Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

oj widze, ze w tym sezonie pojawi sie kilka kompletow porszawek....... :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Wyświetleń 142,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

U mnie na 100%

Kupiłem :naughty:

P1350444.jpgP1350445.jpg

i na pamiątkę:

zmb9fm.jpg

Jutro będę przymierzał.

Opublikowano

U mnie na 100%

Kupiłem :naughty:

P1350444.jpgP1350445.jpg

i na pamiątkę:

zmb9fm.jpg

Jutro będę przymierzał.

No ładnie się zapowiada :good:
Opublikowano

skąd kupiłeś w końcu?

Opublikowano
  • Autor

skąd kupiłeś w końcu?

Z Radzynia ale poza allegro, więc taniej :)

Opublikowano

skąd kupiłeś w końcu?

Z Radzynia ale poza allegro, więc taniej :)

fiu fiu :gwizdanie:

fajną felgę trafiłeś i to za czapkę śliwek :decayed:

będzie kosa :good:

Opublikowano

Kupiłem :naughty:

Z Radzynia ale poza allegro, więc taniej :)

:naughty: a no kupił, potwierdzam :good: Widziałem i prezentują się całkiem całkiem, na żywo lepiej niż na fotkach :) Efekt będzie dużo lepszy jak będą na aucie :wink4: A pytanko dekielki z poprzednich 17'' nie będą pasować do prosiaków? może akurat? :kox::naughty: Chyba że będzie logo: "prosie" :)

Dzięki za spontanik na orlenie :hi: I za pokazanie jak śmiga klekocik :) Muszę powiedzieć, że jedzie :good: największe różnice widać na wyższych prędkościach :cool1:

Do zobaczyska ponownie jutro w LU na WOŚPie :wink4:

Opublikowano

Armi gratki :good:

a w jakim stanie oponki :?:

mozesz podeslac na PW ile dales :?: :)

Opublikowano

U mnie na 100%

Kupiłem :naughty:

P1350444.jpgP1350445.jpg

i na pamiątkę:

zmb9fm.jpg

Jutro będę przymierzał.

rozumiem ze rancik zostanie usuniety :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Myślę, że jak oddam do malowania to Michał (MichałK) ogarnie temat.

Na razie będzie tak jak jest. I tak mi się podoba :)

Biorę jutro jedną felgę do LBN.

Opublikowano
:decayed::good:
Opublikowano
  • Autor

Żałuj, że mi felg nie sprzedałeś :tongue4:

Miałbyś $$ od ręki, bez marudzenia :naughty:

Opublikowano

łeee tam :tongue4:

Opublikowano

Ive nie przejmuj sie ja je przygarnę i gra :cool1: przywieź mi je do BT wypijemy troszeczkę i gra :evil::decayed::kox::polew: :polew:[br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 00:10_________________________________________________

U mnie na 100%

Kupiłem :naughty:

P1350444.jpgP1350445.jpg

i na pamiątkę:

zmb9fm.jpg

Jutro będę przymierzał.

kupił je :kox: beeeedzie kosa :kox:

Opublikowano

to nie jest RH?

Opublikowano

to nie jest RH?

:no:

to sa MM

Opublikowano
  • Autor

To repliki Mille Miglia Porsche Cup 3 18" :)

Opublikowano

U mnie na 100%

Kupiłem :naughty:

P1350444.jpgP1350445.jpg

i na pamiątkę:

zmb9fm.jpg

Jutro będę przymierzał.

na żywo są :kox::good:

Opublikowano

czemu piszesz ze repliki... mille miglia to dobre włoskie felgi... no w miare dobre:) :)

Opublikowano
  • Autor

czemu piszesz ze repliki... mille miglia to dobre włoskie felgi... no w miare dobre:) :)

Chodziło mi o to, że są to repliki wzoru Porsche bo raczej ta firma nie produkuje oryginałów dla Porsche.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.