Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kierunki zostaw takie jakie są ;) tak jest ok :) uważaj na kolegów z green peace :P założą Ci sprawę za tego zająca :evil:

czekamy na glebę bo do tych 17" prosi się jak nic :)

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Wyświetleń 143,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Nareszcie są: :kox: :kox: :kox: :kox: amortyzatory mts -technik.

Nareszcie mogę obniżać auto bo jak już wcześniej pisałem, nie uznaję tuningu w postaci seryjne amortyzatory + sprężyny obniżające :sick3:

dscf286892.jpg

Do amortyzatorów mam sprężyny obniżające: -20/30mm firmy AP.

Drugi mod to bezcenna naklejka z logo apple na klapie bagażnika :guma:

Opublikowano

Nareszcie są: :kox: :kox: :kox: :kox: amortyzatory mts -technik.

Nareszcie mogę obniżać auto bo jak już wcześniej pisałem, nie uznaję agro - tuningu w postaci seryjne amortyzatory + sprężyny obniżające :sick3:

dscf286892.jpg

Do amortyzatorów mam sprężyny obniżające: -20/30mm firmy AP.

Drugi mod to bezcenna naklejka z logo apple na klapie bagażnika :guma:

ladnie Cycku siadzie :naughty::kox:
Opublikowano
  • Autor

ladnie Cycku siadzie :naughty::kox:

Już się nie mogę doczekać. Dla mnie może siąść tak jak miałem kiedyś -40/60mm :evil: (edit. milimetrów oczywiście)

Opublikowano
  • Autor

Taki przyjechał z Niemiec. Tylko, że miał 15 i seryjne amortyzatory. Zaczepiałem wszędzie, z garażu wyjechać nie mogłem, wszędzie prędkości patrolowe. I dlatego, kupiłem seryjne sprężyny. Ale teraz wracam do tych niemieckich, tyle że na 17' siądzie pewnie mniej :(

Opublikowano

Nareszcie są: :kox: :kox: :kox: :kox: amortyzatory mts -technik.

Nareszcie mogę obniżać auto bo jak już wcześniej pisałem, nie uznaję tuningu w postaci seryjne amortyzatory + sprężyny obniżające :sick3:

dscf286892.jpg

Do amortyzatorów mam sprężyny obniżające: -20/30mm firmy AP.

Drugi mod to bezcenna naklejka z logo apple na klapie bagażnika :guma:

jezdze na takich od pol roku i jak narazie wszystko wporzadku :good: tylko jak sa wilgotne to troche skrzypia :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

chyba 60mm a nie cm :decayed: bo jka bylby 60 cm obnizony to chyba by nie dało sie jechac :decayed:

Chodziło o milimetry, nie wyobrażam sobie obniżenia o ponad pół metra :decayed:

Opublikowano

Kolejny bedzie nisko latał :kox: wczoraj porównywaliśmy z hansonem glebe mam nizej :naughty: ale tylko tył :evil: jak załozysz te amorki to przyjeżdzaj pochwalić sie :kox: czy będzie to miało jakiekolwiek przechyły :mysli:

Opublikowano

pany jak zaloze sprezyny -40 na 1be to bedzie twarde zawieszenie ? czy bedzie sie bujal na boki ?

będzie dobrze :wink4: tylko szybciej sie zużyją :decayed: mój na seryjnych jest w miare sztywny :decayed:

Opublikowano

pany jak zaloze sprezyny -40 na 1be to bedzie twarde zawieszenie ? czy bedzie sie bujal na boki ?

bedzie dosc sztywno, troszke nerwowo bedzie sie bujal na dziurach

Opublikowano
  • Autor

czy będzie to miało jakiekolwiek przechyły :mysli:

Chyba nie rozumiem o jakie przechyły chodzi... że przód tył będzie nierówno? To trzeba Solara pytać bo on ma ten sam zestaw sprężyn i amortyzatorów.

Opublikowano

czy będzie to miało jakiekolwiek przechyły :mysli:

Chyba nie rozumiem o jakie przechyły chodzi... że przód tył będzie nierówno? To trzeba Solara pytać bo on ma ten sam zestaw sprężyn i amortyzatorów.

nie poprostu czy będzie sie cos przechylał podczas jazdy :naughty: przyjedziesz zrobimy testa :evil:

Opublikowano
  • Autor

czy będzie to miało jakiekolwiek przechyły :mysli:

Chyba nie rozumiem o jakie przechyły chodzi... że przód tył będzie nierówno? To trzeba Solara pytać bo on ma ten sam zestaw sprężyn i amortyzatorów.

nie poprostu czy będzie sie cos przechylał podczas jazdy :naughty: przyjedziesz zrobimy testa :evil:

To za jakiś czas bo mam zaklepany termin w MonsterGarage na połowę kwietnia.

Opublikowano

To za jakiś czas bo mam zaklepany termin w MonsterGarage na połowę kwietnia.

17 kwietnia? :naughty: Teoretycznie ja też mam się wtedy pojawić, ale średnio mi się opłaca, bo 18 tez muszę się tam pojawić. Gdyby to było wcześniej to bym się wybrał.

Opublikowano
  • Autor

To za jakiś czas bo mam zaklepany termin w MonsterGarage na połowę kwietnia.

17 kwietnia? :naughty: Teoretycznie ja też mam się wtedy pojawić, ale średnio mi się opłaca, bo 18 tez muszę się tam pojawić. Gdyby to było wcześniej to bym się wybrał.

Solar wczoraj przesunął termin. Nie wiem czy wytrzymam bo jak patrzę na te amorki to chcę tą glebę JUŻ :decayed:

Opublikowano

Solar wczoraj przesunął termin. Nie wiem czy wytrzymam bo jak patrzę na te amorki to chcę tą glebę JUŻ :decayed:

Mówił mi wczoraj :wink4: Podobno dziecko w drodze i musi się chłopak żenić :polew:

Opublikowano
  • Autor

Jednak obniżam jutro.

Tak jest dziś: seryjny zawias, alufelgi 17', profil opon 50

lj2HJ.jpg

A jutro... :evil:

Bonus:

image.jpg

Chyba muszę tę naklejkę przekleić tylko nie wiem gdzie - może na zderzak :mysli:

Opublikowano

Chyba muszę tę naklejkę przekleić tylko nie wiem gdzie - może na zderzak :mysli:

taaaa... na zderzak :thumbdown: Odpuść ten zderzak, lepiej na klapie tu gdzie są emblematy w poliftach albo coś w tym stylu :wink4:

Opublikowano

coś się tak na tą naklejkę uparł :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

coś się tak na tą naklejkę uparł :tongue4:

Pokochałem iphona i to dlatego. Ale zerwę ją z klapy i przykleję na szybę.[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2010, 00:40_________________________________________________Doczekałem się :naughty:

Tak było wczoraj:

lj2HJ.jpg

A dziś jest PIĘKNIE :kox: :kox: :kox: :kox::

TyO19.jpg

Najlepsze jest to, że nie właściwie nie czuć różnicy w komforcie między seryjnym amortyzatorem a tym o skróconym skoku. Jeździłem dziś po takich dziurach i nigdzie nie zaczepiłem. A na seryjnych amortyzatorach zaczepiałem wszędzie, nawet przy wyjeździe z garażu.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.