Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

no i panowie audi już na 95% sprzedane.

auto wraca do poprzedniego właściciela a raczej do jego syna. :naughty::decayed:

dziadek jakby się coś działo z latarką to przywoź na spota i będę reklamował ( będzie nowa )

Pamiętaj ... natura odezwie się po swoje ... i trzeba będzie wrócić do Audi ;):naughty::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

Pamiętaj ... natura odezwie się po swoje ... i trzeba będzie wrócić do Audi ;):naughty::tongue4:

może i masz rację.

szczerze powiem że zaczyna mi chodzić po głowie Audi C4 100 albo A6 ale w starej budzie i chyba już nie na gnojówkę tylko jakaś V-ka :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj ... natura odezwie się po swoje ... i trzeba będzie wrócić do Audi ;):naughty::tongue4:

może i masz rację.

szczerze powiem że zaczyna mi chodzić po głowie Audi C4 100 albo A6 ale w starej budzie i chyba już nie na gnojówkę tylko jakaś V-ka :naughty: :naughty: :naughty:

zawsze można do gazownika zaprowadzić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... Audi C4 100 albo A6 ale w starej budzie i chyba już nie na gnojówkę tylko jakaś V-ka :naughty: :naughty: :naughty:

V-łkę to tylko na sekwencyjnym :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... Audi C4 100 albo A6 ale w starej budzie i chyba już nie na gnojówkę tylko jakaś V-ka :naughty: :naughty: :naughty:

V-łkę to tylko na sekwencyjnym :good: :good: :good:

no zobaczymy co to z tego wyjdzie.

nie napalam się bo jak zwykle akurat nie będzie tego co szukam, zawsze tak jest i pewnie wyjdzie jeszcze jakieś inne auto bo w zimie nie bardzo uśmiecha mi się jeździć do pracy autobusem :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt A8 ... to inna półka. Ale zejdźmy na ziemię, motor ten niemal tak jak silniki 2,5 nie specjalnie udany, auto zaniedbane, zniszczone co w przypadku A8 potrzeba się postarać bo materiały 1 klasa a tu takie wałki różne. Jeszcze ta cena - te auta są znacznie wyżej cenione ciekawe skąd taka cena? przecież A4 z tego rocznika jest droższy :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt A8 ... to inna półka. Ale zejdźmy na ziemię, motor ten niemal tak jak silniki 2,5 nie specjalnie udany, auto zaniedbane, zniszczone co w przypadku A8 potrzeba się postarać bo materiały 1 klasa a tu takie wałki różne. Jeszcze ta cena - te auta są znacznie wyżej cenione ciekawe skąd taka cena? przecież A4 z tego rocznika jest droższy :mysli:

przeczytaj opis auta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bielik8506 kup takie 2 V-KI i jeszcze ci zostanie :> na wachę na 3 miechy :>

http://otomoto.pl/audi-100-C16540787.html[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 20:29_________________________________________________PATRYK dzięki wielkie :notworthy: :notworthy: :notworthy: sprawuje się :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bielik8506 kup takie 2 V-KI i jeszcze ci zostanie :> na wachę na 3 miechy :>

no właśnie coś takiego mi chodzi po głowie ale napewno nie taki trup :thumbdown::decayed:

a co jest jeszcze dziwniejsze myślę o C4 Avant i to w Q :notworthy: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okulary nosi nie dowidzi

Pisać każdy może ...

a co widać to widać ...

bielik8506 kup takie 2 V-KI i jeszcze ci zostanie :> na wachę na 3 miechy :>

no właśnie coś takiego mi chodzi po głowie ale napewno nie taki trup :thumbdown::decayed:

a co jest jeszcze dziwniejsze myślę o C4 Avant i to w Q :notworthy: :notworthy:

HAHAAA :polew:

Łukasz wiesz co to są białe kruki ... ? :gwizdanie:

powodzenia w szukaniu AELa :evil:

no chyba że z diesla się wyleczyłeś ale w tym przypadku był by to duży błąd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/audi-100-100-c4-s4-s6-a6-lpg-sekwencja-C16629062.html

ta jest śliczna tylko niezbyt mój przedział na obecną chwilę.

no tak dziadek masz racje że to 4 gary. o tym nie pomyślałem. kiedyś miałem okazję się taki motorkiem przejechać ale nie pamiętam dźwięku. przynajmniej wrażenia były zajeb... i tego nie zapomnę.[br]Dopisany: 21 Grudzień 2010, 10:11_________________________________________________http://otomoto.pl/bmw-318-blekit-nieba-C15240584.html

jeszcze myślę nad czymś takim :gwizdanie: :gwizdanie: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10:11[/size]_________________________________________________http://otomoto.pl/bmw-318-blekit-nieba-C15240584.html

jeszcze myślę nad czymś takim :gwizdanie: :gwizdanie: :naughty

dobry driftowóz nie jest zły ale na mieście cię będą palcami wytykać jak się pokarzesz w E30 :tongue4: no i też 4 gary. Chyba 2.0 już ma 6 więc może za nią się rozglądaj jak bierzesz pod uwagę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...