Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

na portelu jest fajny taki avant z 2.5tdi R6 i quattro tylko że Łukasz chcesz tańszy chyba co? bo kolo 18k za niego woła :confused4:

R6?? :decayed: ar ju siur ??:tongue4: :tongue4: a nie przypadkiem R5 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

:shocked:

a co to za dziwoląg

Łukasz jak coś podlupę bierz omegę B - baardzo fajne autko tylko - napęd na tył, lubią rdzewieć (swoje latka mają) i trzeba by się postarać coś względnego znaleść, dobrze się też gazują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/ligier-ambra-i1391093201.html

no i znalazłem!!!!!

jutro po miego jadę :polew: :polew: :polew:

bierz go :good: :good: :good: i ta jego moc :evil: jest porażająca :shocked:...............

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

WSZYSTKIEGO DOBREGO W NOWYM ROKU I UDANEJ ZABAWY SYLWESTROWEJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:afro::drunk: WSZYSTKIEGO DOBREGO W NOWYM ROKU!!! :drunk::afro:

ja szykuję się na BAL-angę :drunk: :drunk: :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje robaczki wyznawcy Kopciuszkow,Benzyniaczkow i Gaziutków :naughty::decayed: Wszytskiego Najlepszego W Nowym Roku :naughty: życzy spamer nr 1 :kox::naughty: Załeczek

A teraz fiesta koszulka klubowa wyprasowana wiec bedzie lans i ogien w szopie:evil: :drunk: :drunk: :drunk::banan::banan1::banan2::banan: :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shocked:

a co to za dziwoląg

Łukasz jak coś podlupę bierz omegę B - baardzo fajne autko tylko - napęd na tył, lubią rdzewieć (swoje latka mają) i trzeba by się postarać coś względnego znaleść, dobrze się też gazują.

Rafał ten typ co na chwilę był tą omą na spocie kiedyś to sprzedje ją - 98 rok MV6 w automacie zagazowana - jak jeździ jego żona to 13-14 gazu pali więc całkiem całkiem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1-szy w Nowym roku :naughty:

wstawc chłopaki :decayed::naughty:

Pierwszy to może i tak, ale nie do końca pytomny :drunk: bo wysłowić się nie może :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe porównanie :decayed:

http://www.audiklub.org/porownaj/56/a4_avant_1.9tdi_115ps/81/a6_avant_2.5tdi_140km.html

myślałem że dużo gorzej wypadnie "teoretycznie" moja krówka w porównaniu do jałówki Patryka :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie FIS tyle samo pokazuje :tongue4: ale nie zimą w mieście :decayed:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2011, 16:55_________________________________________________Stan licznika u pewnego klubowicza A6 :decayed:

4e8137f47d53535amed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dobrze 3 dniowy sylwester to jednak za duzo :):decayed: :decayed: ogolnie na sylwka o 4 juz miałem niezle na bani a tu nagle aptrze a jakies 2 dziewczyny w tym 1 wlasnie z Elblaga zaczynaja mały strip :decayed: to od razu sie ogarnałem :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokażcie jakieś ciekawe ogłoszenie z a6 c5 2,7 bit avant a nie jakieś pierdoły ,takimi zakupami Aga się zajmuje ja tylko daje karte :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryku co do esa, moja stoi w garazu :decayed: juz zalozone zawieszenie z przodu, jeszcze tyl zostal bo mamy lekki dylemat jak go zdjac :mysli: jutro dokonczenie roboty, obecnie autko stoi na belkach :kox:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 18:34_________________________________________________

Pokażcie jakieś ciekawe ogłoszenie z a6 c5 2,7 bit avant a nie jakieś pierdoły ,takimi zakupami Aga się zajmuje ja tylko daje karte :decayed:

http://moto.allegro.pl/audi-2-8-quattro-tuning-i1393718616.html

prawie :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...