Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Babluje w zbiorniku wyrownawczym


zmahuany

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam problem z układem chłodzenia. Jak samochód postoi noc , przejade się, zgasze samochód,  odkrece korek zbiorniczka wyrównawczego to zaczyna bablowac i to bardzo. Przy włączonym silniku się tak nie dzieje, bo jak zapale to przestaje bablowac. Pozniej jak pojezdze dłużej i odpowietrze układ to już tak się nie dzieje. Stał u mechanika, uklad jest szczelny. Plynu caly czas ubywa, ale powiedział, ze jak leci to tylko ze zbiorniczka przez odplyw pod korkiem. Termostat zmieniony, pompa wody też. Test na szczelność uszczelki pod głowicą też zrobiony i została wykluczona. Dodam, ze miałem zakładany gaz w między czasie. Mechanik nie ma pojęcia co się dzieje, a do innych nie chce prowadzić bo każdy uszczelkę pod glowica by już zmieniał. Proszę o pomoc 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobna sytuację  tylko że płyn chłodniczy mi się podnosi, bez bąbli żadnych.. Moja mama miała identycznie jak ty i problemem była uszczelka ale skoro zbadałeś sprawę to nie mam pojęcia. Mam podobną sytuację więc się podepnę pod Ciebie . :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie bardzo masz szczelny ten układ jak powietrze Ci wywala. Jakiś zapach czuć z tego zbiornika jak to się dzieje? Skoro masz gaz to szukał bym nieszczelności W podgrzewaczu paliwa. A jak z tego zbiorniczka śmierdzi gazem to wiadomo już dokładnie gdzie gazownik dał ciała i przyznać się nie chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...