Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

btw 2.2T to 5 cylindrowiec R5 po 4 zaworki na cylinder :)

:mysli: o to nie wiedziałem myślałem że od 2.3 się 5 cyl zaczyna :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

Pamiętaj ... natura odezwie się po swoje ... i trzeba będzie wrócić do Audi ;):naughty::tongue4:

może i masz rację.

szczerze powiem że zaczyna mi chodzić po głowie Audi C4 100 albo A6 ale w starej budzie i chyba już nie na gnojówkę tylko jakaś V-ka :naughty: :naughty: :naughty:

kup sobie V six :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mysli: o to nie wiedziałem myślałem że od 2.3 się 5 cyl zaczyna :wink4:

kolego R5 jest z tego co ja wiem a tych silniczków miałem sporo to jest cała gama i na pełnym wtrysku ale mechanicznym :) od 1,9- 2,0- 2,1- 2,2- 2,2Turbo i 2,3 wszystko benzynki o pięknym brzmieniu.

Ta C4-S6 2,2T za***ista :shocked: ale jak ŁUKASZ chce min. 20L/100KM- wydawać przy spokojnej jeździe latem w mieście (a nie będzie spokojnie jeździł :decayed:)miałem podobny motor w C3 tylko że 10V-174KM a tamten jest 20V na elektronicznej szprycy :evil:

Ciężko będzie ci znaleźć R5 na elektronice, bo głównie mechaniczne jeszcze do tego silnika robili a tam sekwencyjnego nie zamontujesz :( i często lubi GAZ strzelać. 2,0 są na elektronice ale to 4-cyl. :thumbdown::sick3:

nie wiem czy jeszcze istnieje TKA forum bo tak dużo rozkminiane było na ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polonez wcale mniej nie pali :decayed:

Teraz się podjara i kupi 2,2TQ :evil: :evil: :evil:

no i wjechałeś mi na ambicję :naughty::decayed::naughty:

no kręci się fajnie na tym filmiku tylko pewnie trochę gościu sobie podłubał :>

te jednostki naprawdę tak dużo piją????

i do tego jak jeszcze nie da się do tego wrzucić LPG (nie ukrywam ale musiałoby być) to lipa. a nawet powiem że odpada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj dobrej V-ki spali mniej bo moja 2,6 to paliła książkowo do 13miasto i 8-9- Pb. trasa normalnej jazdy nie emeryta. A kultura pracy hoho kieliszek można postawić na silniku nalany do pełna i nic nie rozleje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi co jest wpiz...du nie tak z tym moim autkiem a dokładnie chodzi mi o to że nie może złapać temperatury !!!!!!!! drugą zimę już z tym walczę i nic :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Wymieniłem już 3 termostaty i nic :( W końcu się wku...wiłem i założyłem ściski stolarskie na węże gumowe góra i dół, pomyślałem że jak odetnę go od zbiorniczka wyrównawczego i chłodnicy to temperatura moment wzrośnie :no: :no: :no: no i pupa. Auto dosłownie 2 godziny na biegu jałowym chodziło a temp. na climatroniku na kanale 51 80-82st.C na zegarach ok 10st.C mniej. W czasie jazdy temp. wzrosła aż do max. 75st.C i to pod obciążeniem pod górki.

Dodam że to wszystko na małym obiegu czyli silnik-nagrzewnica :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto dosłownie 2 godziny na biegu jałowym chodziło

Diesel na biegu jałowym przy mrozie się nie zagrzeje- ten typ tak ma...szczególnie jak jeszcze masz nadmuch w środku włączony...dopiero pod obciążeniem diesel jest się w stanie nagrzać oczywiście mowa o mrozach...

