Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

Żeby nie klamki starego typu to tak bardzo nie rzucał by się w oczy :decayed:

To już wiem co będę robił jutro :naughty: ze swoją C4 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokażcie jakieś ciekawe ogłoszenie z a6 c5 2,7 bit avant a nie jakieś pierdoły ,takimi zakupami Aga się zajmuje ja tylko daje karte :decayed:

spoko mogę jakieś fury wklejać :kox: ale takie rzeczy na bank ci będą potrzebne a tu masz za free :naughty:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 22:33_________________________________________________@Buszek a co robisz w czwartek w wolne? może by tak wjechać do tego garażu czymś innym niż OOOO :wink4: co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokażcie jakieś ciekawe ogłoszenie z a6 c5 2,7 bit avant a nie jakieś pierdoły ,takimi zakupami Aga się zajmuje ja tylko daje karte :decayed:

spoko mogę jakieś fury wklejać :kox: ale takie rzeczy na bank ci będą potrzebne a tu masz za free :naughty:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 22:33_________________________________________________@Buszek a co robisz w czwartek w wolne? może by tak wjechać do tego garażu czymś innym niż OOOO :wink4: co?

dziadek co do czwartku to nie wiem bo albo w piatek albo w sobote wyjezdzam spowrotem :mysli: ale jutro Ci napisze jak cos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jutro Ci napisze jak cos

:good:

dziadek jak cos to jutro mozesz przyjechac, tylko ktora godzina? najlepiej okolice poludnia to moj tata jeszcze bedzie jak cos trzeba by pomoc, no i bedzie najcieplej, bo garaz jest duzy ale bez pradu itp, wiec ciagniemy kablem z mojego garazu :decayed:[br]Dopisany: 05 Styczeń 2011, 17:09_________________________________________________a no i u mnie 1be wkoncu siedzi :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jutro Ci napisze jak cos

:good:

dziadek jak cos to jutro mozesz przyjechac, tylko ktora godzina? najlepiej okolice poludnia to moj tata jeszcze bedzie jak cos trzeba by pomoc, no i bedzie najcieplej, bo garaz jest duzy ale bez pradu itp, wiec ciagniemy kablem z mojego garazu :decayed:[br]Dopisany: 05 Styczeń 2011, 17:09_________________________________________________a no i u mnie 1be wkoncu siedzi :kox:

spoko mi by pasowało a co do pomocy to chyba cb podłączyć to damy radę :wink4:, może wyślij mi nr tel na PW to się jakoś dokładniej dogadamy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jutro Ci napisze jak cos

:good:

dziadek jak cos to jutro mozesz przyjechac, tylko ktora godzina? najlepiej okolice poludnia to moj tata jeszcze bedzie jak cos trzeba by pomoc, no i bedzie najcieplej, bo garaz jest duzy ale bez pradu itp, wiec ciagniemy kablem z mojego garazu :decayed:[br]Dopisany: 05 Styczeń 2011, 17:09_________________________________________________a no i u mnie 1be wkoncu siedzi :kox:

chyba zajadę proszę o info o godzinie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk dziadek pusci Ci smsa jutro jak cos ale to miedzy 10 a 14 mysle ze bysmy robili jak mu bedzie pasowac :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie Buszek za udostępnienie garażu a w szczególności za udostępnienie taty bo naprawdę człowiek niepoddający się i dokładny.

ps. jak odjeżdżałem od was to jeszcze raz spróbowałem i płyta wyszła :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie Buszek za udostępnienie garażu a w szczególności za udostępnienie taty bo naprawdę człowiek niepoddający się i dokładny.

ps. jak odjeżdżałem od was to jeszcze raz spróbowałem i płyta wyszła :>

:naughty: ja zacząłem wyjmować ty skończyłeś .

Foto porób gdzie się zamontowaliście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cb między fotel kierowcy a słupek środkowy pasuje tam idealnie tylko słaby dostęp jakby trza kanał zmienić itp. Prąd z aku bezpośrednio prosto z bagażnika poprzez głośniki na tylnej półce. Przywozić ci Patryk jutro ten cały stuff dziecięcy ? :wink4: bo dla mnie żaden problem i tak będę do roboty jechał :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cb między fotel kierowcy a słupek środkowy pasuje tam idealnie tylko słaby dostęp jakby trza kanał zmienić itp. Prąd z aku bezpośrednio prosto z bagażnika poprzez głośniki na tylnej półce. Przywozić ci Patryk jutro ten cały stuff dziecięcy ? :wink4: bo dla mnie żaden problem i tak będę do roboty jechał :cool1:

:good:

daj cynka wcześniej tak ze 20 min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bmw-smallpenis2.jpg

ej no.... :blink:

i jeszcze ten Twój avatar ... i wszystko jasne :decayed:

Dziadek... jakbyś siedział cicho to nikt by nie zauważył :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Panów i Panie z Elbląga ;)

Widziałem ten wątek parę razy i zawsze przymierzałem się odwiedzić wasz spot ale jakoś albo brakowało czasu, mobilizacji albo po prostu zapominałem ;) Ale obiecuję, że jak naprawię swoje wszystkie problemy z autem i po skończonej sesji(mam nadzieję pozytywnie) zawitam u was.

Mam do was także małe pytanie odnośnie czy znacie może jakiegoś dobrego mechanika w Elblągu czy okolicach, który sprawnie mógłby usunąć szeroko spotykany błąd z immo (błędy w Vag 01176 i 01177) bo auto stoi już prawie 2 tygodnie u jednego mechanika z Pasłęka, który kompletnie sadzę, że nie wie o co chodzi...

edit//Może jeśli znajdę trochę czasu w weekend spróbuję sam przeczyścić wg tutorialu zamieszczonego w Warsztacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisz dokładniej objawy - auto odpala/nie?

Próbowałeś na obu kluczykach?

Auto ma centralny na pilota?

Generalnie do sprawdzenia pętla indukcyjną przy stacyjce (na 99% nie styka coś przy niej), połączenie w kostce na stacyjce (znajdziesz ją po zdjęciu osłon, kierownicy, generalnie jest trochę dłubania), wyczyść i sprawdzić styki.

Poszukaj po prawej stronie kolumny kierowniczej jest puszka od immo. Po kablu (podwójny) dojdziesz od pętli przy stacyjce taki czarny okrągły. tam są wtyczki - popsikaj kontaktem i kilka razy wyciągnij i włóż - powinno pomóc.

http://img528.imageshack.us/i/immo3vz4.jpg/

Pomoga powyższe zabiegi - :drunk: zadowole się wyborową ;):drunk:

jak powyższe nie pomoże czasami trzeba prowadzić dodatkowe ekranowanie przewodu - owijasz folią ten co masz a na to izolację.

Jak nie ogarniesz tematu polecam BoschService na Łęczyckiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dalej cos bedzie nie tak a potrzebowal bys jakiegos elektryka ktory to ogarnie to polecam na niepodleglosci kolo tego auto gazu jest koles bardzo dobry :good:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 20:08_________________________________________________zawijam jutro dalej, wiec dziekowa chlopaki za spot no i grzebanie przy bmw dziadka, pozdrowienia i do nastepnego :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...