Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Standard A4 B5 1,9TDi


Cysiu

Rekomendowane odpowiedzi

Silnik to AFN 1,9 TDi 110 KM

Wyposażenie:

-2 x pp

-2 x elekt. szyby

- klimatronik

- radio standard gamma

- radio CB Intek

- nagłośnienie standard

- podgrzewane siedzenia

- nowe reflektory soczewkowe(zdjecia sprzed zmiany niestety niemam)

- niestety nieskładana kanapa (jeśli miałbym składaną to wymiana jest typu plug&play bo za siedzeniem w bagażniku jest blacha i pewnie trzeba by się jej pozbyć coś jeszcze??)

- zamiast odtwarzacza cd transmiter Fm firmy pentagram (siedzi w radiu w miejscu kasety)

proszę oceniać

f69d92692d98dc37m.jpg

dcc64c8f35199012m.jpg

1bf1168d8fe106f1m.jpg

c8a8612aff27e805m.jpg

719a7c27cd8cfc1fm.jpg

1fd6d1cbe8540d56m.jpg

kropka nad głośnikiem to jakiś pyłek kurzu

bd9dcc293cbcdffam.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o podgrzewane lusterka to powinny ci działać po włączeniu ogrzewania tylniej szyby. Poczytaj na forum o matach grzewczych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- elektryczne podobno podgrzewane lusterka (ale chyba nie działają) i tu pytanko jak sprawdzić czy rzeczywiście są grzane i jak się je załącza

ładna czerwona bestia :good: bedziesz musiał po prostu zdjąc wkład lusterka i sprawdzic czy masz zamontowane maty grzewcze i czy napiecie na kabelkach jest,jesli występuje to masz maty spalone.A grzanie w Twoim roczniku załacza Ci sie pewnie po kluczyku co przy wymiane mat jesli bedziesz planował przerobisz sobie na załaczenie razem z tylną szybą.W tych wątkach zbajdziesz wszystko na ten temat :wink4::good:http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_demontaz_wkladu_lusterka_oraz_wymiana_mat_grzewczych-t59600.0.html oraz http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_przerobienie_podgrzewania_lusterek_po_kluczyku_na_grzanie_po_tylnej_szybie-t56629.0.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

solarek dziki wielkie teraz sobie z tym poradze pozdrawiam

nie ma sprawy :hi: pozdrawiam niechaj kólka zawsze Ci sie kręcą :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i już wykombinowałem że radio CB wlącza mi sie po przekreceniu zaplonu podpiąłem się pod to zwykłe radyjko[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2009, 18:57_________________________________________________Koledzy mam pytanie posiadam takie głośniki Pioneer TS-A1703i ale niewiem czy opłaca sie je montować albo w pólke albo drzwi ale raczej w półke bo mniej zabawy jak narazie proszę o opinie. mam jeszcze jedno pytanko jak podpiąć jakiś wzmacniacz pod oryginalne radio gamma cc ponieważ takie posiadam a jako takiego wyjscia na wzmacniacz ono niema ponieważ żadne ekranowane kable niewychodzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, fajna furcia:] mam takie pytanie dlaczego jedne audi z silnikiem, 1.9 tdi 110km ma na liczniku 220km/h a inny ma 260???? nic nie rozumiem, tylko prosze sie nie smiac, ja po moja audiczke jade dopiero w sobote dlatego tak pytam;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze mowiac to sam nei jestem pewny ale z tego co mi sie zdaje to te ktore maja FIS maja licznik do 260 i wszystkie a4 z motorkiem 2,5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładne auto :good: mimo, że czerwony :decayed:

co do licznika to diesele przed liftingiem w 1998r miały 220 na liczniku a po 1998 miały wszystkie 260. A wzmacniacza do radia gamma na 99% nie podłączysz.

Ale odgrzałem kotleta :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładne auto :good: mimo, że czerwony :decayed:

co do licznika to diesele przed liftingiem w 1998r miały 220 na liczniku a po 1998 miały wszystkie 260. A wzmacniacza do radia gamma na 99% nie podłączysz.

Ale odgrzałem kotleta :kox:

no tak i to konkretnie a czemu uwazasz ze niepodłącze ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bo skoro nie ma wejścia to chyba nie da rady... a podłączyłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jeszcze nie wyjscia jako takiego niema ale tył jest aktywny wiec jakis sygnal musial tam dochodzic a jak tak nieda rady to wezme sygnal z przednich glosnikow i podlecze do wzmacniacza pod wej wysokonapieciowe czyli high input[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 20:42_________________________________________________mam problem a mianowicie jak jadę powyżej 2 tys obrotów jest ok kontrolka zapala się na poziomie 1,5tys/min i gaśnie powyżej 2 tys problem się zaczął kiedy zmieniłem termostat wcześniej był otwarty i silnik się nie dogrzewał praca na około 70stopni jak zmieniłem termostat temperatura jest Oki ale olej. olej zmieniony z motul 6100 synergi na valvoline max life oba 10w-40 oczywiście wymieniony filtr oleju z filtrona na boscha i wymieniony czujnik oleju jakie powinno być prawidłowe ciśnienie w afn bo u mnie jest na jałowym 0,15 MPa a na obrotach ok 0,5 vag niepokazuje żadnych błędów w silniku co może być nie tak silnik to AFN 110 KM rok 1996 audi A4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...