Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

teść miał w serii 600 - rakieta to nie była , w tym małym pewnie lepiej daje rade - ale spali wszystko, praktycznie silnik bez wad jezeli chodzi o bezawaryjność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

Witam Panowie moze wiecie gdzie na warmi i mazurach posiadaja jakies maszyny do rolowania nadkoli najlpeiej okolice olsztyna ? pzdr \

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszego Panowie :wink:

Dziadek pytanko jest gdzie dorwać płytę do navi do BMW 525 takiej jak miałeś? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszego Panowie :wink:

Dziadek pytanko jest gdzie dorwać płytę do navi do BMW 525 takiej jak miałeś? :decayed:

wesolych ,

plyte te w necie bez problemu znajdziesz ...nie pamietam dokładnie gdzie ale jest ogólnie dostępna na forum bmw tzn link do niej ...

---------- Post dopisany at 01:07 ---------- Poprzedni post napisany at 01:04 ----------

Ja miałem business są jeszcze profesional :decayed:

---------- Post dopisany at 01:11 ---------- Poprzedni post napisany at 01:07 ----------

BMW-klub.pl • Zobacz forum - Nawigacja samochodowa

sporo tego , jak masz kolorowy wyświetlacz i dwa napędy DVD to profesional , jak jeden napęd i monochrom to busininess

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK dzięki sprawdziłem, ale wersja navi business i dużo z nią się nie da zrobić :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK dzięki sprawdziłem, ale wersja navi business i dużo z nią się nie da zrobić :facepalm:

Jak to? Mapy bardzo dokładne i aktualne , bardziej niż w audi ...jedyna wada to ze wyświetlacz nie jest kolorowy ...a co ty chciałeś z tym zrobić ...dla mnie była spoko

---------- Post dopisany at 11:02 ---------- Poprzedni post napisany at 11:00 ----------

Tu masz Np mapy

BMW-klub.pl • Zobacz temat - BMW Navigation DVD Road Map Europe Business 2014

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ty miałeś ta wersje z mapa czy tylko strzałki bo tu tylko strzałki także lipa:facepalm: Czytałem ze sa dwie wersje jedna przedlift ze strzałkami dopiero polift miał mapę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przedlifcie czy polifcie miałeś dwie navi - business i profesional.

pierwsza to monochromatyczny wyświetlacz i jak ty to nazwałeś strzałki , druga to kolorowy wyświetlacz i mapa widoczna z ulicami itp...

ja miałem business i tzw strzałki - w/g mnie jest bardzo fajna , dojeżdżając do skrzyżowania pojawia się ono na wyświetlaczu wiec widać wszystko jak trzeba , a jak jedziesz prosto to masz strzałki ...w/g mnie ok...

oczywiście możesz tez nie mieć navi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK ta trochę lepiej chodzi zaczęło ja czytać tylko jak się jest tu a ma się włożona mapę polski to ma jakieś akcji i nie może znaleść adresu...

Ogólnie biała audi w naprawie u knedlera jakiś koleś przed świętami na parkingu nie zauważył jej i blachy i lakier do roboty..... Było by wszystko spoko gdyby ,fachowcy, z knedlera podczas zaworzenia auta z placu do lakiernika nie zalali jej bo teraz nie chce im w ogóle odpalić :facepalm::facepalm::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grześ toc to normalne ze jak masz włożona mapę na której nie ma UK to jak ma znaleźć ?:wink: Wszędzie tak jest ze Europa jest podzielona na regiony i kraje jeżeli chodzi o navi i trzeba w takim przypadku trzeba wahlowac płytami :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Czy znajdę tu jakiegoś użytkownika z Malborka, który posiada VAGa i pomógłby mi sprawdzić audi A4 B5 przed kupnem właśnie w Malborku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...