Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Będzie jednomas :gwizdanie:

Z dwumasem jest lekka lipa bo o ile używane koło jednomasowe można kupować bez problemu tak kupno używanego dwumasa to loteria.

A ja właśnie taki miałem zamiar - używany dwumas plus nowe łożysko, tarcza sprzęgłowa i docisk.

Jednomas jest o połowę tańszy, za zaoszczędzoną $ wolę wyrezać fmica.

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Wyświetleń 142,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale na 100proc jestes przekonany ze dwumas AWX-a podejdzie do AFN-a

Opublikowano
  • Autor

ale na 100proc jestes przekonany ze dwumas AWX-a podejdzie do AFN-a

Na 99%, na forum sprzęgło od AWX ma Dejf (w AFNie)

O takim zabiegu mówił mi też Grzesiek z GoodHope w Pleszewie.

Ryzyko zawsze istnieje bo jest jedna osoba na forum, która coś takiego robiła. Ja odpuszczam temat, za drogo mnie to wyjdzie :confused4:

_________________________________________________

Wydech:

RmgF9.jpgRmo8A.jpgRn12S.jpg

Idzie do spawania, przykręcenie końcówek na śruby to taka prowizorka :disgust:

Opublikowano

zamiast FMIC , pobaw sie w wiekszy SMIC, tak jak jeden kolega tutaj z forum. koszta znacznie mniejsze,a efekt ten sam. auto shamowane z wiekszym smic w upal 25stopni i nie bylo batorego z tyłu. a ogolnie to :good:

Opublikowano

FMIC, home made, tak drogo go znowu nie wyjdzie, pozatym, lecą punkty do lansu :cool1:

Opublikowano

FMIC, home made, tak drogo go znowu nie wyjdzie, pozatym, lecą punkty do lansu :cool1:

Dokładnie, jak robić to robić FMIC, moza zrobic to bez podcinania belki, w dziale warsztat jest opis homemade i wyszło mniej niz 400zł :naughty:, ja swojego uklepałem za 650zł :decayed: wiec nie ma tragedii, a z podcinaniem belki nie ma strachu :gwizdanie:

Opublikowano

rezac, rezac, rezac :decayed:

Opublikowano

rezac, rezac, rezac :decayed:

i nie podcinać błotników :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Rezam rezam, jutro lusterko od anglika montuje :decayed:

Dziś przyczepiłem hokej na stałe i zamontowałem atrapkę halogenu :)

Opublikowano

Adam, a jak tam FIS?

Opublikowano
  • Autor

Leży na półce :embarrassed:

bo jeszcze nie kupiłem manetki z tempomatem do sedana i nie mam czujnika do miski olejowej/miski olejowej z czujnikiem.

Na razie ogarniam temat mocy: sprzęgło, kolektor i na program :gwizdanie:

Opublikowano

Leży na półce :embarrassed:

bo jeszcze nie kupiłem manetki z tempomatem do sedana i nie mam czujnika do miski olejowej/miski olejowej z czujnikiem.

to ja na odwrót, mam manetkę, kostkę mini-iso do radia i korektorki, ale nie mam licznika :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Skoro o tyłach mowa, audika przedstawia się następująco:

P1340069_sasnew.JPG

Przymiarki do sleepera - znaczki 90KM i dwie rurki jak na wiejskiego tunera przystało :decayed:

Jutro audik dostanie sprzęgło AWX i jak wszystko dobrze pójdzie umawiam się na strojenie :cool1:

Opublikowano

Skoro o tyłach mowa, audika przedstawia się następująco:

P1340069_sasnew.JPG

Przymiarki do sleepera - znaczki 90KM i dwie rurki jak na wiejskiego tunera przystało :decayed:

Jutro audik dostanie sprzęgło AWX i jak wszystko dobrze pójdzie umawiam się na strojenie :cool1:

to jednak AWX a mialbyc jednomas/?

Opublikowano
  • Autor

Jednomas, najprawdopodobniej wyjdzie drożej niż dwumas awx.

Koło zamachowe AFN/AWX jest identyczne więc zostaje moje, nowy zestaw kompletnego sprzęgła AWX niedawno kupiłem.

Opublikowano

a to luz czekam na rozwoj u ciebie i tez tak robie jak mowisz ze 2-masy sa te same to spory koszt odpada

Opublikowano
  • Autor

Mój dwumas jest w dobrym stanie bo nie szarpie, nie wali itd :wink4:

więc mam cichą nadzieję, że nie będę musiał go wymieniać.

A skoro dwumas jest ten sam to można mieć mocniejsze sprzęgło znacznie taniej :)

Opublikowano

no ja 2-masa tez mam dobrego,takze tylko sprzeglo wpadnie i bedzie luz

Opublikowano
  • Autor

Moje 16' uległy destrukcji ;(

(więc nie chcę tego wzoru)

ltsDA.jpg

Zmuszony jestem poszukać nowego wzoru, do wyboru:

1. O1IbA.jpg2. NZZ4J.jpg3. O2iBJ.jpg4. LujGr.jpg

5. Lp_NS.jpg :decayed:

_________________________________________________

Nie wiem jak dodać ankietę :wallbash:

Opublikowano

weź 2jke :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.