Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tak, kazdy wraca do serii bo bociekxxx czy jak mu tam wyznaczyl nowy trend. porezanymi samochodami wstyd jezdzic.

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Wyświetleń 141,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Słowa BocianaXXX zapadły mi w pamięć:decayed: aż boję się B5 wystawić w dziale sprzedam:tongue4:

A tak już na poważnie to zastanawiam się czy nie zostawić tylko "pakietu" mocy a resztę odrezać i sprzedać jako serię z bonusem w postaci pakietu mocy.

Chociaż w sumie turbo BRD można by do B6 przełożyć:whistling:

Opublikowano

ale co bys chcial odrezac. sproboj najpierw tak sprzedac. nie przejmuj sie bockiemxxx :grin: tak wezmiesz adekwatna sume do stanu i wyposazenia auta a ktos sie znajdzie. jak nie wtedy pomysl. klapa us napewno pojdzie w dwie minuty

Opublikowano

Albo kup zajeżdżone (w sensie tylko silnik) B6 i zrób SWAP:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Nie chce mi sie juz bawic w SWAP-y i tego typu rzeczy.

Bedzie ładny sedan, dobre kolo i lekka gleba bo na B8 zbierać trzeba.

Opublikowano

Armi ale na dobrą sprawe to cu tu chcesz rozbierać, klape tylko mozesz sprzedać by nie dokładac do interesu, bo masz ja luzem w kolorze, chyba ze ją tez już pogoniłes. ewentualnie pakiet mocy zrobić jako zestaw z wymiana za dopłatą, ale to też moze Ci tylko zaszkodzić przy sprzedazy auta, bo dostaniesz graty z zamiany które osierocą samochód, typu zaczeło telepać, zaczeło przełaodowywac itd:wink:

takze jak chcesz sprzedawać wystaw jak stoi, zobacz medik do dzisiaj graty sprzedaje a kiedy go rozbierał:grin::grin::grin:

Opublikowano

Armi ty się szykuj na karnego kutasa na Ułężu za taką decyzję.... po c**j Ci takie plastikowe auto jakim jest B6, będziesz miał tylko same problemy, tak jak posiadacze nowego Audi A8 ( inna nazwa to audi A1000 ) z czym bys nie pojechał do mechanika to leci z Ciebie tysiak lub więcej... hihi

Opublikowano
Armi ty się szykuj na karnego kutasa na Ułężu za taką decyzję.... po c**j Ci takie plastikowe auto jakim jest B6, będziesz miał tylko same problemy, tak jak posiadacze nowego Audi A8 ( inna nazwa to audi A1000 ) z czym bys nie pojechał do mechanika to leci z Ciebie tysiak lub więcej... hihi

Toś doj**ał:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

wchodzę mu na ambicje.... nie czepiaj się, tyle lat rezał, pocił się żeby wszystko ładnie i pięknie zagrało, wygląd i moc a teraz sprzedaje... no drugi wujek Mrogal

Opublikowano

Ja sie chłopakom wcale nie dziwię, nie będziesz wiecznie B5 jeździć. To co włożyli w te samochody wiadomo że nie odzyskają ale nie w tym rzecz. Ważne że każdy wyniósł z tego swoją radość i wiele się nauczył. A wierz mi że przesiadka z B5 na B6 jest bardzo pozytywnie odczuwalna.

Opublikowano

Wierzę, i gdybym nie modził swojego to za tę kaskę już dawno bym śmigał B6, ale jakoś lubie te stare audiki....sam właśnie mam zamiar kupić starą B4 do wygłupów, a swoją oddać żonie, bo Mnie katuje o zmiane koloru auta, a jakoś się nie widzę w różowej A4

Opublikowano
  • Autor

Za $ jakie włożyłem w to auto jeździł bym już B7:decayed:

bardzo dużo się nauczyłem, diesel nie ma już przede mną tajemnic. Większość robiłem sam i nigdy na aucie nie oszczędzałem.

Wiadomo nikt tego nie odda i w sumie nawet tego nie wymagam bo rynek jest jaki jest. Modyfikacje są grube, to nie jest auto typu felga+gleba+ parę naklejek czy innych modyfikacji niskobudżetowych a cena jak za S4.

Na majóvwkę tym autem nie jadę. Jadę a3 lub b6 jak uda się kupić bo wkrótce jadę ogladać kolejne:decayed:

Opublikowano

Mówisz armi że diesel nie ma przed Tobą tajemnic :) ?? Polecam fajną lekturkę na temat wymiany napinaczy w 3.0 tdi :decayed:

Zdjęcie potwora :)

9740cb1c0b2e55efmed.jpg

Opublikowano
  • Autor

:naughty: mając taki motor można go "rozbierać" dla czystej przyjemności.

Tak jak kobietę:kox:

Opublikowano

Armi, wystaw na jakiś portal. Moja poszła w chorych pieniądzach w ciągu tygodnia :whistling:

Opublikowano

Armi dawaj B5 na zlot:beksa:

Opublikowano
Armi dawaj B5 na zlot:beksa:

dokładnie, może znajdzie się tam kupiec potencjalny :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Jak zdąrzę ale na razie się na to nie zanosi.

Opublikowano

Armi nie kupuj b6 bo jako następny będziesz mnie modami wku...... :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.