Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

ADAŚ wyuczony mam mechanik ale jak wiesz bez praktyki.

ogólnie to żadnej pracy się nie boje więc jestem otwarty na propozycje.:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na olej reflektuję jakby co... ale widzę że Dziadek już chyba po kupnie :(

już po kupnie ale w tym miesiącu będę jeszcze raz zamawiał dla siostry to się możesz dołączyć :decayed:

dołączam się... daj znaka

filtry też tam się opłaca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie dla forum jest 4 czy 5 % rabatu i gość zaparty w tej kwestii, Bartek sprawdzałeś ostatnio, że na pewno masz te 7 %.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie dla forum jest 4 czy 5 % rabatu i gość zaparty w tej kwestii, Bartek sprawdzałeś ostatnio, że na pewno masz te 7 %.

tak...ostatnio nawet Markowi kupowałem - mam ustawione na sztywno 7% :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde panowie koszty sie zaczynają :) Wahacze dół do roboty, tzn po jednym na stronę ale chyba wymienię wszystkie, osłony przegubów, intercooler okazało się że nieszczelny. Do tego wypadało by w końcu pomalować przed zimą, oc się kończy, zbankrutuję jak nic :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde panowie koszty sie zaczynają :) Wahacze dół do roboty, tzn po jednym na stronę ale chyba wymienię wszystkie, osłony przegubów, intercooler okazało się że nieszczelny. Do tego wypadało by w końcu pomalować przed zimą, oc się kończy, zbankrutuję jak nic :P

Kupuj kpl MS... ludzie nie narzekają a cena mega - Patryk ma - jak to wygląda Patryk ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie gitara, zrobiłem 3tysie ale exstremalnie traktowane . U

Toma zapłaciłem śmieszne pieniądze :wink:

Z tego co przeglądałem wątek o tych Ms-ach to niektórzy się tam deklarowali że 60-80tys na tym robili ... ciężko mi w to uwierzyć ale nawet jakby zrobić 40-50tys km to za 600zł się opłaca jak nic :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale góre mam już wymienioną na lemfordera i wtedy już się aż tak nie opłaca bo dół Lemfordera to jakieś 900 zł od daniellossa, więc 300 zeta dopłaty za spokój. A te górne od MS to komu bym sprzedał :). Najgorzej to i tak malowanie, 1500 trzeba liczyć.

Wkurzył mnie też ten intercooler, ale tak podejrzewałem bo wyszła nieszczelność w logach a jak zmacałem wszystkie rury to nie były w oleju. Teraz mechanior mi sprawdzał zawieszenie, wymieniał olej w skrzyni i zwrócił uwagę że sam icek jest zasyfiony od oleju. Ale dziwne - czy zwiększone doładowanie po chipie mogło go wykończyć? Bo wcześniej nie miałem niedoładowania dopiero po chipie się pokazało. Jak jadę z otwartą szybą to między 3-4 tys słychać świst własnie od strony icka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lichpaket mam jakoś w 7/10 części :grin:

Tapicerki jakoś nie mogę dobrej namierzyć to jadą do mnie listwy wew S-line szczotkowane alu

Wiktor luknij jak zamocowana jest opaska - może trzeba poprawić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No opaski to już wymieniłem wcześniej na takie jak od bizona ;) Icek już zakupiony, czekam jeszcze na pw od toma za ile będzie miał lemki na dół i osłony przegubów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie gitara, zrobiłem 3tysie ale exstremalnie traktowane . U

Toma zapłaciłem śmieszne pieniądze :wink:

Z tego co przeglądałem wątek o tych Ms-ach to niektórzy się tam deklarowali że 60-80tys na tym robili ... ciężko mi w to uwierzyć ale nawet jakby zrobić 40-50tys km to za 600zł się opłaca jak nic :decayed:

jak ja zrobię połowę tego to się uciesze :decayed:

---------- Post dopisany at 21:07 ---------- Poprzedni post napisany at 21:06 ----------

No opaski to już wymieniłem wcześniej na takie jak od bizona ;) Icek już zakupiony, czekam jeszcze na pw od toma za ile będzie miał lemki na dół i osłony przegubów.

A znajdziesz kiedyś czas na zamianę pompek od centralnego :naughty::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema pany:decayed:

sorki adam nie mialem czasu dzis w biegu caly dzien dopiero wrocilem i nawet nie mialem kiedy zadzwonic do ciebie,

autko sprzedane jutro ostatni dzien latam nim, zostaje w elblagu wiec bedzie mozna popodziwiac co tam zmodzilem jak juz mnie nie bedzie:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...