Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

świetnie wygląda :good:

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Wyświetleń 142,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No wreszcie nie ma kozy :) Jest ok :good:

Opublikowano
  • Autor

Trochę kontrast zmieniłem, może lepiej widać :mysli:

Jedno zdjęcie zdążyłem zrobić bo odebrałem auto po 18. Jutro zrobię inne zdjęcia.

p0JeS.jpg

Opublikowano

Elegancko stoi :kox: nizej niz u mnie z przodu :naughty: będziesz płakał czasami :polew: ale tył to masz porównywalnie chyba ze mną :decayed:

I gdzie Ci przekładali :mysli: dzisiaj Cie widziałem :good:

Opublikowano

będziesz płakał czasami :polew:

Też mam tak ... czasami :polew:

Opublikowano

będziesz płakał czasami :polew:

Też mam tak ... czasami :polew:

miętkie pytki :polew: Ja powoli sie rozglądam za osłoną pod silnik, a przed następną zimą zdejmuję :polew:

Opublikowano

będziesz płakał czasami :polew:

Też mam tak ... czasami :polew:

miętkie pytki :polew: Ja powoli sie rozglądam za osłoną pod silnik, a przed następną zimą zdejmuję :polew:

osłoną obczaj temat o osłonach, niedawno był i ciekawy patent kolega zastosował, blacha cienka ale zdaje egzamin :wink4:

Opublikowano
  • Autor

I gdzie Ci przekładali :mysli: dzisiaj Cie widziałem :good:

Wszędzie mieli kolejki, tylko w autocentrum się wcisnąłem.

Zapomniałem jaka to ulica. W Dęblinie jak się do Lesisza jedzie po prawej stronie. W okolicach ciepłowni.

Opublikowano
  • Autor

No i gdzie jest więcej fotek ??

Urwanie głowy przed świętami :kwasny:

Opublikowano

Ładnie siedzi. :good:

Jaki masz rozmiar opony bo wyglądają na balony.?? :mysli:

Ja też dziś pstrykłem kilka fotek. Zapraszam do siebie. :naughty:

Opublikowano

ten grill jak robiles? farba połmatowa czy jaka ?:P bo tez taki zabieg u mnie się szykuje.

Opublikowano
  • Autor

Profil 50.

Grill malowałem zwykłym czarnym sprejem w domowych warunkach. 5 warstw, na razie się trzyma.

Opublikowano

Gleba konkret :decayed: Ladne autko tak trzymac :good:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Minęło troszkę czasu....

Pod względem mechanicznym, dwie zmiany:

  • naprawa pompy wtryskowej (wreszcie AFN jedzie jak AFN :rolleyes:)

  • wymieniony kompletny rozrząd + chłodnica

7qpfS.jpg

Pod względem wizualnym:

  • woskowanie i polerka

IMG_0432.jpg

  • Po przygodach z mechanikiem partaczem, zmiana opon z 215/50/17 na 225/45/17.

Tył poszedł trochę do góry ale za to felga wydaje się wizualnie większa. Ogólnie jestem zadowolony :)

DSCF3104.jpg

Opublikowano

Zrobiłeś pompe :mysli:

Polerka robi robote :jerk: :jerk: :jerk: :jerk:

Opublikowano
  • Autor

Sprężynki w pompie wymienione. Trzeba jeszcze zmienić dawkę rozruchową, pali lepiej ale nie idealnie (chyba, że odepnę czujnik temperatury, wtedy pali na dotyk).

Opublikowano

Sprężynki w pompie wymienione. Trzeba jeszcze zmienić dawkę rozruchową, pali lepiej ale nie idealnie (chyba, że odepnę czujnik temperatury, wtedy pali na dotyk).

Czyli co do nadarzyna nie jeżdziłes :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Update:

  • Pakiet diodowego oświetlenia (zrealizowany w połowie)
  • Czerwone zaciski hamulców
  • LEDy na tył kupione :kox:

lB3rJ.jpgDSCF3148.jpglC0j9.jpg

Opublikowano

xebon świeci a siusków ni ma :przebiegly:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.