Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

dziadek zimmermany gitara. słyszałem same pochwały. jakby co to interparts w eg mają najtaniej. a przynajmniej mieli najtaniej.

jak będziesz chciał kupować w eg to daj znać to podzwonie po swoich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

Cześć! za***iste zdjęcie Rafał o kurcze dobre ale się uśmiałem. :grin: :grin: :grin: A co do auta Adasia nie zawsze trzeba pół auta rozbierać bo czasami usterka jest banalna (prawie żadna) i przed nosem. :)

Edytowane przez Tikas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziadek nie to żebym się mądrował

http://allegro.pl/wahacz-zestaw-zawieszenia-bmw-5-e39-i4652438171.html?source=mlt

01_55.jpg


do tego dochodzi jeszcze góra bo na obrazku tylko dół

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziadek nie to żebym się mądrował

http://allegro.pl/wahacz-zestaw-zawieszenia-bmw-5-e39-i4652438171.html?source=mlt

01_55.jpg

do tego dochodzi jeszcze góra bo na obrazku tylko dół

No to wychodzi ze miałeś racje :)

Eeee, Jednak chyba nie masz racji :P...ta aukcja ma błąd , masz w e39 po dwa wahacze na stronę na dole , u góry zwykle mocowanie

Popatrz na realoem.com :)

http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=DP81&mospid=47559&btnr=31_0255&hg=31&fg=10

Edytowane przez dziadek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i masz rację. a chciałem błysnąć.

z tyłu wychodzi na to że też tylko po 2 na stronę.

kosztowo wychodzi taniej niż u Ciebie hehe


albo nawet tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty tu nie mędrkuj tylko profil sobie zmień :wink:

Profil zmieniony :)

widze ze downsizing sie udziela ... nie schodz poniżej 1 litra bo potem będzie zagłośno na tej kosiarce ;):grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia downsizing... Rodzice śmigają jazzem 2011 1.4 100 kuni, tylko zawsze jak nim jadę to się zastanawiam gdzie te konie wszystkie uciekły :P

ZEROWA elastyczność po mieście, żeby się z kimś ścigać trzeba to robić z premedytacją - czyli zawczasu redukcja i to najlepiej o dwa biegi ;) bo bez redukcji po depnięciu gazu mamy 2 sekundy zastanowienia się auta co dalej robić a wsdzystkie cieniasy sejczaki i inne słabeusze zostawiają nas daleko w tyle.

Na trasie trochę lepiej o ile kręcimy w granicach czerwonego pola.

V-max jaki osiągnąłem 198km/h tylko auto już odcinało. Wolę mojego starego diesla :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , ani jazz 1.4 czy audi 1.9tdi czy moje bmw 3.0d to nie sa auta do ścigania ...cos tam jadą , jedno lepiej drugie troche gorzej ale żadne szału nie robi ...do najnowszego superba a to przeciez kawał fury jest , jeżeli dobrze kojarzę wsadzają 1.4 tfsi a osiągi nie ustępują 1.9 tdi AVF

Edytowane przez dziadek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Wiktor wcale nie o sciganiu pisze ale o przypadloscie malych benzyn ktore pieknie to tylko na papierze wygladaja. Pewnie jeszcze ten jazz ma spalac 4,5 litra a chochluje 7...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.4 w wolnossaku wiadomo ze jedzie tylko w okolicach czerwonego , ale odpowiednik z turbo ma dół porównywalny do diesla ... Zeby nie byc gołosłownym , moje byłe audi miało max moment obrotowy juz od 1400 obrotów , max moc przy 3800 :)

Ps czyli lepszy dół niz AVF a to przeciez benzyna :P

@dawidos

Nie miałem telefonu przy sobie jak dzwoniłeś ,ma pozniej zapomniałem oddzwonić, jak w tej samej sprawie co ostatnio to jutro po19 mam czas wiec jakby co to dzwon,

Edytowane przez dziadek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - o ściganie się mi nie chodzi bo te auta nie do tego służą, Chodzi mi o to że po prostu ciężko tym się poruszać dynamicznie, nie da się przejechać na "późnym zielonym" nie da się wcisnąć przed kogoś na mieście jeżeli nie robimy tego z premedytacją i z wcześniejszą redukcją i to jak napisałem o 2 biegi bo honda w mieście przy 50 km/h każe 5 bieg wrzucać żeby było "ekonomicznie".

Na papierze osiągi ma jak na pojemność i wielkość samochodu bdb - i tak jest faktycznie - piłując na każdym biegu pod czerwone osiągniemy katalogowe wyniki. Tylko kto normalny po mieście trzyma taką hondę na 2-3 biegu żeby w razie sytuacji krytycznej szybko przyspieszyć? Już nie wspominam jak wtedy wygląda spalanie...

Już dużo lepiej zbierała się stara brava z silniczkiem (też maleńkim) - 1.2 16v 80ps. Nie wspominam nawet o starych ośmio zaworowych jednostkach jak oplowskie 1.6 które taką hondę zjadają na dzień dobry jeżeli chodzi o elastyczność.

Co do doładowanych silniczków mogę się zgodzić, ale o ile nie jest to przesadzone. Jeździłem fiestą 1.0 ecoboost 125ps i cycków nie urywało, na trasie jakoś się tam kulał ale w życiu bym nie powiedział że ma 125 koni. Jeździłem kiedyś za to daihatsu charade 1.0 gtti - 3 cylindry 100 koni i turbo i tu o dziwo auto naprawdę było dynamiczne. Widocznie obecnie mimo teoretycznie lepszych parametrów na papierze auta jeżdżą po prostu słabiej - może kwestia emisji spalin a tym samym kształtu krzywej mocy i momentu, może są inaczej zestopniowane, a może zwyczajnie mimo że na papierze mamy 125 koni w aucie miejskim, to auto to waży tyle co kiedyś średniej wielkości limuzyna i 125 koni to nadal za mało na taką masę.

EDIT

Jeszcze mi się przypomniało o jednym niepozornym silniczku - 1.0 w starej micrze z 65ps mocy - kumpel jeździ takim jeździdełkiem z 2003 roku i podejrzewam że spokojnie by objechał większość tych teoretycznie mocniejszych aut miejskich :).Jak wystartuje przede mną to szczerze muszę ostro depnąć żeby go dogonić a na trasie do 160 to jakoś zbyt mocno mu nie odjeżdżam. Fakt że auto to jeździ dużo szybciej niż wskazują na to dane katalogowe.

Edytowane przez wiktorsam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest coś w tym co piszesz ale jest jeszcze opcja że w nowych autach nie czujesz tak prędkości - bo kiedyś jadąc golfem II 60km/h czułeś się jakbyś jechał 120km/h golfem VII :) - nie wiem czy akurat takie konkretne prędkości ale wiadomo o co chodzi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...