Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

:)

Przyzwyczaiłem się już do tzw mocy.

Na pewno trochę potestuję a później będę jeździł normalnie.

Moc wykorzystuję przede wszystkim przy wyprzedzaniu :rolleyes:

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Wyświetleń 142,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pod maską być może zagości jeszcze stickerbomb.

Groszowe sprawy, jak się nie spodoba to się zerwie :wink4:

ja sie zastanwiam własnie czy tam temperatura nie zrobi problemu z okleiną, armi nie masz tam jakis skrawków tej folii to by sie testa zrobiło, bo ja miałem u siebie malowac, ale jak by folia dała rade to czarny połysk bym zrobił :naughty:

z polerką na silniku bedzie koxik, jeszcze dorwij plastiki na silnik od VRa :good: i temat pod machą zakończony :naughty:[br]Dopisany: 19 Luty 2012, 13:42_________________________________________________

11 tka widzę przerabiana z 10 tki ? :wink4:

czekam na wykresik po strojeniu, 200 powinno pęknąć :naughty:

na 200km to trza 260ki race wsadzić :wink4:

200 spokojnie pęka na 230, u mnie pękło :wink4:

ja tam nie spotkałem takiego wyniku, jest passat na forum który ma 200km i ma nieco wiecej niz 230 wtryski :wink4: z tego co pamietam to twoja furka miał wyniki 19X za czasów poprzedniego własciciela :wink4:

Uwierz mi, pękło 200 :wink4:

Opublikowano

Pod maską być może zagości jeszcze stickerbomb.

Groszowe sprawy, jak się nie spodoba to się zerwie :wink4:

ja sie zastanwiam własnie czy tam temperatura nie zrobi problemu z okleiną, armi nie masz tam jakis skrawków tej folii to by sie testa zrobiło, bo ja miałem u siebie malowac, ale jak by folia dała rade to czarny połysk bym zrobił :naughty:

z polerką na silniku bedzie koxik, jeszcze dorwij plastiki na silnik od VRa :good: i temat pod machą zakończony :naughty:[br]Dopisany: 19 Luty 2012, 13:42_________________________________________________

11 tka widzę przerabiana z 10 tki ? :wink4:

czekam na wykresik po strojeniu, 200 powinno pęknąć :naughty:

na 200km to trza 260ki race wsadzić :wink4:

200 spokojnie pęka na 230, u mnie pękło :wink4:

ja tam nie spotkałem takiego wyniku, jest passat na forum który ma 200km i ma nieco wiecej niz 230 wtryski :wink4: z tego co pamietam to twoja furka miał wyniki 19X za czasów poprzedniego własciciela :wink4:

Uwierz mi, pękło 200 :wink4:

Pokaż wykres to zobaczymy ile wyszło :cool1:
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wykresu się nie doczekaliśmy:chytry:

Za to ja prawdopodobnie zmieniam felgi. Dostałem propozycję zamiany prosiąt na coś takiego:

30ifdat.jpg

29aqvlc.jpg

23scion.jpg

Zdjęcia na szybko, świeżo po wymianie.

Opublikowano

nie wygłupiaj się, prosiaki lepsze zdecydowanie :)

Opublikowano
nie wygłupiaj się, prosiaki lepsze zdecydowanie :)

mam identyczne zdanie:drunk:

Opublikowano

Dokładnie Kryspian ma racje .. prosięta lepsze od tych rondli czy cokolwiek to jest.

Opublikowano

i mi sie tak wydaje, mogły by być te felgi bardziej wklęsłe to moze było by inaczej, bo teraz wydaja sie labo i są wypukłe

jakie to ma parametry:eusathink:

Opublikowano

prosiaki lepsze

Opublikowano

prosiaki na 100 pro:thumbup1:

Opublikowano

Zostaw prosiaki:thumbup1:

Opublikowano
Wykresu się nie doczekaliśmy:chytry:

Za to ja prawdopodobnie zmieniam felgi. Dostałem propozycję zamiany prosiąt na coś takiego:

http://i44.tinypic.com/30ifdat.jpg

http://i39.tinypic.com/29aqvlc.jpg

http://i40.tinypic.com/23scion.jpg

Zdjęcia na szybko, świeżo po wymianie.

ee daj se spokoj, dobre te sa do avanta srebrnego ale musza byc bardziej wklesle, widzialem na zywo i bylo ok, zostaw prosieta :thumbup1:

Opublikowano

Armi nie wymyślaj, do prosiaków tym felgom bardzo daleko.

Opublikowano

armi nawet niemysl o zmianie......

Opublikowano

Prosiakom te felgi nie dorastają do pięt.

Opublikowano

no szału nie ma:dziura:

Opublikowano

fajna felga, ale za mała :kox:

Opublikowano
fajna felga, ale za mała :kox:

true

Opublikowano

Adam,:no:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.