soczewki z B8, które byłyby zdecydowanie lepsze ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.