Nowicjusz - wątek powitalny

Hugo

Witam serdecznie w klubie :a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :hi:

• Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Cuber

• PABLO

• wrclaguna

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

,,,

Witam wszystkich mam na imię Michał i od 1,5 roku jestem szczęśliwym posiadaczem A4 B7

,,,

Witajcie miłośnicy. Aktualnie jestem posiadaczem nieco zmodyfikowanej A3 8L AUM, w mieście Warszawa, ale przyszedł czas i potrzeba na kombi, także wiernie zostaję przy 4 pierścieniach i szukam jakieś fajnej A4 B6. Do zobaczenia :)

,,,

2 godziny temu, Maziq napisał:

Jaki silnik Cię interesuje?

AVF. A konkretniej S-line, najlepiej na xenonie, mile widziana skóra/polskora, tempomat. Q nie jest wymogiem

Witam wszystkich jestem posiadaczem a4 b5 avant  1.9tdi Ajm. Założyłem konto bo czasami mam parę pytań i myślę że ktoś może coś podpowiedzieć na temat tego autka. Dziękuję i pozdrawiam

,,,

Siemanko. Zalogowałem się już pare dni temu witam się dopiero teraz ?

Mam na imię Rafał, pochodzę i mieszkam w Legnicy na Dolnymśląsku i jestem szczęśliwym posiadaczem od miesiąca, Audi A4 B8 Avant 2.0 TDI (CGL) 177KM 2012 r. w odcieniu niebieskim Scuba metalic ?

Póki co wymieniona pompa paliwa na nowiutką razem z rozrządem i pompą wody ( normalka ? ) oraz wszystkie filtry, łącznie z filtrem paliwa i olej. Zamontowałem również nowe siłowniki w klapie tylnej dzięki czemu klapa sama się otwiera nadmienię że nie mam elektrycznej klapy :) z usterek to walniętą miałem sprężarkę klimy ale juz też zrobiona, nabita zimno jak w lodówce ??

Plany z przyszłość związane z autkiem to montaż nagłośnienia seryjnego B&O i napewno jakaś ciekawa felga 18’ może 19’. W marzeniach jeszcze mam zaciski przód i tył od S4, elektryczna klapa tylna i dociągi w drzwi, ale to zależy jakie koszty z tym będą się wiązały.

Pozdrawiam Wszystkich ?

2EC73850-F784-425A-AEEE-CE5E6BC1B3D2.jpeg