Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

za***iście ta folia wygląda :kox:

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Wyświetleń 141,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Kolego ja mam pytanie apropos zdjec z 1 strony, a dokładnie listew w środku obklejonych stickerbombem, ile posło Ci na to tej naklejki bo planuje ten sam modzik a nie wiem ile zamowic, probowalem pomieżyć ale wole się zapytać żeby za dużo nie zamawiac,a i czy orietujesz sie ile by posło naklejki na lusterka zewnetrzne?

Z tego co pamiętam to zużyłem jeden arkusz :wink:

Opublikowano

ładnie zaczyna wyglądać

Opublikowano
ładnie zaczyna wyglądać

to jest chyba motywacja do działania :grin:

Opublikowano
ładnie zaczyna wyglądać

:grin: No armi początki dobre, oby tak dalej... i za 5 lat będzie przyzwoicie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Trzeba sprzedać furę, zaraz będzie xero w okolicy:wink:

Toż to papuć żółte halo i obrysy będzie robił :decayed:

Opublikowano
:polew::polew::polew::polew::polew::polew: grunt że w wolnossaku FMICa nie wstawi:grin:
Opublikowano
Trzeba sprzedać furę, zaraz będzie xero w okolicy:wink:

Toż to papuć żółte halo i obrysy będzie robił :decayed:

obrysów nie będzie i niegdy nie miało byc, jest grill s4 i halo żółte będzie bo mi się podoba

o obrysach nigdzie nie pisałem, skąd więc taki pomysł?

jak bym chciał ksero robić to bym se od razu grill RS4 kupił

co do xsero to tylko halo będzie takie samo ---------------- i posiadanie samych halo takich samych uprawnia do mówienia że to będzie kasero? jak tak to cały battalion to jedno wielkie XERO jest stickerbomba wywaliłem to już napewno nie będzie xero:grin:

teraz mam pierwszą ori czarną połysk folę na dekorach - rezerwuję:grin:

Opublikowano
Trzeba sprzedać furę, zaraz będzie xero w okolicy:wink:

Toż to papuć żółte halo i obrysy będzie robił :decayed:

obrysów nie będzie, jest grill s4 i halo żółte będzie bo mi się podoba

o obrysach nigdzie nie pisałem, skąd więc taki pomysł?

jak bym chciał ksero robić to bym se od razu grill RS4 kupił

co do xsero to tylko halo będzie takie samo ---------------- i posiadanie samych halo takich samych uprawnia do mówienia że to będzie kasero? jak tak to cały battalion to jedno wielkie XERO jest

pisales u siebie w watku ze chcialbys zrobic obrys jak u radimma:wink: rezaj co ci sie podoba a komentami nie przejmuj sie:decayed:

Opublikowano
Trzeba sprzedać furę, zaraz będzie xero w okolicy:wink:

Toż to papuć żółte halo i obrysy będzie robił :decayed:

obrysów nie będzie, jest grill s4 i halo żółte będzie bo mi się podoba

o obrysach nigdzie nie pisałem, skąd więc taki pomysł?

jak bym chciał ksero robić to bym se od razu grill RS4 kupił

co do xsero to tylko halo będzie takie samo ---------------- i posiadanie samych halo takich samych uprawnia do mówienia że to będzie kasero? jak tak to cały battalion to jedno wielkie XERO jest

pisales u siebie w watku ze chcialbys zrobic obrys jak u radimma:wink: rezaj co ci sie podoba a komentami nie przejmuj sie:decayed:

nie sprecyzowałem, chodziło mi o samo zrobienie oklejenia ale usa bez obrysu, ale już zrezygnowałem z tego

Opublikowano
  • Autor
Trzeba sprzedać furę, zaraz będzie xero w okolicy:wink:

Toż to papuć żółte halo i obrysy będzie robił :decayed:

obrysów nie będzie i niegdy nie miało byc, jest grill s4 i halo żółte będzie bo mi się podoba

o obrysach nigdzie nie pisałem, skąd więc taki pomysł?

