Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

armistead, a jak z twardością tego gwintu ? bo regulacji twardości tam nie masz i teoretycznie im go dasz niżej tym sprężyna mniej naprężona więc teoretycznie powinno być bardziej miękko ?

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Wyświetleń 142,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

armistead, a jak z twardością tego gwintu ? bo regulacji twardości tam nie masz i teoretycznie im go dasz niżej tym sprężyna mniej naprężona więc teoretycznie powinno być bardziej miękko ?

Tak powinno być bo rzeczywiście regulacji twardości nie ma.

Ale po przesiadce z mts-ów (+ sprężyny obniżające) jest twardziej.

Bałem się, że będzie tak samo albo bardziej miękko niż na "kicie" - w końcu fk ak street to tani gwint.

Podobno tak jest w przypadku gwintów ta-technix czy mts.

Opublikowano

armistead, a jak z twardością tego gwintu ? bo regulacji twardości tam nie masz i teoretycznie im go dasz niżej tym sprężyna mniej naprężona więc teoretycznie powinno być bardziej miękko ?

Tak powinno być bo rzeczywiście regulacji twardości nie ma.

Ale po przesiadce z mts-ów (+ sprężyny obniżające) jest twardziej.

Bałem się, że będzie tak samo albo bardziej miękko niż na "kicie" - w końcu fk ak street to tani gwint.

Podobno tak jest w przypadku gwintów ta-technix czy mts.

Chciałbym porównać Twoje autko z moją koza na 1BA na 15" :polew: Komicznie by chyba wyglądało :tongue4:

Opublikowano

to spoko, dobrze wiedzieć dzięki kolego za info.

Opublikowano
  • Autor

Przydałoby mi się zdjęcie porównawcze do kolekcji :wink4:

339imtu.jpgvfa8ie.jpg16a8pvm.jpg

Czasem sobie dla przypomnienia zobaczę zdjęcie jak to kiedyś audik wyglądał.

Piękne czasy - myślałem, że zmienię lampy, felgi na 17" i to będzie koniec modów :przebiegly:

Lampy tylne zmieniłem na depo red white bo Agnieszka przeczytała, że przy zmianie na polifty trzeba przepiąć kabelki. Stchórzyłem, zamówiłem depo a w trakcie montażu okazało się, że i tak trzeba kable przełożyć :polew:

Ostatnio popatrzyłem jak są polutowane kabelki w lampach poliftowych :embarrassed: wstydzę się sam przed sobą, że to ja robiłem :polew:

Opublikowano

Przydałoby mi się zdjęcie porównawcze do kolekcji :wink4:

339imtu.jpg

Czasem sobie dla przypomnienia zobaczę zdjęcie jak to kiedyś audik wyglądał.

Piękne czasy - myślałem, że zmienię lampy, felgi na 17" i to będzie koniec modów :przebiegly:

No moja własnie wygląda bardzo podobnie :polew:

Ciekawe czy jakbym u siebie na 15" założył zawieszenie 1BE to jakby to wyglądało :wink4: I czy nie było by za nisko :wink4:

Opublikowano

Przydałoby mi się zdjęcie porównawcze do kolekcji :wink4:

339imtu.jpg

Czasem sobie dla przypomnienia zobaczę zdjęcie jak to kiedyś audik wyglądał.

Piękne czasy - myślałem, że zmienię lampy, felgi na 17" i to będzie koniec modów :przebiegly:

No moja własnie wygląda bardzo podobnie :polew:

Ciekawe czy jakbym u siebie na 15" założył zawieszenie 1BE to jakby to wyglądało :wink4: I czy nie było by za nisko :wink4:

nie sr** żarem do tyrania brzuchem bylo by Ci jeszcze dalekooooooooooooooo :polew:

Opublikowano

Przydałoby mi się zdjęcie porównawcze do kolekcji :wink4:

339imtu.jpg

Czasem sobie dla przypomnienia zobaczę zdjęcie jak to kiedyś audik wyglądał.

Piękne czasy - myślałem, że zmienię lampy, felgi na 17" i to będzie koniec modów :przebiegly:

No moja własnie wygląda bardzo podobnie :polew:

Ciekawe czy jakbym u siebie na 15" założył zawieszenie 1BE to jakby to wyglądało :wink4: I czy nie było by za nisko :wink4:

nie sr** żarem do tyrania brzuchem bylo by Ci jeszcze dalekooooooooooooooo :polew:

w takim wypadku pomyslę o tym jak odłożę troche kasy. Bo kółek raczej nie zmienie, szkoda mi kasy a na 1BE byłby poprostu stabilniejszy i tylko o to biega :decayed:

Opublikowano

no ja się właśnie zastanawiam czy by nie sprzedać swojego kompletu 1BE i wsadzić gwinta. Wolałbym KW ale cena nowego zabija. Zastanawiam się tylko ile można krzyczeć za 1BE z amorami które mają najechane aktualnie 16000 km.

