Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kowi ....

Najgorsze jest, że Bogdan powiedział, że przez tydzień pompa ma być oszczędzana:cry:

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Wyświetleń 141,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Kowi ....

Najgorsze jest, że Bogdan powiedział, że przez tydzień pompa ma być oszczędzana:cry:

okeeej :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
  • Autor
I jak ogarniete juz? Wprowadzałes jeszcze jakieś mody na pompie czy jest jak było:naughty:
Nie lubię Bogdana :no4:

A wiesz o kim mowa :co:

Góra pompy czyli sekcja tłocząca nie była ruszana bo jest ok.

Został wymieniony dół czyli głównie to co siedziało w tej pompie od nowości.

Nowości auta:whistling:

Samochód prawie złożony, odpala, gada, obroty nie falują ale nie chce mi się już siedzieć w garażu przy takiej pogodzie.

Opublikowano
I jak ogarniete juz? Wprowadzałes jeszcze jakieś mody na pompie czy jest jak było:naughty:
Nie lubię Bogdana :no4:

A wiesz o kim mowa :co:

20121217101001.gif

Opublikowano

Wy nie jesteście normalni:grin:

Opublikowano
Wy nie jesteście normalni:grin:
ot normalny sie odezwal :grin:
Opublikowano

tydzień minął ?:whistling:

Opublikowano
Wy nie jesteście normalni:grin:

213683749500pierdolisz.jpg

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

dotarłeś pompe? była korekta bo jestem ciekaw co wyszło na tej hybrydzie

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Pompa dotarta, korekty jeszcze nie było.

Nie mam czasu:facepalm:

---------- Post dopisany 01-05-2013 at 23:51 ---------- Poprzedni post napisany 07-04-2013 at 14:26 ----------

Kurde, wszyscy wrzucają auta na glebie. Wrzucę i ja:decayed:

dvsg79.jpg

Daily car

Gleba - 40mm:polew::kox:

Opublikowano

jak takim niskim można jeździć? przecież ani to wygląda ani wygodne bo wszędzie trzesz napewno :doh:

:grin:

Opublikowano
  • Autor

Pomyśleć, że na niektórych taka gleba robi wrażenie:decayed:

Opublikowano

to na majovwkę wbijaj ACZY bo tłusty projekt a nie jakimś ulepionym B5 na świńskich felgach co kopci jak autosan na lejących wtryskach toczący się pod góre :decayed:

Opublikowano

jak tam postępy z mocą? Kiedy jakies pomiary i wykres? Ciekaw jestem ile wyjdzie z tego AFNa na tych gratach.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Modyfikacje tego samochodu są skończone.

Majóvwka będzie jego ostatnim zlotem.

Generalnie SPRZEDAM !

---------- Post dopisany 15-05-2013 at 09:26 ---------- Poprzedni post napisany 05-05-2013 at 23:49 ----------

Ostatni detal na koniec:

IMG_2702.jpg

LOUD PIPES SAVE LIVES:decayed:

Opublikowano

Ale że jak sprzedam?? Następny co pogoni i będzie żałował:rolleyes:

Wysłane z mojego GT-I9070

Opublikowano
  • Autor

Wkrótce minie 5 lat.

Czas ruszyć do przodu. Do B5 na pewno nie wrócę.

Przez jakiś czas myslałem o S4 B5 ale to w dalszym ciągu B5.

Opublikowano

Cena?

Opublikowano
  • Autor

Będzie PW

---------- Post dopisany at 10:47 ---------- Poprzedni post napisany at 10:46 ----------

Do sprzedania po majóvwce. Ogarnę go i wystawię na allegro i na forum na razie to tak bardziej informacyjnie.

Muszę się z tym pogodzić:decayed: Jadę dziś oglądać B6.

Opublikowano

Auta w które włoży się tyle pracy, wysiłku i serca, człowiek nie zapomnie do końca życia.

Armi jak mam coś zasugerować, spróbuj uderzyć w b7 3.0 tdi.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.