jak bym chciał ksero robić to bym se od razu grill RS4 kupił

co do xsero to tylko halo będzie takie samo ---------------- i posiadanie samych halo takich samych uprawnia do mówienia że to będzie kasero? jak tak to cały battalion to jedno wielkie XERO jest stickerbomba wywaliłem to już napewno nie będzie xero:grin:

teraz mam pierwszą ori czarną połysk folę na dekorach - rezerwuję:grin:

Ale nie w okolicy:wink: Luuuz:thumbup1:

Nakręcam sobie wejścia na wątek, nic tak nie działa jak mała afera:wink:

---------- Post dopisany at 19:21 ---------- Poprzedni post napisany at 19:19 ----------

Mam identyko lampy, nie lepiej zrobić światła tak?

http://img843.imageshack.us/img843/894/20130109531.jpg

Tak to znaczy, jak bo nie rozumiem? (być może dlatego, że dalej jestem w szoku po przeczytaniu wątku o sprzedarzy rs-a na smerfach:shock3:)

Opublikowano
Trzeba sprzedać furę, zaraz będzie xero w okolicy:wink:

Toż to papuć żółte halo i obrysy będzie robił :decayed:

obrysów nie będzie i niegdy nie miało byc, jest grill s4 i halo żółte będzie bo mi się podoba

o obrysach nigdzie nie pisałem, skąd więc taki pomysł?

jak bym chciał ksero robić to bym se od razu grill RS4 kupił

co do xsero to tylko halo będzie takie samo ---------------- i posiadanie samych halo takich samych uprawnia do mówienia że to będzie kasero? jak tak to cały battalion to jedno wielkie XERO jest stickerbomba wywaliłem to już napewno nie będzie xero:grin:

teraz mam pierwszą ori czarną połysk folę na dekorach - rezerwuję:grin:

Ale nie w okolicy:wink: Luuuz:thumbup1:

Nakręcam sobie wejścia na wątek, nic tak nie działa jak mała afera:wink:

nasze auta różni praktycznie wszystko więc to burza w szklance wody

a halo zrobię sobie czerwone:grin:

Opublikowano
Trzeba sprzedać furę, zaraz będzie xero w okolicy:wink:

Toż to papuć żółte halo i obrysy będzie robił :decayed:

obrysów nie będzie i niegdy nie miało byc, jest grill s4 i halo żółte będzie bo mi się podoba

o obrysach nigdzie nie pisałem, skąd więc taki pomysł?

jak bym chciał ksero robić to bym se od razu grill RS4 kupił

co do xsero to tylko halo będzie takie samo ---------------- i posiadanie samych halo takich samych uprawnia do mówienia że to będzie kasero? jak tak to cały battalion to jedno wielkie XERO jest stickerbomba wywaliłem to już napewno nie będzie xero:grin:

teraz mam pierwszą ori czarną połysk folę na dekorach - rezerwuję:grin:

Ale nie w okolicy:wink: Luuuz:thumbup1:

Nakręcam sobie wejścia na wątek, nic tak nie działa jak mała afera:wink:

nasze auta różni praktycznie wszystko więc to burza w szklance wody

a halo zrobię sobie czerwone:grin:

zrob jak ja czarne folia:wink:

Opublikowano
Trzeba sprzedać furę, zaraz będzie xero w okolicy:wink:

Toż to papuć żółte halo i obrysy będzie robił :decayed:

obrysów nie będzie i niegdy nie miało byc, jest grill s4 i halo żółte będzie bo mi się podoba

o obrysach nigdzie nie pisałem, skąd więc taki pomysł?

jak bym chciał ksero robić to bym se od razu grill RS4 kupił

co do xsero to tylko halo będzie takie samo ---------------- i posiadanie samych halo takich samych uprawnia do mówienia że to będzie kasero? jak tak to cały battalion to jedno wielkie XERO jest stickerbomba wywaliłem to już napewno nie będzie xero:grin:

teraz mam pierwszą ori czarną połysk folę na dekorach - rezerwuję:grin:

Ale nie w okolicy:wink: Luuuz:thumbup1:

Nakręcam sobie wejścia na wątek, nic tak nie działa jak mała afera:wink:

nasze auta różni praktycznie wszystko więc to burza w szklance wody

a halo zrobię sobie czerwone:grin:

zrob jak ja czarne folia:wink:

a na lampach też masz czarną folie czy tylko na halo?

