Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

przepływka z passata 2004 awx przekładałem jak miałem problemy po zmianie kolektora. Była identyczna numer inny ale jak pisałem auto zachowywało sie prawidłowo. Srednica moze i wieksza ale wkład ten sam. [br]Dopisany: 04 Styczeń 2012, 23:14_________________________________________________

dolot do turbo w awx jest wiekszy jak w afn, niektorzy przekladaja go, bo niby turbo lepiej wstaje, wiecej dostaje powietrza, ale dla mnie to bzdura.

sam kolektor daje roxnice odczuwa sie na wystrojonym aucie napewno
  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Wyświetleń 142,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie sprecyzowalem sie dobrze, chodzilo mi o puszka->turbo :)

co do sprzegla, nie klęknie, jak bedzie sensowny program i kierownik nie bedzie butowal z dołu na wysokich biegach:)

Opublikowano

Na WOŚP-ie powinno być trochę więcej :cool1:

2 wtryski .230 już siedzą :decayed:

Robimy porównanie? :kox: Twoja (170+), mrogala (160), Kowiaczka (165+Q), moja (135) :decayed: :decayed: :decayed: i pastaldo (seria edyszyn) :decayed: Będzie widać różnice :kox::decayed:

Opublikowano

Mądrzejsze głowy mi odradziły.

190KM to absolutny limit dla tego silnika (mojego).

Szkoda marnować potencjał takiej turbiny, poza tym montaż nie jest tak bezproblemowy jak w BRD, gdzie nawet flansza nie jest potrzebna.

armi a masz kogos sprawdzonego od BRD....jak co daj na pwa

Opublikowano
  • Autor

Mądrzejsze głowy mi odradziły.

190KM to absolutny limit dla tego silnika (mojego).

Szkoda marnować potencjał takiej turbiny, poza tym montaż nie jest tak bezproblemowy jak w BRD, gdzie nawet flansza nie jest potrzebna.

armi a masz kogos sprawdzonego od BRD....jak co daj na pwa

Myślałem o Bogdanie z Mielca albo Olek_wroc.

Jeszcze nie wiem.

Mylicie przepływkę z mapsensorem.

ani trochę...

Ja mam zwykłą przepływkę od AFN, z tego co pamiętam w AVF jest taka sama.

Armi obawiam się, że sprzęgło Ci klęknie...

Ja nie mam seryjnego sprzęgła z AFN tylko AWX. Bardziej martwię się dwumasem i jego przebiegiem. [br]Dopisany: 05 Styczeń 2012, 10:18_________________________________________________

Na WOŚP-ie powinno być trochę więcej :cool1:

2 wtryski .230 już siedzą :decayed:

Robimy porównanie? :kox: Twoja (170+), mrogala (160), Kowiaczka (165+Q), moja (135) :decayed: :decayed: :decayed: i pastaldo (seria edyszyn) :decayed: Będzie widać różnice :kox::decayed:

Raczej za dużo widać nie będzie :decayed::piroman:

Zrobię zasłonę dymną :tongue4::wink4:

Opublikowano

Mądrzejsze głowy mi odradziły.

190KM to absolutny limit dla tego silnika (mojego).

Szkoda marnować potencjał takiej turbiny, poza tym montaż nie jest tak bezproblemowy jak w BRD, gdzie nawet flansza nie jest potrzebna.

armi a masz kogos sprawdzonego od BRD....jak co daj na pwa

Myślałem o Bogdanie z Mielca albo Olek_wroc.

Jeszcze nie wiem.

Mylicie przepływkę z mapsensorem.

ani trochę...

Ja mam zwykłą przepływkę od AFN, z tego co pamiętam w AVF jest taka sama.

Armi obawiam się, że sprzęgło Ci klęknie...

