Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE


Armi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Powinienem teraz pojechać do gościa, który zniszył mi seryjną pompę i mu podziękować bo "dzięki niemu" wpadła 11 :decayed::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinienem teraz pojechać do gościa, który zniszył mi seryjną pompę i mu podziękować bo "dzięki niemu" wpadła 11 :decayed::kox:

armi OD kogo brales BRD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinienem teraz pojechać do gościa, który zniszył mi seryjną pompę i mu podziękować bo "dzięki niemu" wpadła 11 :decayed::kox:

armi OD kogo brales BRD?

Od Bogdana z Mielca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinienem teraz pojechać do gościa, który zniszył mi seryjną pompę i mu podziękować bo "dzięki niemu" wpadła 11 :decayed::kox:

armi OD kogo brales BRD?

Od Bogdana z Mielca.

jak mozesz podaj jakis namiar dzieki....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byku, lepiej teraz kołuj dobrą srubę i miedziana podkladke zeby zatkac wejscie na czujnik egt. nie mysl,ze bedzie tak latwo:)cciezko bylo znalesc srube, a jak znalazlem w garazu to trzeba bylo ja skrócic:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinienem teraz pojechać do gościa, który zniszył mi seryjną pompę i mu podziękować bo "dzięki niemu" wpadła 11 :decayed::kox:

armi OD kogo brales BRD?

Od Bogdana z Mielca.

jak mozesz podaj jakis namiar dzieki....

http://trans-turbo.pl/Home.html

Bogdan: 609478033

Wczoraj zamówiłem,dziś jest :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byku, lepiej teraz kołuj dobrą srubę i miedziana podkladke zeby zatkac wejscie na czujnik egt. nie mysl,ze bedzie tak latwo:)cciezko bylo znalesc srube, a jak znalazlem w garazu to trzeba bylo ja skrócic:)

m14x1,5mm długości nie pamiętam :wink4:

mała podpowiedź - gwint w śrubach kół ma identyczne parametry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byku, lepiej teraz kołuj dobrą srubę i miedziana podkladke zeby zatkac wejscie na czujnik egt. nie mysl,ze bedzie tak latwo:)cciezko bylo znalesc srube, a jak znalazlem w garazu to trzeba bylo ja skrócic:)

m14x1,5mm długości nie pamiętam :wink4:

mała podpowiedź - gwint w śrubach kół ma identyczne parametry

Gdzieś mi na forum golfa mignęły wymiary :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, gwint taki sam jak w srubach kola, ale sruba od kola, grubo nie nadaje sie:p mi staruszek ladna dotoczyl,ale nie mam fot:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o śrubę do BRD to znalazłem w sklepie takim ze śrubkami :tongue4: Idealna jakby z fabryki wyjechała :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byku, lepiej teraz kołuj dobrą srubę i miedziana podkladke zeby zatkac wejscie na czujnik egt. nie mysl,ze bedzie tak latwo:)cciezko bylo znalesc srube, a jak znalazlem w garazu to trzeba bylo ja skrócic:)

to tylko jeden psikus z BRD :naughty:

no jeszcze wezyk od podcisnienia :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa zapomnialem ;) niezłą zgache mialem w garazu jak juz wszystko zlozylem a nie mialem wezyka zeby zalozyc na gruszke:) naszczescie jakies scinki wezykow sie znalazly i zrobilem taka mala przejsciówke, lekko amatorką zajeżdza,ale to nic:) a wy jak to rozwiązalicie? te przejscie na wężyk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silikonowe wężyki podciśnienia bez problemu dają się naciągnąć na ten króciec w BRD :wink4:[br]Dopisany: 13 Styczeń 2012, 23:12_________________________________________________tylko nie pamiętam średnicy, zrobię jutro jakieś foto jak to u mnie wygląda :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa zapomnialem wink niezłą zgache mialem w garazu jak juz wszystko zlozylem a nie mialem wezyka zeby zalozyc na gruszke:) naszczescie jakies scinki wezykow sie znalazly i zrobilem taka mala przejsciówke, lekko amatorką zajeżdza,ale to nic:) a wy jak to rozwiązalicie? te przejscie na wężyk?

długopis pentela + tasma samokurczliwa :kox:

miało byc na szybko zeby tylko odpalic i zostało do dzisiaj :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde.. Zazdroszczę Ci fury :decayed: A może nie samej fury tylko modów :kox: :kox: Mam nadzieję, że kiedyś stworzę coś podobnego tylko w avancie :naughty: :gwizdanie: Twoja A4 jest jednym ze wzorów dla mnie :good::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję :hi:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2012, 15:35_________________________________________________Wziąłem się za montaż turbo BRD

Najpierw demontaż starej turbiny, trzeba wykręcić kolektor i złamać 2 klucze :decayed:

2h4gahe.jpg

W końcu się udało:

jt2i50.jpg

Małe porównanie:

1znud8n.jpgmkao1f.jpg

Siedzi:

2iazk39.jpg

jeszcze przewód olejowy, przykręcenie kilku śrub i gotowe :kox:

Jutro testy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"jeszcze przewód olejowy, przykręcenie kilku śrub i gotowe"

pod BRD trzeba inny przewód olejowy? czy masz na myśli że tylko go przykręcić ? :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...