Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[22-24.05.09 Lotnisko Ułęż] Majówka VW&Audi


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

... nie wiem czego oczekiwaliście za takie pieniądze,ale chyba was troche poniosło,

Czy mnie poniosło? Uważam, po prostu że za 60PLN zaoferowaliście niewiele.

Byłem na lepiej zorganizowanych imprezach, z całą masą atrakcji, na których wjazd był o połowę tańszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odczucie jak najbardziej prawidłowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co nie dopisało to pogoda, organizatorzy staneli na wysokości zadania, wszystko było dograne tak jak powinno. Gdyby świeciło słońce od piątku to impreza była by rewelacyjna. A do kolegów którzy tak narzekaja na to co dostali za 60 zł.....

Proponuje następnym razem wykazać się i usprawnić organizację takiej imprezy biorąc w tym udział. Mam wrażenie że nie zdajecie sobie sprawy z tego ile to wymaga pracy czasu i pieniędzy, a może nie jesteście świadomi tego że organizują to ludzie z klubu VW, który robią to dla dobrej zabawy a nie dla pieniędzy. Wszystko łatwo się mówi kiedy patrzy się na to z boku....ale może doceńcie to co oni zrobili zamiast narzekać że było źle to i tamto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra nikt nie umieścił fotek wiec pozwoliłem sobie zaporzyczyć z forum golfa :notworthy:

213577830f84f848m.jpg0839c4c29dc4b6bbm.jpgffa9ecc71eed57c6m.jpgf58fe1a5b546047bm.jpg0244802db5c42861m.jpg34725548b5dddd92m.jpgf2afe91f061b686am.jpg9457b68bec85312cm.jpg4a233188b7875714m.jpgc53ac446ba4d5a90m.jpg9f680cd8a0f3595dm.jpge0de5d6370bda7e7m.jpg024309c1ebdf65d7m.jpge1514d9738d8ef31m.jpg46f09147e4bd159fm.jpgf251abc05ac55fd2m.jpg8c69c164569dac9cm.jpg77d1b554bb0c1d6fm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie że nie zdajecie sobie sprawy z tego ile to wymaga pracy czasu i pieniędzy, a może nie jesteście świadomi tego że organizują to ludzie z klubu VW, który robią to dla dobrej zabawy a nie dla pieniędzy. Wszystko łatwo się mówi kiedy patrzy się na to z boku....ale może doceńcie to co oni zrobili zamiast narzekać że było źle to i tamto...

Kaczmar, a Ty wogóle tam byłeś? Czy po prostu kumpel poprosił Cię o napisanie paru słów "eksternistycznie" w obronie słabej imprezy? :cool1:

Nie muszę mieć pojęcia ile zorganizowanie takiej imprezy kosztuje. Wyrażam swoje subiektywne zdanie jako klient. Kilka podobnych imprez zaliczyłem i tą oceniam najsłabiej.

Piszesz, że impreza robiona dla dobrej zabawy a nie dla pieniędzy. Ja miałem dokładnie odwrotne wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Kaczmar, a Ty wogóle tam byłeś? Czy po prostu kumpel poprosił Cię o napisanie paru słów "eksternistycznie" w obronie słabej imprezy?"

Owszem Malik byłem, i z jednym się zgodzę że nie była to za***ista impreza... ale winę za to ponosi jedynie pogoda.

A co do Twojej wypowiedzi....to masz racje, z punktu widzenia "klienta", którym byłeś było kiepsko, tylko widze że nie bardzo rozumiesz sens takiej imprezy i nie masz zielonego pojęcia o tym ile pracy i pieniędzy wymaga jej zorganizowanie

bo widzisz....Ty podchodzisz do tego w ten sposób że zapłaciłeś i wymagasz, a ja traktuje to w ten sposób że te 60 zł to mój wkład w zorganizowanie tej imprezy.

a krytykować każdy potrafi....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: Wdzisz Malik nie znasz sie :polew: :polew:

Ja tez uważam ze impreza była lipa, pogoda sie do tego przyczyniła

ale za 60 zł wymagał bym czegoś wiecej

10 zł za worek mi nie zwrócono, wcale nie musze płacic 60 zł zeby rozpalić grilla ani wydawac 150 zł zeby tam dojechać :)

ogólnie było cienko fury słabe

jak zobaczyłem golfa MK III cabrio w kolorze niebieskim z przyklejonymi wlotami na błotnikach to mysląłem ze zloty pomyliłem

fajnych fur bardzo mało na 600 aut to 30 fur godnych uwagi

ogólnie mizernie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... co do Twojej wypowiedzi....to masz racje, z punktu widzenia "klienta", którym byłeś było kiepsko, tylko widze że nie bardzo rozumiesz sens takiej imprezy i nie masz zielonego pojęcia o tym ile pracy i pieniędzy wymaga jej zorganizowanie

bo widzisz....Ty podchodzisz do tego w ten sposób że zapłaciłeś i wymagasz, a ja traktuje to w ten sposób że te 60 zł to mój wkład w zorganizowanie tej imprezy.

a krytykować każdy potrafi....

