Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] zdzira na 19kach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to gdzie dostać ori? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

no jak chcesz ori carbony audi to albo ASO albo rozbiórki aut

Opublikowano

no jak chcesz ori carbony audi to albo ASO albo rozbiórki aut

ale chodzi mi o samo włókno. tak jak w tym temacie o car audio w e46 co w battalionie się pojawiła, to chyba było ori, nie? i sam zlepiał wszystko. :good:

Opublikowano
  • Autor

nie wiem jak on to robił ale na pewno je polerował na połysk (były foty) a te to jakaś samoprzylepna dobra kopia, carbonu się nie lepi ot tak i termoplastycznie

Opublikowano

czyli samemu nic się nie zdziała :decayed:

Opublikowano
  • Autor

zdziała się samemu ale tak jak pisze dawids212, to nie jest taka łatwa robota jak te "carbony" z rolki że przykładasz i jedziesz suszarką :)

Opublikowano
  • Autor
:mysli: ja bym tego nie okleił nie podoba mi się
Opublikowano
  • Autor

dokładnie :)

Opublikowano

bo c**jowy splot, mogl zrobic go na ukos i by wygladalo lepiej..

tak jak i mnie na zdesiu :naughty:

Opublikowano
  • Autor

na zdesiu nie wygląda źle :decayed: pnawet powiem że wygląda ok :wink4:[br]Dopisany: 04 Sierpień 2010, 17:38_________________________________________________dowiedziałem się właśnie że mój kolor nazywa się Mingblau :kox:

Opublikowano

...brzmi jak jakiś skośny :kox: :kox: :shocked: :shocked: pffffffff buahahaha :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

...brzmi jak jakiś skośny :kox: :kox: :shocked: :shocked: pffffffff buahahaha :polew: :polew: :polew:

sanatorium sie odezwal :polew: :polew:

Opublikowano

Trzeba mieć coś nie tak z deklem żeby jeździć na 19" :thumbdown:

Żartuje :> Zacna furka, miód malyna :>

Opublikowano

aju a nie planujesz przeróbek i felgi 20"? :decayed:

Opublikowano

aju a na jakich oponach larasz zimą tez na 19? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

aju a na jakich oponach larasz zimą tez na 19? :mysli:

zeszły rok na 16 ale to jakieś jak dojazdówki, w tym roku plan jest 18 :naughty:

aju a nie planujesz przeróbek i felgi 20"?

nie trzeba przerabiać, trzeba tylko trafić odpowiednią 20kę i opony na nie :gwizdanie:

Opublikowano

widzialem dzisiaj kolo 10 rano w okolicach Sulejowa identyczną A4 jak Twoja, to byłeś może Ty??

Opublikowano
  • Autor

nie to nie ja ale....

możliwe że taka którą tez widziałem tyle że tamta jest:

przedliftowa (klamki)

18ki koło

nie ma takiej gleba (ale coś tam ma)

jest w benzynie

http://moto.allegro.pl/item1181655532_piekne_audi_a4_quattro_skora_okazja.html (nawet ode mnie z miasta)

Opublikowano

nie to nie ja ale....

możliwe że taka którą tez widziałem tyle że tamta jest:

przedliftowa (klamki)

18ki koło

nie ma takiej gleba (ale coś tam ma)

jest w benzynie

http://moto.allegro.pl/item1181655532_piekne_audi_a4_quattro_skora_okazja.html (nawet ode mnie z miasta)

nie wiedziałem, że jesteś z Żar :decayed: a mam tam rodzinkę, więc może tam wpadnę w przyszłym roku w odwiedziny to i jakiegoś spota zaliczę :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.