Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE


Armi

Rekomendowane odpowiedzi

Armi ja bym brał z alegro, prawdopodobnie to i tak to samo co u mapeta:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

fajnie mu będzie z tą lotką :wink: Armi nie martwisz się, co będzie dalej, gdy przyzwyczaisz się do tego setup'u mocy? Bo już powoli sensowne możliwości AFN'a się chyba kończą :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym samochodzie mocy mi wystarczy. Nie ma sensu sie pchac w bigT, zanim sie rozbuja to mija polowa obrotow.

Moc jest ladna na papierze a jezdzi fajnie pod koniec obrotow. Nawet po przejsciu z turbo awx na brd i podlaniu paliwem czuc, ze to wieksza turbina.

Za to w A3 mam wieksze pole do popisu, samym programem 170/370 czy 380Nm wyciaga.

Zmiana turbo i wynik jak w A4, a buda lzejsza:wink:

Skrzynia 6, zupelnie inna jazda. Tyle, ze oska ale nie mozna miec wszystkiego.

Mialo byc pieciodrzwiowe a3, 1.8T z Q, z wypasem i biala skora w srodku, a jest 5-drzwi, wypas z jasna skora ale 6-biegowy diesel i oska:confused4:

---------- Post dopisany at 13:10 ---------- Poprzedni post napisany at 13:07 ----------

Jeszcze takie znalazlem:decayed:

DSC_1925_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no tak, już poszedł, 50 zł taniej niż w sklepie :wink:

właśnie dlatego mu pisałem, ze w dobrej kasie to miałeś:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to w A3 mam wieksze pole do popisu, samym programem 170/370 czy 380Nm wyciaga.

Zmiana turbo i wynik jak w A4, a buda lzejsza:wink:

Skrzynia 6, zupelnie inna jazda. Tyle, ze oska ale nie mozna miec wszystkiego.

Mialo byc pieciodrzwiowe a3, 1.8T z Q, z wypasem i biala skora w srodku, a jest 5-drzwi, wypas z jasna skora ale 6-biegowy diesel i oska:confused4:

jedzie to jakoś? :naughty: Planuję sobie następne auto kupić a3 na wypasie:decayed: Może nie jest takie ładne jak a4, ale coś by można z mocą zrobić właśnie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to w A3 mam wieksze pole do popisu, samym programem 170/370 czy 380Nm wyciaga.

Zmiana turbo i wynik jak w A4, a buda lzejsza:wink:

Skrzynia 6, zupelnie inna jazda. Tyle, ze oska ale nie mozna miec wszystkiego.

Mialo byc pieciodrzwiowe a3, 1.8T z Q, z wypasem i biala skora w srodku, a jest 5-drzwi, wypas z jasna skora ale 6-biegowy diesel i oska:confused4:

jedzie to jakoś? :naughty: Planuję sobie następne auto kupić a3 na wypasie:decayed: Może nie jest takie ładne jak a4, ale coś by można z mocą zrobić właśnie:wink:

A3 jedzie świetnie, wykonczenie wnetrza jak w b6(mam polifta).

Nie za duze, wiec wszedzie się wcisnie.

Zawieszenie bez wahaczy - jak odkrecilem koło to prawie padłem ze śmiechu:naughty: - tam nic nie ma:decayed: A mimo to komfort jest (17 i -16mm).

Skórzane kubełkowe fotele, trzymają lepiej niż kubełki w a4.

Ogólnie czuć, że to młodsze auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to w A3 mam wieksze pole do popisu, samym programem 170/370 czy 380Nm wyciaga.

Zmiana turbo i wynik jak w A4, a buda lzejsza:wink:

Skrzynia 6, zupelnie inna jazda. Tyle, ze oska ale nie mozna miec wszystkiego.

Mialo byc pieciodrzwiowe a3, 1.8T z Q, z wypasem i biala skora w srodku, a jest 5-drzwi, wypas z jasna skora ale 6-biegowy diesel i oska:confused4:

jedzie to jakoś? :naughty: Planuję sobie następne auto kupić a3 na wypasie:decayed: Może nie jest takie ładne jak a4, ale coś by można z mocą zrobić właśnie:wink:

A3 jedzie świetnie, wykonczenie wnetrza jak w b6(mam polifta).

Nie za duze, wiec wszedzie się wcisnie.

Zawieszenie bez wahaczy - jak odkrecilem koło to prawie padłem ze śmiechu:naughty: - tam nic nie ma:decayed: A mimo to komfort jest (17 i -16mm).

Skórzane kubełkowe fotele, trzymają lepiej niż kubełki w a4.

Ogólnie czuć, że to młodsze auto.

W przyszłym roku planuję zmianę na a3 poliftowe. Zrobiłbym to już teraz, ale za dużo pracy w a4 włożyłem, trzeba się nacieszyć.

BTW Twoje a4 miażdży suty:slina::slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taśma dwustronna

i dobrze trzyma ?

właśnie że kijowo ;/ jak sie klapa nagrzeje to taśma powoli puszcza ,odarłem starą taśmę i wrzuciłem nową i zobaczę co dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taśma dwustronna

i dobrze trzyma ?

właśnie że kijowo ;/ jak sie klapa nagrzeje to taśma powoli puszcza ,odarłem starą taśmę i wrzuciłem nową i zobaczę co dalej

trzyma tak samo jak chrom na metry czyli po roku odchodzi:wink:

chyba trzeba cos bardziej inwazyjnego zastosować żeby to trzymało sie na stałe:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taśma dwustronna

i dobrze trzyma ?

właśnie że kijowo ;/ jak sie klapa nagrzeje to taśma powoli puszcza ,odarłem starą taśmę i wrzuciłem nową i zobaczę co dalej

trzyma tak samo jak chrom na metry czyli po roku odchodzi:wink:

chyba trzeba cos bardziej inwazyjnego zastosować żeby to trzymało sie na stałe:whistling:

może na silikonie to zamontować ,tylko dobrze trzeba zabezpieczyć żeby woda sie nie dostała pod lotkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...