Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

no to hop w dół widze poszedł :kwasny:

Wpadną dystanse i pójdzie w dół :)

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Wyświetleń 143 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no to hop w dół widze poszedł :kwasny:

Wpadną dystanse i pójdzie w dół :)

nie o to mi chodziło :naughty: poszedł niżej :gwizdanie:

Opublikowano

no i :kox:

Opublikowano

jest baja :kox:, choć wolałem te 2 felgi, ale i tak jest ładnie, ja bym je w śliwkę wymalował :przebiegly::evil:

Opublikowano

no i :kox:

Zima, a to 16ki, a ja sie znowu obawiam swoich 15ek :disgust: a wolna jazda zimą skutkuje notlaufem na wiosne :gwizdanie:

Armi musze tam do ciebie z miarką pojechać :decayed:

Opublikowano

coś mi sie skasowało :mysli:

Opublikowano

Winter setup :naughty:

iLqk0.jpgiM3ei.jpgiMC9i.jpg

W B7 te koła wyglądają jak kupa :sick3: ale tu jest elegancko :kox: jestem pozytywnie zaskoczony :good:

Opublikowano

no i :kox:

Zima, a to 16ki, a ja sie znowu obawiam swoich 15ek :disgust: a wolna jazda zimą skutkuje notlaufem na wiosne :gwizdanie:

Armi musze tam do ciebie z miarką pojechać :decayed:

masz 100% racji ja po zimię złapałem noutlafa przez dziadkową jazdę :thumbdown:

Opublikowano

no właśnie byłą fota z felgą i wcieno :naughty:

Opublikowano

no i :kox:

Zima, a to 16ki, a ja sie znowu obawiam swoich 15ek :disgust: a wolna jazda zimą skutkuje notlaufem na wiosne :gwizdanie:

Armi musze tam do ciebie z miarką pojechać :decayed:

masz 100% racji ja po zimię złapałem noutlafa przez dziadkową jazdę :thumbdown:

za malo w piz*e pod tesco dajecie :decayed:

Opublikowano

to co się skasowało:

skompletowałem znów zestaw felg, odzieję je w oponki, znaczy jeszcze dwie bo dwie się uchowały i myślę znów nad sprzedażą bo mi są niepotrzebne :mysli:

schowek01ol.jpg

Opublikowano

no i :kox:

Zima, a to 16ki, a ja sie znowu obawiam swoich 15ek :disgust: a wolna jazda zimą skutkuje notlaufem na wiosne :gwizdanie:

Armi musze tam do ciebie z miarką pojechać :decayed:

masz 100% racji ja po zimię złapałem noutlafa przez dziadkową jazdę :thumbdown:

za malo w piz*e pod tesco dajecie :decayed:

odezwał sie ten co sobie gwint na +20 ustawia :polew: :polew: :polew: :polew: Milcz człowieku jeżdżacy serią :decayed:

Opublikowano

no i :kox:

Zima, a to 16ki, a ja sie znowu obawiam swoich 15ek :disgust: a wolna jazda zimą skutkuje notlaufem na wiosne :gwizdanie:

Armi musze tam do ciebie z miarką pojechać :decayed:

masz 100% racji ja po zimię złapałem noutlafa przez dziadkową jazdę :thumbdown:

za malo w piz*e pod tesco dajecie :decayed:

odezwał sie ten co sobie gwint na +20 ustawia :polew: :polew: :polew: :polew: Milcz człowieku jeżdżacy serią :decayed:

milcz czlowieku z koza

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Korzystając z chwili wolnego, wyrezałem duże lusterko prawe.

HEwPA.jpgJIUDr.jpgHD3xi.jpg

Na razie jeżdżę z zielonym uchem :cool1:

Na dniach wpadnie kolektor AWX, później miało być strojenie, którego na razie nie będzie.

Rogal kazał mi najpierw FMIC-a wyrezać ;(

[br]Dopisany: 02 Listopad 2010, 18:44_________________________________________________Wleciał czarny kolektor AWX a wyleciał EGR.

Kowi :notworthy: za silikonową złączkę.

K5HiA.jpgK5kRi.jpg

K6fdA.jpgT7mPJ.jpg

Sprawdzałem czas do setki, spadł o 0,5 sekundy :shocked: Biorę poprawkę, że na 16' ale z drugiej strony było dosyć ślisko. Czuję, że po programie będzie latał jak wściekły :polew:

Opublikowano

No robota ogarnięta pro :decayed:

Opublikowano

wow nieźle :good:

Opublikowano

WY to macie z tymi kolektorami :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

WY to macie z tymi kolektorami :gwizdanie:

Tzn? :mysli:

Opublikowano

WY to macie z tymi kolektorami :gwizdanie:

Tzn? :mysli:

malowanie na czarno :kox:

Opublikowano

nie nie, wsadzanie ich :gwizdanie: w ogóle do auta

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.