Opublikowano
Trzeba sprzedać furę, zaraz będzie xero w okolicy:wink:

Toż to papuć żółte halo i obrysy będzie robił :decayed:

obrysów nie będzie i niegdy nie miało byc, jest grill s4 i halo żółte będzie bo mi się podoba

o obrysach nigdzie nie pisałem, skąd więc taki pomysł?

jak bym chciał ksero robić to bym se od razu grill RS4 kupił

co do xsero to tylko halo będzie takie samo ---------------- i posiadanie samych halo takich samych uprawnia do mówienia że to będzie kasero? jak tak to cały battalion to jedno wielkie XERO jest stickerbomba wywaliłem to już napewno nie będzie xero:grin:

teraz mam pierwszą ori czarną połysk folę na dekorach - rezerwuję:grin:

Ale nie w okolicy:wink: Luuuz:thumbup1:

Nakręcam sobie wejścia na wątek, nic tak nie działa jak mała afera:wink:

nasze auta różni praktycznie wszystko więc to burza w szklance wody

a halo zrobię sobie czerwone:grin:

zrob jak ja czarne folia:wink:

a na lampach też masz czarną folie czy tylko na halo?

na halo bo lampy to bix i srodek na czarno robiony i w esowych halo raczej bedzie taka sama wizja

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Czesc.

Powied jak wrażenia dźwiękowe po pełnym przelocie z kwasu?? Chciałbym u siebie zrobić ale mam kilka zastrzeżeń. Na przeglądzie nie ma problemów??? Jaka grubość ścianki.

Opublikowano
Trzeba sprzedać furę, zaraz będzie xero w okolicy:wink:

Toż to papuć żółte halo i obrysy będzie robił :decayed:

obrysów nie będzie i niegdy nie miało byc, jest grill s4 i halo żółte będzie bo mi się podoba

o obrysach nigdzie nie pisałem, skąd więc taki pomysł?

jak bym chciał ksero robić to bym se od razu grill RS4 kupił

co do xsero to tylko halo będzie takie samo ---------------- i posiadanie samych halo takich samych uprawnia do mówienia że to będzie kasero? jak tak to cały battalion to jedno wielkie XERO jest stickerbomba wywaliłem to już napewno nie będzie xero:grin:

teraz mam pierwszą ori czarną połysk folę na dekorach - rezerwuję:grin:

Ale nie w okolicy:wink: Luuuz:thumbup1:

Nakręcam sobie wejścia na wątek, nic tak nie działa jak mała afera:wink:

---------- Post dopisany at 19:21 ---------- Poprzedni post napisany at 19:19 ----------

Mam identyko lampy, nie lepiej zrobić światła tak?

http://img843.imageshack.us/img843/894/20130109531.jpg

Tak to znaczy, jak bo nie rozumiem? (być może dlatego, że dalej jestem w szoku po przeczytaniu wątku o sprzedarzy rs-a na smerfach:shock3:)

To znaczy mijania dać na dół, jeden pasek LED, a stop na górę.

Opublikowano
  • Autor
Czesc.

Powied jak wrażenia dźwiękowe po pełnym przelocie z kwasu?? Chciałbym u siebie zrobić ale mam kilka zastrzeżeń. Na przeglądzie nie ma problemów??? Jaka grubość ścianki.

Dopóki nie wkręca się na obroty to jest cicho tzn klekot zagłusza wszystko.

W czasie jazdy z przodu jest ok, z tyłu gorzej. Trzeba to lubić i raczej nie wozić pasażerów.

Ryczy w czasie przyśpieszania, jest cofka przy zejściu obrotów. Ja nie narzekam ale osobie z seryjną turbiną czy autem rodzinnym raczej bym tego nie polecał.

Opublikowano

Dzięki.

Opublikowano

armistead, fajne auto i mody zacne... Chyba sie dzis mijalismy w Pulawach... jechalem czarną S4 B5

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.