Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Ok, dziś znaczki wylecą, zamontuje świecące kierunki i być może wymienię króciec od płynu chłodniczego.

Do zrobienia dużo a dnia mało :przebiegly:

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Wyświetleń 142,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mój diesel to nie diesel. Praktycznie nie kopci. Zagiętych rurek nie potrzebuje, zresztą nowe diesle mają proste rurki :wink4:

Tylko Ci sie wydaje, ze nie kopci. Gdybys mial np. srebrny kolor, to na klapie mialbys mase czarnych kropek z prostych koncowek.

Opublikowano
  • Autor

Mój diesel to nie diesel. Praktycznie nie kopci. Zagiętych rurek nie potrzebuje, zresztą nowe diesle mają proste rurki :wink4:

Tylko Ci sie wydaje, ze nie kopci. Gdybys mial np. srebrny kolor, to na klapie mialbys mase czarnych kropek z prostych koncowek.

Uwierz mi, po programie nie kopci.

Wolałbym żeby miał więcej koksu i trochę kopcił ;(

Nagram w dzień filmik z przyśpieszania jako dowód.

Opublikowano

Mój diesel to nie diesel. Praktycznie nie kopci. Zagiętych rurek nie potrzebuje, zresztą nowe diesle mają proste rurki :wink4:

Tylko Ci sie wydaje, ze nie kopci. Gdybys mial np. srebrny kolor, to na klapie mialbys mase czarnych kropek z prostych koncowek.

Uwierz mi, po programie nie kopci.

Wolałbym żeby miał więcej koksu i trochę kopcił ;(

Nagram w dzień filmik z przyśpieszania jako dowód.

adaś poczekaj do wakacji :decayed: wtedy każdy diesel troche kopci :kox:

Opublikowano

wlasnie ja nie kumam, pojechales na program, i chyba jestes pierwszym ktory jest niezadowolny z rogala.. :mysli: czemu nie mowiles,ze chcesz troche wiecej koksu pomimo kopcenia? : ) przeciez tuner jest dla Ciebie,a nie na odwrót.

Opublikowano
A tak jeszcze w związku z dieslem, wczoraj prawie spadłem z krzesła jak dowiedziałem się, że "życie jest za krótkie by jeździć dieslem" kupił diesla :polew::good:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

wlasnie ja nie kumam, pojechales na program, i chyba jestes pierwszym ktory jest niezadowolny z rogala.. :mysli: czemu nie mowiles,ze chcesz troche wiecej koksu pomimo kopcenia? : ) przeciez tuner jest dla Ciebie,a nie na odwrót.

Jestem zadowolony z pracy Rogala. Nawet bardzo :cool1:

Rogal jest fachowcem, zrobił bardzo płaski wykres ale niuton :mysli: chciałbym troszkę więcej (wiadomo, zawsze chce się więcej).

Pewnie mogło być więcej ale wtedy wykres nie byłby tak płaski i dymu byłoby więcej.

Chciałbym równie płasko i większy niuton, ale tak się nie dało, więc marudzę ale nie są to pretensje do Rogala.

A i jak ktoś u Rogala nie był to nie wie,że w momencie kiedy stroi auto jest sam. Klient nie stoi mu nad głową i nie mówi: więcej mocy, więcej NM, więcej dymu. On wie co robi.

Opublikowano

A i jak ktoś u Rogala nie był to nie wie,że w momencie kiedy stroi auto jest sam. Klient nie stoi mu nad głową i nie mówi: więcej mocy, więcej NM, więcej dymu. On wie co robi.

:good: dokładnie :wink4:

Opublikowano

Adaś, nie chcesz klapy od polifta za 140zł :gwizdanie:, tylko żółta hadra ale kompletna :wink4:, mam namiary, jak coś to się odezwij :good:

Opublikowano
  • Autor

Adaś, nie chcesz klapy od polifta za 140zł :gwizdanie:, tylko żółta hadra ale kompletna :wink4:, mam namiary, jak coś to się odezwij :good:

W tej chwili nie mam $$ na grubsze mody, chociaż nie powiem klapa by się przydała.

Wyrazałem obrysówki :kox:

2mn3q7k.jpg

66cfmv.jpg

dc3sj7.jpg

Zerwałem też znaczki z tylnej klapy :)

Opublikowano
:kox: Ładnie :) Będziesz w niedzielę? :cool1:
Opublikowano
  • Autor

:kox: Ładnie :) Będziesz w niedzielę? :cool1:

Tak, będę :good:

Opublikowano

uuu fajjne! trzaska cyce ta żaróweczka ;) zaraz chyba zamowie sobie ja : ) naskrob fotostory z montazu : )

Opublikowano

Git :good: I dobrze że pozbyłeś się tych znaczków z klapy, bo to TDI mnie trochę raziło :decayed:

Opublikowano

Adaś, nie chcesz klapy od polifta za 140zł :gwizdanie:, tylko żółta hadra ale kompletna :wink4:, mam namiary, jak coś to się odezwij :good:

W tej chwili nie mam $$ na grubsze mody, chociaż nie powiem klapa by się przydała.

Wyrazałem obrysówki :kox:

2mn3q7k.jpg

66cfmv.jpg

dc3sj7.jpg

Zerwałem też znaczki z tylnej klapy :)

jestes zbok, nie proznujesz

jak wsadziles zarowke?

Opublikowano
  • Autor

Jaki zbok, zostałem zmuszony do rezania :tongue4:

Żarówka w kierunek, trzeba się trochę namęczyć bo zarówka nie bardzo pasuje do oryginalnej oprawki. + podpięty z postojówki a masa z oprawki.

Z rezania mam raptem kilka zdjęć, jak widać wywierciłem dziurkę w oprawce kierunku. Wyłącznika jeszcze nie zrobiłem. Padam bo przemarzłem w garażu :zemdlal:

P1350885.jpgP1350890.jpg

Opublikowano

Jaki zbok, zostałem zmuszony do rezania :tongue4:

Żarówka w kierunek, trzeba się trochę namęczyć bo zarówka nie bardzo pasuje do oryginalnej oprawki. + podpięty z postojówki a masa z oprawki.

Z rezania mam raptem kilka zdjęć, jak widać wywierciłem dziurkę w oprawce kierunku. Wyłącznika jeszcze nie zrobiłem. Padam bo przemarzłem w garażu :zemdlal:

P1350885.jpgP1350890.jpg

wlutowywales sie w zarowke? czy dales jakis styk i jest cacy?
Opublikowano
  • Autor

Kabelek jest wlutowany w żarówkę.

Opublikowano

dobry mod :good:

też mnie to czeka, tylko muszę jeszcze obmyślić moduł przełączania postojówek z USA na EU i odwrotnie :gwizdanie:

Opublikowano

Armi, patrz co za Typ moda odgapił :przebiegly:

IMG_7789.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.