Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

A Knedler ?? Oczywiście Janusz a nie Synek... :decayed: Co z tą B5 ?? Dajcie linka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

A Knedler ?? Oczywiście Janusz a nie Synek... :decayed: Co z tą B5 ?? Dajcie linka :wink:

Plasti Dip B5 custom NCS by Vario Customs | Facebook

---------- Post dopisany at 08:50 ---------- Poprzedni post napisany at 08:47 ----------

http://postimg.org/image/t0yvgoui9/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Knedler ?? Oczywiście Janusz a nie Synek... :decayed: Co z tą B5 ?? Dajcie linka :wink:

Plasti Dip B5 custom NCS by Vario Customs | Facebook

---------- Post dopisany at 08:50 ---------- Poprzedni post napisany at 08:47 ----------

View image: DSC 8339

A konkretnie Banana milk shake project final chapter | Facebook

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Knedler ?? Oczywiście Janusz a nie Synek... :decayed: Co z tą B5 ?? Dajcie linka :wink:

Plasti Dip B5 custom NCS by Vario Customs | Facebook

---------- Post dopisany at 08:50 ---------- Poprzedni post napisany at 08:47 ----------

View image: DSC 8339

A konkretnie Banana milk shake project final chapter | Facebook

toć już nie jest banana tylko to co ja wkleiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to bezgotówkowo rozwiązałem ale jak na fakture patrzałem to było jakieś 300 za element

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, znacie może jakiegoś godnego polecenia lakiernika? Czas moją padlinkę w końcu pomalować ;)

Kolego ja moge Ci polecić Warsztata na ulicy Stawidłowej wjazd na przeciwko strazy granicznej, pierwszy warsztat po lewej jadać od strony ulicy warszawskiej. Auto Service - Marcin Tokarski nawet swoją stronę zrobił. Ceny ma konkurencyjne robote robi doskonale nie zawsze maluje całe elementy żeby zbędnie nie naciagać ludzi. Czym więcej malujesz tym cena niższa za element. Czasami długi czas oczekiwania ok 2 tygodni na termin. Ale to chyba o czymś świadczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok podjadę i sprawdzę. Na razie auto-kazpio zaśpiewali 1200 na gotowo i dadzą rok gwarancji, to już trochę lepiej niż kalinka a znalazłem o nich w sumie dobre opinie.

---------- Post dopisany at 18:50 ---------- Poprzedni post napisany at 17:30 ----------

Byłem też w Dąbrowie kawałek za elblągiem, znalazłem na necie pozytywne opinie, też da rok gwarancji cena ta sama, z tego co na necie wyczytałem podobno robi auta dla Knedlera. Tylko termin najbliższy za dwa tygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, poratuje ktoś?

Zginął mi klucz do śrub zabezpieczających felgi :facepalm: a auto miało iść do lakiernika :facepalm:

Może ma ktoś ori audi coś na kształt tego:

SRUBY KOL ANTYKRADZIEZOWE AUDI A4 (3151724111) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Może będę miał szczęście i akurat podpasuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śruby odkręciłem w Kalince i polecam, byłem u Postka to odpowiedź że się nie da, to samo w VW na Nowodworskiej, a w Kalince powiedzieli że jak nie będą mieli klucza to odkręcą ale zniszczą śruby, na szczęście kluczyk mieli odpowiedni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To uratowali tylek

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakby ktoś potrzebował to mam na sprzedaż używane 4 oponki letnie w rozmiarze 205/55 R16.

Firma, stan ,rok przód. , głębokość bierznika , cena by sie zdały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakby ktoś potrzebował to mam na sprzedaż używane 4 oponki letnie w rozmiarze 205/55 R16.

Firma, stan ,rok przód. , głębokość bierznika , cena by sie zdały

Sava Intensa HP, rok produkcji 2009, wszystkie z tego samego roku, w dosyć dobrym stanie, bierznik postaram się zmierzyć jutro, ale spokojnie na ok 2 sezony wystarczą cena 350zł za komplet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja będę na 100 % :)) fajna impreza co roku wychodzi, oby tylko pogoda dopisała - rok temu było wręcz upalnie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...