Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

chlopaki gdzie regeneracja turbiny w egu czyt. dobrze i nie drogo?

czuje ze 2.5 na sprzedaz bedzie :confused4:

od roku to powtarzam ... to co poszłona auto dawno by był jakiś AJM.

bylo by jakies b6 1.9tdi :decayed:[br]Dopisany: 31 Sierpień 2010, 22:51_________________________________________________Leszek powiem Ci ze kumpel szuka 1.8T ale na zamiane by wolal :mysli:[br]Dopisany: 31 Sierpień 2010, 22:53_________________________________________________a no i on ma 1.9tdi++ jakies 145 koni po programie ale rocznik 97 a widze ze suzkasz mlodszej :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz? Jag kombi? toć to profanacja, ja nie wiem co oni sobie myśleli wprowadzając te kombi :wallbash: ja bym się wstydził nawet powiedzieć że mam jaguara kombi a co dopiero nim jeździć :tongue4:[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2010, 07:56_________________________________________________

Bede szukal czegos jak Octavia II 1.9 lub 2.0TDI ok. 2007r.

Golfa szukaj, jakoś te skody mi się nie widzą....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadek... śmigałem ostatnio S-Type'em bo znajomy miał wypite i zachciało mu się golonki na obwodnicy... nie wiem jak to stoi w hierarchii dżaga bo się nie znam ale było średnio... niby 250KM w benzynce a wrażenia średnie... czuć mniej prędkość to fakt... ogólnie autko ładne ale nie zabija wnętrzem... a ta drewniana kierownica to już w ogóle nieporozumienie... może trzeba się przyzwyczaić... no i pewnie z 8 latek miało... w każdym razie przejażdżka zaliczona :wink4:[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2010, 21:50_________________________________________________

A mi już dwa auta z przed nosa poszły w tym tygodniu :wallbash:

co byś nie kupił i tak wyśmieję :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki wiecie może czy to bedzie czujnik temperatury czy termostat, bo na trasie mam niedogrzany silnik temp.w granicach 70,75 stopni a w mieście czasami jest normalnie ale tez spada,nie wiem czy sie zawiesza coś czy poprostu do wymiany????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadek... śmigałem ostatnio S-Type'em ....

S-type mi się średnio podoba no chyba że po liftingu w dieslu 2,7 :naughty: S-typem nigdy nie jechałem ale ogólnie nie robi na mnie jakiegoś tam wrażenia...kiera tak jak mówisz trza się przyzwyczaić lub lubić takie coś bo domyślam się że jak kiera drewniana to śliska itp...no a wygląd rzecz gustu :gwizdanie:

Co do benzyny to się nie wypowiem , ale ogólnie zauważyłem że raczej już nigdy nie kupię, człowiek się do gnoju przyzwyczaja a później wsiądzie do benzyny i się dziwi jak ciśnie przy 2tys obrotów że to nie jedzie :wallbash: a taka prawda że nie jedzie... Ja nie wiem chyba w benzynie musiałoby być z 300-400KM żeby to jakoś ciągnęło od dołu[br]Dopisany: 02 Wrzesień 2010, 09:18_________________________________________________Panowie zlociarze :gwizdanie: jak się spotykamy jutro? Ja jestem za Statoilem na obwodnicy punkt 10.00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki wiecie może czy to bedzie czujnik temperatury czy termostat, bo na trasie mam niedogrzany silnik temp.w granicach 70,75 stopni a w mieście czasami jest normalnie ale tez spada,nie wiem czy sie zawiesza coś czy poprostu do wymiany????????

myślę że to będzie termostat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zlociarze :gwizdanie: jak się spotykamy jutro? Ja jestem za Statoilem na obwodnicy punkt 10.00

:good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie ,o której będziecie w 3 city ,bo dalej byśmy śmigali razem :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego naj.... z okazji urodzin Adamie :rose:

:good: Dzięki Fazy

z okazji dobrego samopoczucia :decayed: napisałem do dwóch gości w DE którzy cenią auta po 13850E i 13950E że chętnie kupie te auta za ..... :> 10000 Euro :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanownych Kolegów

Tak z innej beczki chciałbym was prosić o małą pomoc, jako że jestem ze śląskiego do Elbląga mam kawał drogi a właśnie u Was pojawiła się fajna B6 tutaj jest link do niej http://moto.allegro.pl/audi-a4-quattro-bixenon-navi-6-biegow-super-stan-i1214564227.html Czy ktoś z Was znalazłby trochę czasu aby ją obejrzeć??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanownych Kolegów

Tak z innej beczki chciałbym was prosić o małą pomoc, jako że jestem ze śląskiego do Elbląga mam kawał drogi a właśnie u Was pojawiła się fajna B6 tutaj jest link do niej http://moto.allegro.pl/audi-a4-quattro-bixenon-navi-6-biegow-super-stan-i1214564227.html Czy ktoś z Was znalazłby trochę czasu aby ją obejrzeć??

Vinsen ja właśnie zostałem bez auta i szukam ...

nie myślałeś o 1.9

proponuje tego:

http://moto.allegro.pl/audi-a4-oryginalny-s-line-1-9tdi-131km-wroclaw-i1203663120.html

dostałem info że gościu co sprzedaje jest OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do zbiórki jutrzejszej to gdzie jest ten Statoil przy obwodnicy? Bo ja tylko Shella i Lotosa znam :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...