Panowie a co do tego filmiku z tym audi to wielka ściema w/g mnie...zobaczcie jak powoli przemieszcza się otoczenie....przy 200km/h wszyskto śmiga a nie jak tu...tutaj to mi wygląda na 100-ke. Szczególnie to widać w ostatnich sekundach filmu jak gość dojeżdża do zakrętu/zjazdu i przed samym skrętem ma niby 80km/h ledwo się toczy... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w czasie jazdy czemu nie łapie ?

a może czujnik :mysli: i wiesz jazda w mieście też za bardzo nie obciąża silnika u mnie się niby grzeje ale np u kolesia w oplu combo 1.3cdti on mówi że może cały dzień po mieście jeździć i nie zagrzeje mu się na fula, dopiero jak da w piz....e

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odejście fajne to ma omega lotus ;) ten film pewnie wszyscy znają :kox:

Bielik co do betki e30 powiem że auto moich marzeń ;), najlepiej coupe 325 w mtechnic 2

Takie coś 37582358.jpg:slina: :slina:

No oczywiście już nie wspominam nawet o m-power, ale to niestety poza zasięgem finansowym ;). Ale kiedyś jeszcze będę taką suką gumy upalał na mieście ;).

Z silników to najlepiej właśnie 325 wypada, pali tyle co 2.0 ale za to jakoś jedzie. Nie spodziewaj się jednak oszałamiających osiągów, 325 w kombiaku kiedyś skillowałem moim kadettem gsi :D. W coupe to już jakoś idzie (w granicach 8 do setki).

Jak chcesz czterocylindrowe to chyba najlepszym wyborem jest 1.8 is - 140 koni 16 zaworów i nawet się nieźle odpycha. Minus nisko zawieszona miska olejowa, więc jak masz zamiar ją na glebę rzucić to bez osłony się nie obejdzie. Plus - prowadzi się duuużo lepiej od 325.

A w ogóle moje super hiper wycieraczki valeo bezpiórowe za które dałem kupę kasy i które ledwo co działały musiałem w końcu wymienić :D. Przyszedł mróz i tak zesztywniały że i od strony pasażera ledwo co zbierały, od kierowcy to już w ogóle wcześniej słabo działały...

Skoczyłem więc do leclerca, i za całe 11 zeta za sztukę zakupiłem bezpiórowe czajnijskie wycieraczki firmy UniPoint ;) i powiem że valeo to przy nich syf. Zbierają super, pracują cichutko, dlatego jak ktoś potrzebuje coś taniego to polecam :). Niestety z wymiarami jest średnio, ja na kierowcę wsadziłem o długości 555mm, pasażer 505 i pasują idealnie :).

Edit

Widzę że nie tylko ja jestem z nich zadowolony: http://www.v40.pl/forum/viewtopic.php?p=151989

Dlatego jak ktoś potrzebuje niech śmiga do leclerca puki jeszcze są. Są na alei z samochodowymi bajerami, ale pod sam koniec za główną ladą wiszą na stojaku ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tego filmu z rs4 to tez misie wydaje ze jakas sciema :) bo pamietam jak wracalismy z kaletki mielismy na zegarach po 200 to linie przewywane były ciagłe a otoczenie po bokach sie zlewało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja coś z klimatów zimowych ...

:cicho: Kbibi ... pompa wody na stół :punk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Partyk pogadaj z Agą może coś się wam przyda bo my mamy już niepotrzebne:

- materac do łóżeczka taki dwustronny (jedna strona do jakiegoś tam wieku a później się na drugą przekłada jak dziecko starsze) - 40zł (nowy chyba 80zł dawaliśmy) + poduszka do karmienia gratis

- laktator Avant z dwoma butelkami - 60zł + pojemniki gratis (nie pamiętam ile ich tam było ale dawaliśmy za same pojemniki 80zł) + nieużywane smoczki gratis

Wydaj mi się że ceny rewelka, pytanie tylko czy potrzebujecie...

Materac jest jak nowy ale my przedłużaliśmy łóżeczko u stolarza i materac nowy na zamówienie musieliśmy teraz kupić i ten nie jest nam potrzebny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cicho: Kbibi ... pompa wody na stół :punk:

a nie powinno być odwrotnie jak pompa nie domaga :mysli: przecież ogrzewanie jest i to całkiem całkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...