Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jest dym ? :grin:

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Wyświetleń 141,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
Jest dym ? :grin:

Nie bardzo, trochę podkopci ale nie jest jeszcze wystrojony.

Malutkie dawki jeszcze od Rogala.

Zrobię dolot, przegląd ogólny silnika i wtedy strojenie.

Opublikowano

Nagraj film jak brzmi:decayed:

Opublikowano
Nagraj film jak brzmi:decayed:

też chcę tego posłuchać:wink:

Opublikowano
  • Autor
Nagraj film jak brzmi:decayed:

też chcę tego posłuchać:wink:

Nie brzmi - klekot przytłumiony gwizdem a przy przyśpieszaniu rykiem.

Chociaż imo brzmi lepiej niż małolitrażowa benzyna na przelocie.

Mi najbardziej podoba się dźwięk przy uruchomieniu. Taki bulgot:tonguemad:

View My Video

Opublikowano

masz cofke przy zmianie biegow?

Opublikowano

fajnie świszczy:kox:

a jak pod obciążeniem? bardzo głośno jest w kabinie?

i co było nie tak z dźwiękiem na jednym tłumiku?

Opublikowano
  • Autor
fajnie świszczy:kox:

a jak pod obciążeniem? bardzo głośno jest w kabinie?

i co było nie tak z dźwiękiem na jednym tłumiku?

Z przodu nie jest dużo głośniej ale mój silnik nie należał do najcichszych. Klekotał zawsze.

Gorzej dla pasażerów z tyłu - im współczuję.

Na zewnątrz jest głośno, odruchowo zdejmuję nogę z gazu jak widzę policjantów.

Z ostatnim tłumikiem nie było dostatecznie słychać "pierdzenia i bulgotania".

(chodzi o dźwięk z 06-07 sekundy)

W porównaniu z wydechem bez katalizatora, zmieniło się niewiele.

Dopiero wyrzucenie ostatniego tłumika zrobiło ryczącego i pierdzącego diesla:wink:

Nie jestem (jeszcze) do tego przekonany, nie wiem czy nie robi lekkiej wiochy bo ryczy i klekocze tak samo głośno:facepalm:

W PD jest inaczej, nie słychać tak tego klekotu.

Opublikowano

Fajnie turbo zassysa na starcie:kox:

Opublikowano
  • Autor
Fajnie turbo zassysa na starcie:kox:

Jeszcze fajniej wyrzuca:grin: Robi przeciąg:wink:

Wrzucam filmik 50mb ale przy moim marnym necie, trwa to wieki.

Opublikowano

Wrzucam filmik 50mb ale przy moim marnym necie, trwa to wieki.

:kawa:

Opublikowano

Fajnie turbina świszczy:kox: Muszę nagrać filmik u mnie, jak to wygląda przy wchodzeniu na obroty:jerk:

Opublikowano
  • Autor

View My Video

Kolejny filmik. Normalne ruszenie, bez szaleństw.

Opublikowano

żeby to tak nie kle kle kle to by warto było modzić, pewnie w srodku teraz wiele głośniej, ja mimo wszystko chyba bym został z ostatnim tłumikiem

Musze na zywo to ocenić, bedziesz sie kręcił gdzies u mnie to daj znać:wink:

Opublikowano

u mnie troche inaczej jest moze dzisiaj nagram to wrzuce

Opublikowano

nie sądziłem, że AFN może tak ciekawie brzmieć :decayed::thumbup1:

Opublikowano
nie sądziłem, że AFN może tak ciekawie brzmieć :decayed::thumbup1:

bez głośnej muzyki nie ujedziesz daleko na totalnie przelotowym:decayed:

Armi dolot uspawałeś??

Opublikowano
nie sądziłem, że AFN może tak ciekawie brzmieć :decayed::thumbup1:

bez głośnej muzyki nie ujedziesz daleko na totalnie przelotowym:decayed:

Armi dolot uspawałeś??

kowi jezdze 3lata na przelocie i w lato to zazwyczaj radio wylaczam i slucham :naughty:

Opublikowano
nie sądziłem, że AFN może tak ciekawie brzmieć :decayed::thumbup1:

bez głośnej muzyki nie ujedziesz daleko na totalnie przelotowym:decayed:

Armi dolot uspawałeś??

kowi jezdze 3lata na przelocie i w lato to zazwyczaj radio wylaczam i slucham :naughty:

Ty to latasz po miescie:decayed: a tak klepnąć sobie trase ze wschodu na pomorze, to mysle że szybko zwróci sie uwage wsiadajac do seryjnego auta jak tu cicho:grin: przynajmniej ja tak mam jak wsiadam do zwykłej benzynki:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Nie jest super głośno z przodu. AFN nie jest cichym silnikiem, nigdy nie był i nie będzie:decayed:

Przy zostawieniu ostatniego tłumika dla przeciętnego ucha nie było różnicy.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.