Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE


Armi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

taśma dwustronna

i dobrze trzyma ?

właśnie że kijowo ;/ jak sie klapa nagrzeje to taśma powoli puszcza ,odarłem starą taśmę i wrzuciłem nową i zobaczę co dalej

trzyma tak samo jak chrom na metry czyli po roku odchodzi:wink:

chyba trzeba cos bardziej inwazyjnego zastosować żeby to trzymało sie na stałe:whistling:

może na silikonie to zamontować ,tylko dobrze trzeba zabezpieczyć żeby woda sie nie dostała pod lotkę

silikon na klape to nie za dobre połączenie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa posty wyżej o kleju pisałem :wink: jak da ze cztery małe ciapki tego kleju, to i będzie trzymało i w razie czego oderwie - testowałem na swoich tablicach, trzymały jak wściekłe, a przy próbie oderwania z lekkim trudem, ale zeszły bez żadnych uszkodzeń :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa posty wyżej o kleju pisałem :wink: jak da ze cztery małe ciapki tego kleju, to i będzie trzymało i w razie czego oderwie - testowałem na swoich tablicach, trzymały jak wściekłe, a przy próbie oderwania z lekkim trudem, ale zeszły bez żadnych uszkodzeń :wink:

pewnie podgrzanie by ulatwilo zerwanie

a jak nie klej do szyb do klej montazowy to wtedy oderwiesz z podkaldem:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ile wkoncu wyszlo na strojeniu? niedoczytalem sie wyniku? 230 plus brd? a co ze sprzeglem? mi sie wysralo ostatnio, wpadl nowy dwumas awx plus sprzeglo awx.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynik pozostaje tajemnicą:grin:

Tak - .230,brd+ sprzeglo awx.

Teraz koncentruję się na A3, właśnie się zorientowałem że ma potencjał - siedzą w nim pompki AL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynik pozostaje tajemnicą:grin:

Tak - .230,brd+ sprzeglo awx.

Teraz koncentruję się na A3, właśnie się zorientowałem że ma potencjał - siedzą w nim pompki AL.

A a3 masz ASZ? We wszystkich są pompki AL? :naughty: Coraz bardziej mnie kusi na zmianę :whistling: Wstępnie postanowiłem, że dopiero na wakacje sprzedam auto, ale może to ulec dość drastycznej zmianie:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ASZ-y mają pompki AL.

Ciągną bardzo ładnie od dołu, przy wyzszych obrotach czuc spadek mocy ale chip to zmienia:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ASZ-y mają pompki AL.

Ciągną bardzo ładnie od dołu, przy wyzszych obrotach czuc spadek mocy ale chip to zmienia:naughty:

Następny silnik ASZ albo ARL :decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynik pozostaje tajemnicą:grin:

Tak - .230,brd+ sprzeglo awx.

Teraz koncentruję się na A3, właśnie się zorientowałem że ma potencjał - siedzą w nim pompki AL.

Madafaka sprzedaj mi wynik na pw ;) w przyszlym roku szykuje sie na 230 wtryski to bede mial taki sam setup co Ty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ASZ-y mają pompki AL.

Ciągną bardzo ładnie od dołu, przy wyzszych obrotach czuc spadek mocy ale chip to zmienia:naughty:

Następny silnik ASZ albo ARL :decayed::decayed:

Roznica tylko/i az w turbo.

Dopiero się o PD ucze:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu szacun dużo robótki to kosztowało i kasiorki ale się opłaciło Gratulacjie i Powodzonka w dalszych modyfikacjach . Pamiętaj tylko że autko nie jest najważniejsz ,bo niektórzy po drobnych stłuczkach potem w głowe zachodzą . Pozderko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...