Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tankuje u "Pana Waldka" w garażu i nie narzekam :wink4: też z ciekawości robiłem test, 3 dni w słoiku stało na ogródku i nic :naughty: a skoro nie widać różnicy to po co przepłacać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

:polew:

A u mnie spadl snieg a wczoraj nowe felgi wyrwalem na letnie :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tankuje u "Pana Waldka" w garażu i nie narzekam :wink4: też z ciekawości robiłem test, 3 dni w słoiku stało na ogródku i nic :naughty: a skoro nie widać różnicy to po co przepłacać :decayed:

:decayed:

Jak byłem w Gdyni to przyszedł dźwig do załadunku z Litwy i był na rope :naughty: . Przy mrozach około - 20 paliwo było konsystencji wody , a nasza ropa zaczynała się robić gęsta jak kisiel . Co te zagraniczniaki dodają tam za dodatki :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zeszłym tygodniu ... stacja Leklerkowa

dokładnie diesel przy ok. -10 wyraźnie gęstnieje robi się oleisty ... ale ma spełniać normy chyba do -35

nie ma co eksperymentować a lać na sprawdzonych stacjach. To samo dotyczy dodatków do paliwa - puki nie ma ekstremalnych mrozów to nie ma sensu ich kupować, jak już lepiej kupić "ulepszonego" diesla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat leje Dynamica czasami zwykły ON ale miałem chwile czasu i okazję więc postanowiłem po eksperymentować. a gdzie Adaś tankujesz?

Od lewej ON Lotos Optima z ul. Rawskiej z denaturatem który podobno ma chłonąć wode, w środku Lotos Dynamic diesel, po prawej ON Statoil(wszystkie paliwa stały ok 4h na słońcu)

da22590eb13ff58dm.jpg

ON Statoil po przechyleniu słoika

6cdd3f358b28a23fm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w sumie zawsze na lotosie tankowalem tego dynamica, swojego tezjakw pl jestem to tam tankuje i problemow nie ma, wczorajsze cuda co odebralem stan igielka z a6 koles zmienil na wieksze bo te za male byly dla niego :kox: cena tez powiem wam ze okazja :decayed:

dsc0394sa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już lepiej kupić "ulepszonego" diesla.

tia... w necie ostatnio było... chyba WRCLaguna na Fejsie nawet dodał... wszystkie te super paliwka (Orlen Verva, Shell V-Power Diesel i Statoil Gold Arctic) przy -25 szlag trafił... a ten Statoil to podobno daje gwarancje do -42 :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed: cena 200f czyli niecaly tysiak, jeszcze chcial mi dac do nich oryginalne sruby te co po sztuce na kolo, zastanawiam sie czy jak w pl bede to nie walnac ich na czarno :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed: cena 200f czyli niecaly tysiak, jeszcze chcial mi dac do nich oryginalne sruby te co po sztuce na kolo, zastanawiam sie czy jak w pl bede to nie walnac ich na czarno :mysli:

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ABSOLUTNIE NIE RÓB TEGO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi w tym stanie są warte spokojnie 2 tyś po malowaniu na które wyda z 500-600zł przy lakierze "zwykłym (stracą swój uroki i efekt wizualny) a z 700zł przy specjalnym lakierze aby zachować ich efekt wizualny.

Po malowaniu zwykłym lakierem będą warte ... może 1000zł choć ja bym za tyle ich nie kupił i tak.

Jak Grzesiu chce mieć czarne niech kupi takie poździerane - można wyrwać w okazji nawet po 700zł i pomaluje na co chce, a te korzystniej było by sprzedać ...

Wiem że Grzesiu młody i fantazja go poniosła ale to było by jak strzał w nogę ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zatankowane z leclerca i to połowa baku jeszcze z czasów jak było +5 stopni, druga połowa lana jakieś 2 tyg temu, temperaturki po -22, auto stoi na zewnątrz i nie ma problemu - śmiga jak szatan ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi w tym stanie są warte spokojnie 2 tyś po malowaniu na które wyda z 500-600zł przy lakierze "zwykłym (stracą swój uroki i efekt wizualny) a z 700zł przy specjalnym lakierze aby zachować ich efekt wizualny.

Po malowaniu zwykłym lakierem będą warte ... może 1000zł choć ja bym za tyle ich nie kupił i tak.

Jak Grzesiu chce mieć czarne niech kupi takie poździerane - można wyrwać w okazji nawet po 700zł i pomaluje na co chce, a te korzystniej było by sprzedać ...

Wiem że Grzesiu młody i fantazja go poniosła ale to było by jak strzał w nogę ...

Wlasnie myslalem tez moze te pozniej opchnac i kupic jakies bbsy czarne, zobaczymy jak te na aucie beda wygladac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi w tym stanie są warte spokojnie 2 tyś po malowaniu na które wyda z 500-600zł przy lakierze "zwykłym (stracą swój uroki i efekt wizualny) a z 700zł przy specjalnym lakierze aby zachować ich efekt wizualny.

Po malowaniu zwykłym lakierem będą warte ... może 1000zł choć ja bym za tyle ich nie kupił i tak.

Jak Grzesiu chce mieć czarne niech kupi takie poździerane - można wyrwać w okazji nawet po 700zł i pomaluje na co chce, a te korzystniej było by sprzedać ...

Wiem że Grzesiu młody i fantazja go poniosła ale to było by jak strzał w nogę ...

Wlasnie myslalem tez moze te pozniej opchnac i kupic jakies bbsy czarne, zobaczymy jak te na aucie beda wygladac

co z oponami?

Ja za miesiąc 4 biorę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi w tym stanie są warte spokojnie 2 tyś po malowaniu na które wyda z 500-600zł przy lakierze "zwykłym (stracą swój uroki i efekt wizualny) a z 700zł przy specjalnym lakierze aby zachować ich efekt wizualny.

Po malowaniu zwykłym lakierem będą warte ... może 1000zł choć ja bym za tyle ich nie kupił i tak.

Jak Grzesiu chce mieć czarne niech kupi takie poździerane - można wyrwać w okazji nawet po 700zł i pomaluje na co chce, a te korzystniej było by sprzedać ...

Wiem że Grzesiu młody i fantazja go poniosła ale to było by jak strzał w nogę ...

Zawsze może sobie folie walnąć - będzie :kox: a jak się nie spodoba to zrywa i ma ori :naughty:[br]Dopisany: 06 Luty 2012, 09:34_________________________________________________aha i to samo na dach - czarny vinyl czy jak to się tam nazywa to co siemian ma na całym aucie - i obowiązkowo wtedy autko troszkę w dół

a tu masz jak to na aucie Siemiana wygląda:

foto4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myslalem nad ta folia ale to trzeba w garazu zrobic sucho i sterylnie :decayed: co do oponek dowiaduje sie wlasnie ile za nowe sztuka tutaj od 60f z montazem, mysle nad 225/40 albo 235/40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...