Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Opisz dokładniej objawy - auto odpala/nie?

Próbowałeś na obu kluczykach?

Auto ma centralny na pilota?

Generalnie do sprawdzenia pętla indukcyjną przy stacyjce (na 99% nie styka coś przy niej), połączenie w kostce na stacyjce (znajdziesz ją po zdjęciu osłon, kierownicy, generalnie jest trochę dłubania), wyczyść i sprawdzić styki.

Poszukaj po prawej stronie kolumny kierowniczej jest puszka od immo. Po kablu (podwójny) dojdziesz od pętli przy stacyjce taki czarny okrągły. tam są wtyczki - popsikaj kontaktem i kilka razy wyciągnij i włóż - powinno pomóc.

http://img528.imageshack.us/i/immo3vz4.jpg/

Pomoga powyższe zabiegi - :drunk: zadowole się wyborową ;):drunk:

jak powyższe nie pomoże czasami trzeba prowadzić dodatkowe ekranowanie przewodu - owijasz folią ten co masz a na to izolację.

Jak nie ogarniesz tematu polecam BoschService na Łęczyckiej

Dziękuję Ci bardzo za wskazówki, jutro będę działał i odpiszę jak wyszło.

A auto odpala ale tylko za pierwszym razem po rozłączeniu i ponownym podłączeniu klemy do akumulatora.

A centralny i alarm są z pilota (nie wiem jakiej firmy, ale widać coś nieoryginalnego - auto jak kupiłem już to posiadało)

A kluczyk posiadam jeden oryginalny a drugi dorabiany z tego pierwszego ok 3 miesiące temu ale na obu jest to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

zawijam jutro dalej, wiec dziekowa chlopaki za spot no i grzebanie przy bmw dziadka, pozdrowienia i do nastepnego :wink4:

Suko :naughty::decayed: ale do Kaletki musisz jechac w tym roku :wink4::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawijam jutro dalej, wiec dziekowa chlopaki za spot no i grzebanie przy bmw dziadka, pozdrowienia i do nastepnego :wink4:

Suko :naughty::decayed: ale do Kaletki musisz jechac w tym roku :wink4::decayed:

haha prawdopodobnie bede dopiero na czerwiec, chyba juz na stale zjade :mysli::decayed: mysle moze nad ogólnopolskim lato :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A centralny i alarm są z pilota (nie wiem jakiej firmy, ale widać coś nieoryginalnego - auto jak kupiłem już to posiadało)

Zwykły alarm nie powinien być zesprzęgnięty z immo. ale trudno powiedzieć co ta masz więc ostatecznie to też można brac pod uwagę ... ale na końcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Patryk chcesz połączyć przyjemne z pożytecznym? Tylko musisz mieć wolne popołudnie w poniedziałek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Patryk chcesz połączyć przyjemne z pożytecznym? Tylko musisz mieć wolne popołudnie w poniedziałek...

Tzn. :naughty:

[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 21:09_________________________________________________Juto do roboty jak mi sie nie chce :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak mi się dziś wstawało ... aż przysnąłem na 20 minut :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadek... do Bukowiny znajomi już nie jadą?

no właśnie rozmyślili się :confused4: ale spoko damy radę sami :wink4: tylko ty żebyś się nie rozmyślił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek namierzyłeś jakieś LEDy w cieplejszej barwie?

Postojówka już ze 3 tyg. przepalona i w końcu trzeba się zabrać za wymianę. :kox:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 09:11_________________________________________________Zapaliście się pod zimię czy jak... :bicz2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadek... do Bukowiny znajomi już nie jadą?

no właśnie rozmyślili się :confused4: ale spoko damy radę sami :wink4: tylko ty żebyś się nie rozmyślił

zaliczka wpłacona...

Grzesiek namierzyłeś jakieś LEDy w cieplejszej barwie?

Postojówka już ze 3 tyg. przepalona i w końcu trzeba się zabrać za wymianę. :kox:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 09:11_________________________________________________Zapaliście się pod zimię czy jak... :bicz2:

ze mnie pedał esteta żaden... a biała zimna lepsza od zwykłej żółtej :wink4:

Zapaliście się pod zimię czy jak... :bicz2:

No jak spocik dziś :kox:

Mam dzieciaka dziś tradycyjnie jak co czwartek pod opieką więc jak zwykle nie dam rady...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dzieciaka dziś tradycyjnie jak co czwartek pod opieką więc jak zwykle nie dam rady...

dawaj z nim do marki i stania na mrozie przyzwyczajaj :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapaliście się pod zimię czy jak... :bicz2:

No jak spocik dziś :kox:

Mam dzieciaka dziś tradycyjnie jak co czwartek pod opieką więc jak zwykle nie dam rady...

No to pipka by powiedziała że mamy spoty robić w środę na przykład a nie się migasz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i se pogadali :tongue4:[br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 22:51_________________________________________________Niesamowite!!!

Powódź w Australii:

i subaru impreza popłynęła oraz ... setka innych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko deskę se kupić i jazda :decayed:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2011, 18:47_________________________________________________Co jest do hugona taka cisza :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...