Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak na RS-ie z lewej

15couxe.jpg

a jeszcze nie dawno byla zjeba jak ktoś pomalował na czarno, bo jak JOM wygląda, jak baby normalnie :polew:

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Wyświetleń 142,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Tak jak na RS-ie z lewej

15couxe.jpg

a jeszcze nie dawno byla zjeba jak ktoś pomalował na czarno, bo jak JOM wygląda, jak baby normalnie :polew:

Trzeba coś zmieniać bo niedługo wszystkie b5 będą wyglądały tak samo :gwizdanie:

RS bardzo mi się spodobał. Przez chwilę pomyślałem, że tak zrobię ale już mi przeszło :decayed:

Opublikowano

Tak jak na RS-ie z lewej

15couxe.jpg

a jeszcze nie dawno byla zjeba jak ktoś pomalował na czarno, bo jak JOM wygląda, jak baby normalnie :polew:

Trzeba coś zmieniać bo niedługo wszystkie b5 będą wyglądały tak samo :gwizdanie:

RS bardzo mi się spodobał. Przez chwilę pomyślałem, że tak zrobię ale już mi przeszło :decayed:

jak dla mnie zawsze wyglądało to :kox:, do auta zrobionego w całości na Black :wink4:

Opublikowano

Felgi masz kolego w ciekawym kolorze, to może i znaczek warto pomalować na jakiś oczojebny? :>

Opublikowano
  • Autor

Nie lubię kopiować innych, a przynajmniej nie "na własnym podwórku" :decayed:

Opublikowano

E, to zależy. Akurat jeżeli jesteś prekursorem, to nieraz fajnie zobaczyć, że ktoś się wzorował na Tobie... Podkreślam nieraz :naughty:

Opublikowano

wal ten znaczek w czarny matt bedzie kosa :naughty:

Opublikowano

w a4 nie ma tak naprawdę kopiowania, za dużo tego jeździ na całym świecie więc nie ma co na innych patrzeć, pewnie gdzieś ktoś ma podobną do naszej :wink4:. Kolor felg nie pasuje do niczego Armi

Opublikowano
  • Autor

Jak się spisuje ten zestaw xenon u ciebie? Nie zakłóca CB ?

Zanim nie zacząłem bawić się w dokładanie elektryki nie było żadnych zakłóceń od xenonów.

Jak dołożyłem światełka w drzwiach, podświetlane kratki, gajgerki to nawet wycieraczki zakłucają mi cb :kwasny:[br]Dopisany: 12 Grudzień 2011, 11:00_________________________________________________

w a4 nie ma tak naprawdę kopiowania, za dużo tego jeździ na całym świecie więc nie ma co na innych patrzeć, pewnie gdzieś ktoś ma podobną do naszej :wink4:. Kolor felg nie pasuje do niczego Armi

Kolor felg nie miał pasować do czegoś, miał być kontrastem (czarny lakier - czerwone felgi):) Zresztą zostało to już skopiowane przez kseroboy-a ode mnie z okolicy. Ale podobno on miał pierwszy tylko nikomu nie mówił :wallbash:

Czegoś takiego nie lubię, zgapiają i jeszcze mówią, że to ich pomysły.

Opublikowano

Ramka grilla oklejona folią czarny mat :naughty:

Jak bym nie wiedział to bym pomyślał, że to sprej :gwizdanie:

21nhcfn.jpg9kbh9d.jpg1zlb2wh.jpg

Poza tym naszła mnie wizja na znaczek OOOO w czarnym macie :mysli:

bardzo ładnie Ci to wyszło :good: ciekawe jak z trwałością tego na myjkach itp czy się nie będzie odklejać bo sam bym u siebie tak zrobił.

Opublikowano

bardzo ładnie Ci to wyszło :good: ciekawe jak z trwałością tego na myjkach itp czy się nie będzie odklejać bo sam bym u siebie tak zrobił.

4456808 razy bardziej wytrzymała od farby :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Mam dobre opony do 18" i to mnie przed 19" wstrzymuje :wallbash:

mam TOMASONY TN4 i Seaty Sporty (z tym że seaty 7,5J) w 18stce :)

Na TN4 latałem a co do Seatów nie wiem czy nie przydadzą się im dystanse (mogę przymierzyć do A6 C5 podać parametry przesłać zdjęcia itd)

A Seaty takie http://media.photobucket.com/image/BBS%20Seat%20Sport%20BBS/suitor/IMG_0333.jpg (z nowego Leona) Jedne i drugie po 2 klocki do odbioru jak się spolerują :decayed: proste, nie spawane i polerowane na lustro :wink4:

Opublikowano

bardzo ładnie Ci to wyszło :good: ciekawe jak z trwałością tego na myjkach itp czy się nie będzie odklejać bo sam bym u siebie tak zrobił.

4456808 razy bardziej wytrzymała od farby :naughty: :naughty: :naughty:

dokładnie u mnie już ponad pół roku śmiga folia na grilu i zero problemów :decayed:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Rezanie jest jak choroba, zwiększnie mocy jak narkotyk :naughty:

Kupione:

Wtryski Fratelli Bosio Powerplus 764 czyli .230 :naughty:

Ciśnienie ustawione na 220/300 bar

am3woy.jpg

170KM to jednak dla mnie za mało :decayed:

Opublikowano
:evil: i to nie wszystko co bedzie :evil:
Opublikowano

BRD?

Opublikowano

BRD? :evil: a może CAHA? :naughty:

Opublikowano

bedzie 190kaemów :kox:

Opublikowano

To mi się podoba :naughty:

Opublikowano

a do wtrysków 230 to nie przydała by się pompa 11 ?? :mysli:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.