Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

hejka

dzisiaj zrobiłem u was przegląd na zagonowej 12 , dzięki Patryk za namiar, szybko i bezproblemowo, no i fajną naklejkę naklejają od środka żeby pamiętać kiedy przegląd, może jakiś grupowy zakup wurth-a :decayed:, jesli tak to bym się pisał,

od dwóch dni w trasie wczoraj Świnoujście-Elbląg, a dzisiaj Elbląg-Świnoujście, nareszcie furka odmulona, ta jazda miejska jej nie służy. Paliwo na powrót tankowałem na Statoil przy wylocie na Gdańsk , lałem tego zwykłego Disla 4.18 zl , powiem że mają dobre paliwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka

dzisiaj zrobiłem u was przegląd na zagonowej 12 , dzięki Patryk za namiar, szybko i bezproblemowo, no i fajną naklejkę naklejają od środka żeby pamiętać kiedy przegląd, może jakiś grupowy zakup wurth-a :decayed:, jesli tak to bym się pisał,

kiedy byłeś kurfa nawet nie dałeś znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaś a czy my mamy się zebrać razem wszyscy i tam jechać taką grupą czy umawiać się indywidualnie na terminy? wiesz coś?

Wydaje mi się że 7 fur to bez sensu chyba jechać bo i tak razem tego nie ogarną...Można by się tak umówić między sobą że jeden drugiego wiezie i na zmianę odbieramy auta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem szczerze, że zbytnio czasu nie miałem a neta mam tylko w Świniakowie, a byłem po 8-mej

widzisz a byłem na firmie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki dajcie mi jakieś namiary na was na PW chodzi mi o nr tel bo może będę kiedyś potrzebował porady co do mechaników w elblągu to nawet nie będzie do kogo dryndnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może niech będzie wiadomo ile furek +/- jedna to rozeznam jutro lub po jutrze jak z przyjazdami na serwis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie jest taki środek do dezynfekcji Toresept firmi Loctite (firma z wysokiej półki raczej dla przedsiębiorstw bo normalni ludzie szukają tańszych rozwiązań) trzeba by sprawdzić w IC ile by kosztowało 5 litrów tego środka (nieoficjalnie coś ponad 300zł) do tego trzeba mieć powietrze i pistolet z wężykową końcówką by spsikać w zakamarkach. Może to nie tanio ale kilkanaście autek można odkazić. W sprężonym powietrzu znacznie mniej płynu schodzi! Można zapytać w gronowie czy gościu by nabił to w butelki - ciekawe w sumie ile by to wyszło. Ale mamy wówczas tyle czynnika że i znajomym się odkazi.

Patryk nie wierz w głupoty Wurth jest na jeden raz!!! to tylko w teori na 2x w praktyce guwno to da i trzeba całą butelke wypsikać a jak byś chciał dobrze w kanałach popsikać to nawet go trochę przy mało.

Zdaje mi się że w baniakach również wurth ma środki dezynfekcyjne do klimy i trzeba by popytać po ile to.[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2010, 22:22_________________________________________________A0893%20764%2005.jpgA0893%20764%2010.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może niech będzie wiadomo ile furek +/- jedna to rozeznam jutro lub po jutrze jak z przyjazdami na serwis.

..więc tak, oto chyba pewna lista na obsługę klimy:

- dziadekblack,

- Patrykbor,

- Buszek,

- 6 osób ode mnie z firmy ( BMW 5, octavia, passat b5 FL, Omega B, Mondeo Mk3, Omega C)

- kbibi

[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2010, 10:32_________________________________________________a co to Grazny taki cichy ostatnio? chory czy urlop ? :gwizdanie: [br]Dopisany: 07 Kwiecień 2010, 17:07_________________________________________________http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C12162950

ciekawe nawet :kox: i te lampy na zdjęciach nawet wioska aż tak nie jadą :gwizdanie:

Na forum golfa znalazłem a u nas nie ma :mysli: znacie to auto?[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2010, 17:34_________________________________________________aha szukam autka dla szwagra do 6k zł z gazem tylko żeby nie gubiło błotników więc eskorty itp odpadają :thumbdown: widziałem że 80 b4 można już znaleźć ewentualnie passka b4, słyszeliście coś? a może to za mało na b4? może macie jakieś propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie ten Toresept w IC kosztuje 260zł (po klubowych znizkach - normalnie chyba 315zł - rozmawiałem z kolesiem nie powinno byc problemu by dogadać się by go zastosować w ramach serwisu z tym że środek sami finansujemy a powietrze z kompresora i jakiś wężyk zapewne sie znajdą. Generalnie naprawde jest do godne zainteresowania bo wychodzi na dziesięc osób 500ml środka za 26zł - Wurth ma 300ml i kosztuje ok. 40zł a jak juz pisałem pozwala zpsikać skraplacz, główny kanał i może już go nam zbraknąć.

Aha rozumiem że w filtry kabinowe każdy się zaopatrza bo głupio starego śmierdziela po dezynfekcji/ozonowaniu używać.

No i w zasadzie w piątek można by było zacząć, jak coś w sobotę też pracują. "Przechować" czynnik w maszynie tez można jak by ktoś zażyczył sobie wymieniać osuszacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniusiek widziałem dzisiaj ciebie popołudniu koło shella na Płk. rzuca się w oczy z daleka :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniusiek widziałem dzisiaj ciebie popołudniu koło shella na Płk. rzuca się w oczy z daleka :kox:

no jest charakterystyczna w egu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziadekblack ja się piszę tylko podajcie termin :naughty:

No to kbibi nam potwierdził :decayed: z terminem to można startować od jutra Adadur pisał ale jak to ma technicznie wyglądać to jeszcze się okaże czy jest jakaś lista u nich ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...