Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE


Armi

Rekomendowane odpowiedzi

Ja również nie mam żadnych problemów z autem.

Nie neguję wiedzy i umiejętności Rogala. Dla mnie może być i najlepszy. Nie o to chodzi.

Chodzi mi tylko o atmosferę w jakiej odbywa się strojenie :gwizdanie:

Wolę pojechać do kogoś kto oprócz wiedzy ma lepsze podejście do klienta.

Wierzcie mi, nie jestem rozpuszczoną panienką, która życzy sobie przyjęcia z pompą i czerwonym dywanem.

Tylko normalnej rozmowy, słuchaj wynik taki a nie inny bo....

Masz opcje bezpiecznie, bezdymnie albo z dymem i trochę więcej mocy (ale wiesz, że możesz mieć problemy z zacinającymi łopatkami po emeryckiej jeździe). Chcesz kopa przy 1800 obrotów - proszę bardzo ale wiedz że sprzęgło długo nie pociągnie.

Silnik ma swoje najlepsze lata za sobą, szału się nie spodziewaj etc.

To jest indywidualne podejście, standard u innych (polecanych) tunerów.

Na to liczyłem jadąc do Rogala, słyszałem same pozytywy a przekonałem się że tak nie jest.

Ludzi idealnych nie ma ale dobrze by było wiedzieć czego można się spodziewać jadąc do tunera :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wiem o co ci chodzi i przyznaje ci racje,faktycznie cos jest w tym co piszesz.

chociaz jezeli chodzi o atmosfere,to zazwyczaj jest milo i jakies zarty,nie wiem moze wiecej razy tam bylem i dlatego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale, Panowie to jak to jest? przeciez to MISTRZ ? czyż nie?

:polew: :polew: :polew:

szydera zalatuje,a to chyba nie na miejscu.

u mnie niedlugo bedzie 2lata od finalnego strojenia i nie mam zadnych problemow z autem czy sprzeglem.

u mnie też, ja nie wiem dlaczego armi tak to określa, sposób w jaki przyjmuje klientów jest taki jak wszędzie, tym bardziej jak sie jest jednorazowym klientem, wszystkie szczegóły co i jak ustala sie przed strojeniem po kazdym pomiarze mozna wejsć zobaczyc i ewentualne uwagi powiedzieć, z pomieszczenia z hamownią wyprasza sie ludzi w celu bezpieczeństwa wiec to normalne że klient nie jest wczasie strojenia przy aucie, mozna również w tym czasie wsiaść do auta, ale trzeba o tym wspomnieć :wink4:

Co do dymienia jest to główna cecha dobrego programu że jest bezdymny, oczywiscie mozna powiedziec przed strojeniem że chce sie hardkora, byłem tego świadkiem, ale auto było robione na 1/4(wówczas 241km w szarym leonie sygnowanym MR motors) a nie do użytku codziennego.

A jak sie nie przykąłda do tego uwagi to sie robi program za 300zł który teoretycznie jest taki sam, póxniej wychodzą kwiatki, nadmierne kopcenie i co za rtym idzie awaria dobrze znana ludziom w tym siedzącym :gwizdanie:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2011, 16:28_________________________________________________Rozumiałbym narzekanie gdyby auto po sofcie sie rypało coróz to wtedy można by mieć powazne zastrzezenia, fakt faktem rogal mógł by doradzać, ale mysle ze doradzic doradzi jak sie go bezposrednio zapyta :wink4:

W końcu robota dobrze zrobiona, a to było w głównej mierze celem, mysle ze nie kazdy tuner(teraz to co 3 mechanik nazywa sie tunerem, tylko ciekawe czy powinien???) ogarnia takie przypadki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

armi przy tych mocach ~200ps juz sie bardziej patrzy na bezpieczenstwo,aby auto posluzylo jeszcze troche,dlatego czasem nie ma co przesadzac ,a 5km wiecej napewno nie odczujesz pod butem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rogal ma swój styl.

Jednym to pasuje a innym nie.

Ja wolę wiedzieć za co płacę i dlaczego wynik taki a nie inny. A nie: "tyle Ci wystarczy".

btw,

mrmotors to nie tylko chiptuning ale i mechanika :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z rogalem nie tak ?? :)

Na zimnym silniku, na postoju zaczął butować auto i mówi, że pompa wpada w wibracje .

To wedlug mnie nie na miejscu,osoba ktora jest jednym z lepszych chiptunerow i znawcow w dziedzinie TDI takie rzeczy robi i wie ze nie jest to zdrowe.Chyba ze to bylo delikatnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rogal ma swój styl.

Jednym to pasuje a innym nie.

przyjdzie taki dzień że sie ocknie, czasami sie tak zdarza że ludzie wpadają w taki stan

i wydaje sie im że pozjadali wszystkie rozumy

wiedzy i umiejętności nie mozna mu zarzucić ale czasami jest zbyt pewny siebie i na tym traci

póki będa u niego kolejki to tak bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I na tym zakończmy dyskusję.[br]Dopisany: 31 Grudzień 2011, 18:55_________________________________________________

W oczekiwaniu na wtryski i BRD, postanowiłem zająć się czymś pożytecznym :gwizdanie:

Niestety nie jest to łatwe:

2jeu3vn.jpg

ale świeci tak pięknie, że się nie podaję :decayed:

11m3h8i.jpg

Mam nadzieję, że na WOŚP będzie gotowy :naughty:

Chociaż....inna rzecz kusi bardziej :naughty::kox:

n1uvjd.jpg

10xsx82.jpg

LARE polerka model EPL-21

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W oczekiwaniu na wtryski i BRD, postanowiłem zająć się czymś pożytecznym

to w końcu BRD wziąłeś? gdzie kupiłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W oczekiwaniu na wtryski i BRD, postanowiłem zająć się czymś pożytecznym

to w końcu BRD wziąłeś? gdzie kupiłeś?

Na 90% BRD ale jeszcze kilka innych turbin nie daje mi spać.

Jak będę zamawiał to Cię poinformuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Armi na ile liczysz? U mnie taki sam setup i 200 pękło, ale było za mocno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile to kosztuje takie polermashine ? :naughty:

Prezent na urodziny :decayed:

ale sprawdziłem - 433zł z przesyłką.

Śpiesz się bo ceny roosną :gwizdanie:

Michał, kupił w lepszej cenie. Dystrybutor pisał, że były to promocyjne ceny z okazji wejścia marki na polski rynek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie muszę się przeszkolić.

Chociaż patrząc na wykonanie polerek przez okolicznych fachowców (swirle po polerce to standard, najtańsze kosmetyki) to moja wiertarka+ końcówka do polerowania daje lepsze efekty.

Maszyna+meguaiers powinno robić robotę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...