Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE


Armi

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak na RS-ie z lewej

15couxe.jpg

a jeszcze nie dawno byla zjeba jak ktoś pomalował na czarno, bo jak JOM wygląda, jak baby normalnie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tak jak na RS-ie z lewej

15couxe.jpg

a jeszcze nie dawno byla zjeba jak ktoś pomalował na czarno, bo jak JOM wygląda, jak baby normalnie :polew:

Trzeba coś zmieniać bo niedługo wszystkie b5 będą wyglądały tak samo :gwizdanie:

RS bardzo mi się spodobał. Przez chwilę pomyślałem, że tak zrobię ale już mi przeszło :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak na RS-ie z lewej

15couxe.jpg

a jeszcze nie dawno byla zjeba jak ktoś pomalował na czarno, bo jak JOM wygląda, jak baby normalnie :polew:

Trzeba coś zmieniać bo niedługo wszystkie b5 będą wyglądały tak samo :gwizdanie:

RS bardzo mi się spodobał. Przez chwilę pomyślałem, że tak zrobię ale już mi przeszło :decayed:

jak dla mnie zawsze wyglądało to :kox:, do auta zrobionego w całości na Black :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi masz kolego w ciekawym kolorze, to może i znaczek warto pomalować na jakiś oczojebny? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię kopiować innych, a przynajmniej nie "na własnym podwórku" :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E, to zależy. Akurat jeżeli jesteś prekursorem, to nieraz fajnie zobaczyć, że ktoś się wzorował na Tobie... Podkreślam nieraz :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w a4 nie ma tak naprawdę kopiowania, za dużo tego jeździ na całym świecie więc nie ma co na innych patrzeć, pewnie gdzieś ktoś ma podobną do naszej :wink4:. Kolor felg nie pasuje do niczego Armi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się spisuje ten zestaw xenon u ciebie? Nie zakłóca CB ?

Zanim nie zacząłem bawić się w dokładanie elektryki nie było żadnych zakłóceń od xenonów.

Jak dołożyłem światełka w drzwiach, podświetlane kratki, gajgerki to nawet wycieraczki zakłucają mi cb :kwasny:[br]Dopisany: 12 Grudzień 2011, 11:00_________________________________________________

w a4 nie ma tak naprawdę kopiowania, za dużo tego jeździ na całym świecie więc nie ma co na innych patrzeć, pewnie gdzieś ktoś ma podobną do naszej :wink4:. Kolor felg nie pasuje do niczego Armi

Kolor felg nie miał pasować do czegoś, miał być kontrastem (czarny lakier - czerwone felgi):) Zresztą zostało to już skopiowane przez kseroboy-a ode mnie z okolicy. Ale podobno on miał pierwszy tylko nikomu nie mówił :wallbash:

Czegoś takiego nie lubię, zgapiają i jeszcze mówią, że to ich pomysły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramka grilla oklejona folią czarny mat :naughty:

Jak bym nie wiedział to bym pomyślał, że to sprej :gwizdanie:

21nhcfn.jpg9kbh9d.jpg1zlb2wh.jpg

Poza tym naszła mnie wizja na znaczek OOOO w czarnym macie :mysli:

bardzo ładnie Ci to wyszło :good: ciekawe jak z trwałością tego na myjkach itp czy się nie będzie odklejać bo sam bym u siebie tak zrobił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładnie Ci to wyszło :good: ciekawe jak z trwałością tego na myjkach itp czy się nie będzie odklejać bo sam bym u siebie tak zrobił.

4456808 razy bardziej wytrzymała od farby :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dobre opony do 18" i to mnie przed 19" wstrzymuje :wallbash:

mam TOMASONY TN4 i Seaty Sporty (z tym że seaty 7,5J) w 18stce :)

Na TN4 latałem a co do Seatów nie wiem czy nie przydadzą się im dystanse (mogę przymierzyć do A6 C5 podać parametry przesłać zdjęcia itd)

A Seaty takie http://media.photobucket.com/image/BBS%20Seat%20Sport%20BBS/suitor/IMG_0333.jpg (z nowego Leona) Jedne i drugie po 2 klocki do odbioru jak się spolerują :decayed: proste, nie spawane i polerowane na lustro :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładnie Ci to wyszło :good: ciekawe jak z trwałością tego na myjkach itp czy się nie będzie odklejać bo sam bym u siebie tak zrobił.

4456808 razy bardziej wytrzymała od farby :naughty: :naughty: :naughty:

dokładnie u mnie już ponad pół roku śmiga folia na grilu i zero problemów :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rezanie jest jak choroba, zwiększnie mocy jak narkotyk :naughty:

Kupione:

Wtryski Fratelli Bosio Powerplus 764 czyli .230 :naughty:

Ciśnienie ustawione na 220/300 bar

am3woy.jpg

170KM to jednak dla mnie za mało :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...