Ciągle przytaczasz opinię, że nie mam pojęcia, że się nie znam. Ale ja powtórzę to co napisałem wcześniej. Jako klient nie muszę tego wiedzieć. Jeśli koszty zorganizowania tak słabej imprezy w Ułęży rzeczywiście wymagały policzenia 60PLN od auta to albo organizator schrzanił model biznesowy, nie postarał się o sponsorów albo nas wszystkich po prostu naciągnął.

Bo w jaki sposób wytłumaczysz to, że podobne imprezy na znacznie droższych lotniskach kosztowały o połowę mniej od auta?

Co do sensu imprezy to każdy ma swoje oczekiwania i organizator powinien zapewnić rozrywkę dla wszystkich uczestników. Nie tylko dla tych, którzy chcą się nawalić od piątku i snuć się przez kolejne dni nieprzytomnie po płycie lotniska lub co gorsze prowadzić w takim stanie auta (co nie było rzadkim widokiem w sobotę). Oczywiście żadnej reakcji ochrony na tego typu zachowanie.

Ta impreza absolutnie nie spełniła moich oczekiwań a dowcip ze schowaniem pod moim autem dwóch opon i naklejka która zeszła dopiero po 30 minutach traktowania benzyną ekstrakcyjną i żyletką dopełniły końcowej oceny.

A co do konstruktywnej krytyki to jest ona jak najbardziej na miejscu, bo dzięki niej organizatorzy być może zadbają o naprawienie błędów przy kolejnej tego typu imprezie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ceny to fakt znacznie przesadzona, bo praktycznie główna impreza była w sobote tylko, tam są praktycznie co weekend jakieś imprezy, zloty klubowe, wyscigi itp, to dla przykładu 1,4mili WST organizowana pare razy w roku kosztuje 20zł od osoby, parking jest wskazany przez organizatorów, toitoie też są,straż i karetka wrazie czego też stoi, smażalnia też zawsze jest i czasem jakieś budki z popcornem, i wszystko da sie zorganizować tańszym kosztem.

Z tego co wiem to w niedziele juz o 10 prawie nikogo tam nie było (mieszkam 10km od tego lotniska)

Co do klimatu tej imptrezki nie wypowiadam sie bo niestety nie byłem :gwizdanie: ale po zdjeciach wyglądała na ciekawą, jakby nie ta pogoda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 60 zł to powinna być przynajmniej flaszka żeby lepiej się jeździło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Esa Malika faktycznie mogła wyjąc Maxi :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dla przykładu 1,4mili WST organizowana pare razy w roku kosztuje 20zł od osoby

tylko że jest jedno ale : WST wynajmowało lotnisko na jeden dzień a my na trzy,po za tym płaciłeś 20 zł od osoby a u nas 60 zł od auta czyli jak w aucie było 3 os to koszt praktycznie taki sam,mieszkasz blisko lotniska to podjedz sobie i zapytaj jaki jest koszt wynajmu to wtedy przemyślisz swoją wypowiedz

co do niedzieli to byliśmy tam do 13tej a nie do 10

już nie będe więcej komentował tego zlotu,pogoda popsuła wszystko i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie neguje tej imprezy(ze za drogo itp), ponieważ nie mogłem tam zawitać, jesli nie zjazd to bym był bankowo, a co do tej godziny 10 wiem od kolegi który tam był przez 3 dni. Niestety pogoda wszystko zepsuła i dlatego ludzie w wiekszosci przyjeżdzali na jeden dzień jak czytałem na innych forach :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Michał

tylko że jest jedno ale : WST wynajmowało lotnisko na jeden dzień a my na trzy,po za tym płaciłeś 20 zł od osoby a u nas 60 zł od auta czyli jak w aucie było 3 os to koszt praktycznie taki sam

Coś jestes niezbyt zorientowany co do kosztów, 60 zł-auto + kierowca, kazdy pasażer 10zł , 3 os=80zł :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...