Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
To głupie ale miałem nadzieję, że to może turbina

wrzuć nakrętkę do dolotu... przed turbiną :naughty: myślę że się nie zawiedziesz wtedy :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Wyświetleń 143 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

:>

Nie nie, to musi być przypadek losowy. Jak tej się coś stanie to wleci BRD i pewnie wtryski 230 ale to odległe plany :wink4:

Opublikowano

:>

Nie nie, to musi być przypadek losowy. Jak tej się coś stanie to wleci BRD i pewnie wtryski 230 ale to odległe plany :wink4:

Adaś wtedy to juz chyba lepiej pomyśleć o całym silniku AWX :wink4: bo rzeźbić na pompie to wiesz :disgust: wczoraj pojeżdziłem z kolegą tym volvoS60R potęga a to tylko 5s do setki, jednak turbodoładowana benzynka to moc :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

:>

Nie nie, to musi być przypadek losowy. Jak tej się coś stanie to wleci BRD i pewnie wtryski 230 ale to odległe plany :wink4:

Adaś wtedy to juz chyba lepiej pomyśleć o całym silniku AWX :wink4: bo rzeźbić na pompie to wiesz :disgust: wczoraj pojeżdziłem z kolegą tym volvoS60R potęga a to tylko 5s do setki, jednak turbodoładowana benzynka to moc :gwizdanie:

Ale chyba z chipem to volvo bo przecież moskal pisał, że esa objeżdza takie volvo :mysli:

Opublikowano

5S do setki ok... ale czy za kazdym razem tak wystartujesz zeby zlapac trackje?

Opublikowano
  • Autor

5S do setki ok... ale czy za kazdym razem tak wystartujesz zeby zlapac trackje?

Takie volvo ma w ..uj systemów min. zapobiegający utracie trakcji przy ruszaniu.

Tylko to 5sekund przy takiej krowie jest zastanawiające, chyba że ma chipa.

Na papierze seria ma 5,8 do setki.

Opublikowano

:>

Nie nie, to musi być przypadek losowy. Jak tej się coś stanie to wleci BRD i pewnie wtryski 230 ale to odległe plany :wink4:

Adaś wtedy to juz chyba lepiej pomyśleć o całym silniku AWX :wink4: bo rzeźbić na pompie to wiesz :disgust: wczoraj pojeżdziłem z kolegą tym volvoS60R potęga a to tylko 5s do setki, jednak turbodoładowana benzynka to moc :gwizdanie:

Ale chyba z chipem to volvo bo przecież moskal pisał, że esa objeżdza takie volvo :mysli:

No pamietam ze pisał, ale tego to chyba nie pocisnie serią jednak

5S do setki ok... ale czy za kazdym razem tak wystartujesz zeby zlapac trackje?

no wiadomo ze nie za kazdym ale to jest AWD :kox: na mnie tam robi wrazenie ten samochodzik i dziwęk silnika, ale i tak wolał bym S4 w avancie :decayed:

Opublikowano

Tylko że to volvo trzeba porównywać z S4 B6 :wink4: Bo to mniej więcej te same lata produkcji :) A jak jest z awaryjnością tych silników w volvo? :mysli: I wiele to temu koledze pali? :)

Opublikowano
  • Autor

Nie wierzę w 5 sekund :cool1:

5 sekund do setki to ma rs4.

Opublikowano

Tylko że to volvo trzeba porównywać z S4 B6 :wink4: Bo to mniej więcej te same lata produkcji :) A jak jest z awaryjnością tych silników w volvo? :mysli: I wiele to temu koledze pali? :)

Pali przy takiej jeżdzie dosć sporo bo narzeka :decayed: no według testów na YT to ma 6s do100km/h ogólnie fajna alternatywa którą też można dłubnąć i co ciekawe w filmiku porónujacym do S4 wychodzi na + pod wzgledem sterownosci :blink: zobaczcie na 2:56

Nie wierzę w 5 sekund :cool1:

5 sekund do setki to ma rs4.

oj tak napisałem te 5s bo nieznam danych wiem ze ma wydech cały przelotowy :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Myślałem, że właściciel głosi takie teorie :wink4:

Osobiście nie wiem, które auto bym wolał. Chyba diesla :polew:

Opublikowano

Miałem S60 2.4 R5...ale srodek duzo gorszy niz w ŁAŁDI :decayed:

Opublikowano

Miałem S60 2.4 R5...ale srodek duzo gorszy niz w ŁAŁDI :decayed:

Z tym sie zgodze, ale fotele niczego sobie :wink4:

Dobra EOT :wink4:

Opublikowano

pięknie wyszło, pełen szacuneczek :notworthy:

jeszcze jakby był zderzak od esy to by było :kox:

Opublikowano
  • Autor

Zderzaka od esy nie będzie :gwizdanie:

Ile można inwestować w samochód :wink4:

P1340874.jpgP1340900.jpgP1340865.jpg

Opublikowano

ale koza na tych 16" :gwizdanie:

Opublikowano

A budziki kiedy? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

ale koza na tych 16" :gwizdanie:

Mi też się podoba :decayed:

A budziki kiedy? :mysli:

:mysli: ciężko powiedzieć, cały czas próbuje rozszyfrować rozpiskę pinów. Gdybym miał gotowy schemat to fis już by był.

Mogłem kupić gotową przejściówkę za 200 czy 250zł ale uważam, że to chora cena.

Opublikowano

armi zrób fotę za dnia

jak myślisz ile po programie wypluje? :mysli:

Opublikowano

A budziki kiedy? :mysli:

:mysli: ciężko powiedzieć, cały czas próbuje rozszyfrować rozpiskę pinów. Gdybym miał gotowy schemat to fis już by był.

Mogłem kupić gotową przejściówkę za 200 czy 250zł ale uważam, że to chora cena.

armistead z czym dokładnie masz problem i o jaką przejściówkę chodzi ? Jak coś to mam notatki z całego tematu o montażu FIS-a z naszego forum, najważniejsze rzeczy wypisane, korzystałem z tego jak montowałem u siebie FIS.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.