Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

starczy mi ori sub :) wogole w sedanach jest wiekszy niz w avantach :decayed: dziwne to troche :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

ja pierd................. kur.................. wiedziałem że ta informacja tak zadziała na niego... normalnie prorok... padam pod stół... jak Rafałowi powiem to będziemy obydwa leżeć... dusigrosz jeden

no ba, czysta kalkulacja jak mam zapłacić jednorazowo 50zł więcej za Bukowinę to wolę zapłacić składkę i być klubowiczem i za to samo pojechać na zlocik :naughty: dziwne to?

dziwne raczej nie... ale nie każdy jest klubowiczem żeby mieć taniej :decayed:

nawet więcej - zapłacisz 50zł i masz 100zł taniej :gwizdanie:

ja pierd................. kur.................. wiedziałem że ta informacja tak zadziała na niego... normalnie prorok... padam pod stół... jak Rafałowi powiem to będziemy obydwa leżeć... dusigrosz jeden

no ba, czysta kalkulacja jak mam zapłacić jednorazowo 50zł więcej za Bukowinę to wolę zapłacić składkę i być klubowiczem i za to samo pojechać na zlocik :naughty: dziwne to?

nie wymyślajcie nie było jeszcze czegoś takiego... wszyscy płacą równo

no to będzie pierwszy raz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne raczej nie... ale nie każdy jest klubowiczem żeby mieć taniej :decayed:

nawet więcej - zapłacisz 50zł i masz 100zł taniej :gwizdanie

nie po to chce być klubowiczem ale jak ma wyjść na to samo to jest to jakaś motywacja do tego że za tą samą kasę będę miał dwie rzeczy, a jak coś takiego by wyszło to super :tongue4:

asz się czepialski ten Grazny zrobił :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

starczy mi ori sub :) wogole w sedanach jest wiekszy niz w avantach :decayed: dziwne to troche :gwizdanie:

Ale to i tak taki cudak uniwerslany by zaspokoić jakieś mierne apetyty na audio ... jak ma zagrać przyjemnie to niestety trzeba fabrykę poprawiać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

starczy mi ori sub :) wogole w sedanach jest wiekszy niz w avantach :decayed: dziwne to troche :gwizdanie:

Ale to i tak taki cudak uniwerslany by zaspokoić jakieś mierne apetyty na audio ... jak ma zagrać przyjemnie to niestety trzeba fabrykę poprawiać ;)

no tak poprawiac jest fajnie ;) chociaż do mnie wiekszy bez przeróbek by nie wszedł ;p

btw. wiktorsam coś tam mówiłeś żę Vag-a bedziesz miał jak byś niemiał czym przyjechać to daj znać skocze po Ciebie bo zależy mi żeby go sprawdzić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam BOSE by starczyło :decayed:

znaczy się ... tobie Benjamin na ucho nie nadepnął :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja jestem po wymianie wahaczy, auto stoi teraz w PZM na sadowej na zbieżności, więc powinienem na spota się wyrobić ;).

W ogóle sworznie na wahaczach febi były mocno wywalone, najgorsze że jeden się do reklamacji nie nadaje bo ma dziurkę na gumowej osłonie sworznia i woda się tamtędy do środka dostała, a mechanior już raz febi z taką dziurką reklamował i właśnie z tego powodu odrzucili - że niby uszkodzenie mechaniczne :/ choć tak naprawdę to ewidentnie widać, że gumka pękła z wypracowania - jakaś tandetna strasznie. Drugi będziemy reklamować, ale znając życie i tak coś wymyślą ;).

Jedyny plus to mechanik jako że mi febi polecił a one tak szybko padły to nie wziął nic teraz za wymianę - wporzo chłop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny plus to mechanik jako że mi febi polecił a one tak szybko padły to nie wziął nic teraz za wymianę - wporzo chłop.

No to rzeczywiście rzadko spotykane :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chłop wporzo, ale PZM na sadowej to mi podpada - właśnie odebrałem auto z "zbieżności" oczywiście kaskę skasowali, ale szczerze to na śrubach od końcówek nie widzę żeby było cokolwiek kręcone, nie dostałem też żadnego wydruku ani nic - podjadę dzisiaj po sąsiedzku na inną stację i niech mi za jakieś grosze tylko sprawdzą czy zbieżność ok, jak będzie nadal skopana to jutro Panów z PZM odwiedzę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam BOSE by starczyło :decayed:

znaczy się ... tobie Benjamin na ucho nie nadepnął :>

Jak chcem sie delektowac dzwiekiem to jade do kumpla ktory jest audiofilem i ma taki sprzet ze bym chyba za to b8 kupił :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tam czepialski :tongue4:

dziś nie będę na spocie... dzieciaka mam a nie chce mi się z nim na mrozie stać niestety... lipa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaleq zaufaj w b5 bose zadna rewelka, starszy ma w swojej i szalu nie robi, ja myslalem w miejsce wzmaka wstawic jakis sub ale zobaczymy, nie chce tracic miejsca w bagazniku wiec jakis szit marketowy odpada :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chłop wporzo, ale PZM na sadowej to mi podpada - właśnie odebrałem auto z "zbieżności" oczywiście kaskę skasowali, ale szczerze to na śrubach od końcówek nie widzę żeby było cokolwiek kręcone, nie dostałem też żadnego wydruku ani nic - podjadę dzisiaj po sąsiedzku na inną stację i niech mi za jakieś grosze tylko sprawdzą czy zbieżność ok, jak będzie nadal skopana to jutro Panów z PZM odwiedzę...

A ja się zapytam ... po kiego grzyba cokolwiek chciałeś ustawiać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry chłopaki ale wczoraj w tych pantofelkach mi palce u nóg odpadały...dzięki Łukasz za latarkę i Kamil za piwko :)

wigilia była do bani a później plan był na chlanie po w jakimś pubie i skończyło się na jednym piwie i do domu...

Dziś jechałem od teściów taxi do pracy bo zaspałem i była to Vectra B 2.0 DTI i koleś mówił że ma 600tys kim przebiegu i tylko pompę za 2k zł robił przy 300k km i nic poza tym. widać te oplowskie silniczki nie są takie złe :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaleq zaufaj w b5 bose zadna rewelka, starszy ma w swojej i szalu nie robi, ja myslalem w miejsce wzmaka wstawic jakis sub ale zobaczymy, nie chce tracic miejsca w bagazniku wiec jakis szit marketowy odpada :thumbdown:

wiem ze w B5 szału nie ma ale w b6 jest o wiele lepiej podobno :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem ja tam wolal bym juz h&k :decayed: albo dobry sprzet alpine, tutaj hosse88 ma dobrego suba masuje niezle powiem wam :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...