Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

http://otomoto.pl/audi-a6-2-8-quattro-C16526364.html :mysli: :mysli: :mysli:

albo takie dziwne zdjęcia albo naprawdę jakiś ulep. ciekawe jak wygląda na żywo.

co Adaś myślisz o tym silniku i z Q???

coś mi się wydaje że ostatnio pisałeś że to kiepskie połączenie albo coś mi się pomyliło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

Buszek miałeś ori spryski ? :naughty:

ori ori :naughty:

Buszek coś mówił że chyba z olsztyna ciągnął :mysli:

dokladnie z Olsztyna jest, kwiatko mi ją nawet przed kupnem zbadal, co bym nie jechal na marne, ale jezdzil nia taki koles ze normalnie na poczatku jak muł byla :wallbash:[br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 21:06_________________________________________________Patryku bedziesz jutro na spocie? jak tak to bym koszulki na spocie przygarnal :mysli: , ktos obecny bedzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/audi-a6-2-8-quattro-C16526364.html :mysli: :mysli: :mysli:

albo takie dziwne zdjęcia albo naprawdę jakiś ulep. ciekawe jak wygląda na żywo.

co Adaś myślisz o tym silniku i z Q???

coś mi się wydaje że ostatnio pisałeś że to kiepskie połączenie albo coś mi się pomyliło.

kbibi urzytkowałe te V-ki ale napewno lepiej brać 2.8 niż 2.6 z uwagi że palą niemal to samo a motor mocniejszy

ciekawe autko wynalazłeś ... wrzucić sekwencję i było by naprawdę komfortowo tanio i z Quattro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej chłopaki od nas chłopak wygral 8 baniek w totka :> i stawia zlot w Kaletce i sylwester na Ibizie :evil:

amnesia_2.jpg

jedziecie ?? :polew::decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej chłopaki od nas chłopak wygral 8 baniek w totka :> i stawia zlot w Kaletce i sylwester na Ibizie :evil:

amnesia_2.jpg

jedziecie ?? :polew::decayed::naughty:

pierwszy !!! :wink4: jasne że jedziemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i ja się piszę...

a Kaletkę to powinien nam dożywotnio sponsorować ;) ... z odsetek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i ja się piszę...

a Kaletkę to powinien nam dożywotnio sponsorować ;) ... z odsetek ;)

ty się adadur na co innego pisz migusiem bo miejsc zabraknie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świerze ogłoszenie musi być bo jescze 2 dni temu jak przeglądałem OTO to tego nie widziałem, ogólnie mi się widzi nawet biały, ale mam uraz do automatów w szczególności jak ktoś jeszcze pisze.......

"Wymieniony olej w skrzyni.......Pilnie sprzedam z powodu wyjazdu za granice.Cena atrakcyjna."

Nie to że bym Ci odradzał, ale skądś to znam i sam to przerabiałem :decayed: :decayed: :decayed:

Sekwencyjny to będzie Cię kosztował od 3 klocków w górę :naughty: więc czy dalej będzie taka atrakcyjna cena :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kbibi może ogólnie warośc auta podskoczy ale... jeżdzi na 1/2 ceny i przy odsprzedaży to duży atut więc i wyższą cenę weźmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na portelu jest fajny taki avant z 2.5tdi R6 i quattro tylko że Łukasz chcesz tańszy chyba co? bo kolo 18k za niego woła :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie kto? bo nie wiem czy czekać do 18 w E-gu...

@Patryk będziecie coś chcieli bo jak nie to dam jakieś ogłoszenie czy "cuś" :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde ja nie dam rady. Laski mi usypiają, do domu chcą...a szkoda bo taki poważny gość z wysp przyjechał :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde ja nie dam rady. Laski mi usypiają, do domu chcą...a szkoda bo taki poważny gość z wysp przyjechał :kox:

:polew: dobre :decayed: dziekowa chlopaki, szkoda ze tak zimno czlowiek dluzej by zostal :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świerze ogłoszenie musi być bo jescze 2 dni temu jak przeglądałem OTO to tego nie widziałem, ogólnie mi się widzi nawet biały, ale mam uraz do automatów w szczególności jak ktoś jeszcze pisze.......

"Wymieniony olej w skrzyni.......Pilnie sprzedam z powodu wyjazdu za granice.Cena atrakcyjna."

Nie to że bym Ci odradzał, ale skądś to znam i sam to przerabiałem :decayed: :decayed: :decayed:

Sekwencyjny to będzie Cię kosztował od 3 klocków w górę :naughty: więc czy dalej będzie taka atrakcyjna cena :mysli:

tak tak. ja też znam takie treści ogłoszeń. auto robione pod siebie, wszystko 2 tygodnie temu wymienione itd. to po co robił jak chce sprzedać??

ja też trochę boję się kupować automata bo to nigdy nic nie wiadomo ale to jednak spora wygoda no i już się przyzwyczaiłem i do tego takie rozwiązanie mi się podoba. no zobaczymy co z tego wyjdzie bo chcę kupić auto sprawne i nie zlepione z 6 innych a nie pod swoje upodobania ( choć fajnie jakby tak było) jak będę z salonu kupował to wtedy będę sobie wymyślać co chce a co nie a niestety kupuję używkę.[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 14:32_________________________________________________

na portelu jest fajny taki avant z 2.5tdi R6 i quattro tylko że Łukasz chcesz tańszy chyba co? bo kolo 18k za niego woła :confused4:

to trochę przerasta mój budżet.

narazie remont trzeba w domu zrobić, a później będę myślał nad lepszym autem ( no i pewnie dojdą koszta utrzymania pojazdu mojej przyszłej żony: a to jakiś krawężnik zaliczony, a to gdzieś zadrapane na parkingu itd)

patrze tak za tym Audi ale jakoś nic nie widzę i w oko mi nie wpada. :wallbash:

patrzę jeszcze za lagunąl 1ph2. całkiem dobre auta, młody rocznik no i wygodne a części napewno tańsze niż niemieckie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...