Opublikowano

no ja się właśnie zastanawiam czy by nie sprzedać swojego kompletu 1BE i wsadzić gwinta. Wolałbym KW ale cena nowego zabija. Zastanawiam się tylko ile można krzyczeć za 1BE z amorami które mają najechane aktualnie 16000 km.

szkoda że masz avanta bo może byśmy się dogadali :tongue4:

Opublikowano

ponoć do sedana też pakują z avanta bo jest twardszy tył

Opublikowano

ponoć do sedana też pakują z avanta bo jest twardszy tył

Może i tak tego własnie nie wiem. Ale skoro jest twardziej to pewnie nie siądze d*pa jak pod avantem i moze wyjść kaczka z zadartym kuprem :polew:

Opublikowano

trzeba sprawdzić ;-) narazie jeszcze siedzi na aucie

Opublikowano

trzeba sprawdzić ;-) narazie jeszcze siedzi na aucie

a ja narazie kasy nie mam :tongue4: rozważania na przyszłosć i nie śmiecimy już Armiemu :wink4:

Opublikowano

mi się też nie pali bo zawias z takim przebiegiem chodzi mi jak nowy ;-)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Mały update urlopowy :naughty::kox:

Miałem rezać fisa ale trafił się swap silnika w passacie b5 fl (mam nadzieję, że rafałekxx mi wybaczy :wink4:)

0_plugin_aqq_eu_20110508_1_1875975_plugin_aqq_eu_20110410_1_6808234.jpg0_plugin_aqq_eu_20110508_1_1875975_plugin_aqq_eu_20110410_1_6769750.jpg0_plugin_aqq_eu_20110508_1_1875975_plugin_aqq_eu_20110410_1_6898468.jpg

Oczywiście nie byłbym sobą gdybym nic przy audiku nie zrobił :wink4:

- wszystkie lampki już świecą (podświetlenie nóg, lampki w drzwiach, bagażnik etc.)

- naprawiłem szkody, które powstały po instalacji tempomatu. Tempo już działa i nawet go używam, poza tym zgasła kontrolka poduszek (zapomniałem podłączyć taśmę :embarrassed:)

- gajger jest pomalowany na czarno (wreszcie jakoś wygląda)

- wpadły dywaniki battalionu (Dawid już może się pojawić na forum)

- zwiększyłem dawkę paliwa, turbo wcześniej wstaje. Trochę kopci ale za to jedzie zdecydowanie lepiej :black:

- wyprałem siedzenia

- wyrzuciłem wszystkie oznaczenia z tylnej klapy

- naprawiłem podświetlanie zapalniczki (lapawawa :notworthy:)

- wpadł brelok dope (by wojci) do kluczyka

Nie zrobiłem:

- przelotu

- fisa

- srebrnych zacisków

- składanej tylnej kanapy

- nie pomalowałem zderzaka ani odprysków po zimie

ale nadrobię bo za 2 tygodnie znów mam urlop :kox:

a i po raz kolejny odpadła końcówka wydechu :embarrassed:

Plany, dosyć kontrowersyjne

Zastanawiam się czy nie okleić dachu i lusterek folią carbon 3m :mysli:

_________________________________________________

Fotosy :wink4:

Ryjek bez zmian

2818vvd.jpg

Czarny gajger i breloczek dope:

9tdaxg.jpg

Gleba (dalej mam niedosyt :confused4:)

j8ktcj.jpg2nkkjtv.jpg

Tył na gładko:

25gsd2c.jpg35krcp5.jpg

Znalazłem w kałuży, puściły nity :wallbash:

2hq7c7l.jpg

To w sumie tyle, mam takie urwanie głowy, że nawet nie mam czasu zrobić porządnej sesji :confused4:

Nawet samochód brudny, jak nigdy :embarrassed:

Opublikowano

Arni, ale ja tu nie widzę gleby :tongue4:

Musi pójść niżej :)

Pakujesz znaczek turbo na klapę? czy zostawiasz na gładko...

Prawe lustro jest zielone? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Klapa zostaje chyba taka goła, czego nie przykleję to odpada na myjni.

Lusterko w dalszym ciągu jest zielone, miałem je pomalować razem ze zderzakiem bo jest przerysowany po nieudanym drifcie :wink4: ale zastanawiam się czy nie okleić lusterek folią carbon.

Ale i tak najbardziej cieszę się z tego swapa, dawno się tyle nie nauczyłem :good:

Opublikowano

gleby nie powiększaj bo jak wpadna koła w nadkola to będzie niezbyt :disgust:

Czemu dekory z prawej z tyłu masz inny niz z lewej?

Opublikowano

Czemu dekory z prawej z tyłu masz inny niz z lewej?

bo to kameleon jest :polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.