Ja nie mam seryjnego sprzęgła z AFN tylko AWX. Bardziej martwię się dwumasem i jego przebiegiem. [br]Dopisany: 05 Styczeń 2012, 10:18_________________________________________________

Na WOŚP-ie powinno być trochę więcej :cool1:

2 wtryski .230 już siedzą :decayed:

Robimy porównanie? :kox: Twoja (170+), mrogala (160), Kowiaczka (165+Q), moja (135) :decayed: :decayed: :decayed: i pastaldo (seria edyszyn) :decayed: Będzie widać różnice :kox::decayed:

Raczej za dużo widać nie będzie :decayed::piroman:

Zrobię zasłonę dymną :tongue4::wink4:

:kox:

to gdzies na mało ruchliwej dróżce czasówki zrobić :decayed:

Opublikowano

Armi jak będziesz do GoodHope jechał to dawaj znac - ze Świrem88 się spota zrobi jakiegoś :good:

Opublikowano

No podlece na bajere podlece ;)

Opublikowano

Też może przyjadę, nie daleko za Pleszew mam :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Kupiłem, niech "RS" ma chodziaż znaczek od RS-a :bag: :laghing2:

IMG_0908.jpg

Opublikowano

Kupiłem, niech "RS" ma chodziaż znaczek od RS-a :bag: :laghing2:

IMG_0908.jpg

ale "kuku" :naughty:

Opublikowano

Kupiłem, niech "RS" ma chodziaż znaczek od RS-a :bag: :laghing2:

IMG_0908.jpg

:blink::polew: :polew: :polew: wiesz gdzie se to naklej? :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

Kupiłem, niech "RS" ma chodziaż znaczek od RS-a :bag: :laghing2:

IMG_0908.jpg

:blink::polew: :polew: :polew: wiesz gdzie se to naklej? :gwizdanie: :decayed:

Armi podpowiem w pokoju :D

Na aucie tego widzieć nie chce :kox:

Opublikowano

Kupiłem, niech "RS" ma chodziaż znaczek od RS-a :bag: :laghing2:

IMG_0908.jpg

:blink::polew: :polew: :polew: wiesz gdzie se to naklej? :gwizdanie: :decayed:

Armi podpowiem w pokoju :D

Na aucie tego widzieć nie chce :kox:

Zazdrościsz? Dzisiejsze RS musi być wszechstronne, mało palić i robić wrażenie :polew:

Opublikowano

ładny kolor jaki masz kod lakieru?

Opublikowano
  • Autor

Kupiłem, niech "RS" ma chodziaż znaczek od RS-a :bag: :laghing2:

IMG_0908.jpg

:blink::polew: :polew: :polew: wiesz gdzie se to naklej? :gwizdanie: :decayed:

Na czole :polew:

Jedni cieszą się, że mają Q. Ja się jaram bo mam prawie RS-a :wink4: :laghing2: Jak zamontuję na grill-u tu pewnie znów jakaś dziennikarzyna na majóvwce pomyśli, że to RS :gicior: :>

A tak na serio to kupiłem, na wszelki wypadek jakbym miał kiedyś grill sprzedać. Ze znaczkiem wartość wzrasta i widać, że oryginał bo w podróbie tak łatwo go nie zamontujesz.

[br]Dopisany: 06 Styczeń 2012, 10:15_________________________________________________

ładny kolor jaki masz kod lakieru?

LZ9U - Vulkanschwarz perleffekt[br]Dopisany: 06 Styczeń 2012, 10:17

Opublikowano

[br]Dopisany: 06 Styczeń 2012, 10:15_________________________________________________

ładny kolor jaki masz kod lakieru?

LZ9U - Vulkanschwarz perleffekt[br]Dopisany: 06 Styczeń 2012, 10:17

w ramach święta trzech króli i ogólnie nowym roku mógł byś mi wysłać lewy błotnik bo mam ten sam kolor tylko choojj z UPS mi go uszkodził :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Współczuję :(

Nie chciałbyś mojego błotnika :wink4:

Jest poszerzony i ma custowowe nadkole :decayed:

Opublikowano

Armi jak będziesz do GoodHope jechał to dawaj znac - ze Świrem88 się spota zrobi jakiegoś :good:

Panowie pokażcie mi proszę 1 auto wystrojone na BRD przez goda.

Nie będę ukrywał ze takie mody ze takie mody ogarnia kilka firm a god sie do nich nie zalicza.

Opublikowano
  • Autor

Armi jak będziesz do GoodHope jechał to dawaj znac - ze Świrem88 się spota zrobi jakiegoś :good:

Panowie pokażcie mi proszę 1 auto wystrojone na BRD przez goda.

Nie będę ukrywał ze takie mody ze takie mody ogarnia kilka firm a god sie do nich nie zalicza.

Nawijaj, które :)

Oprócz Rogala.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.