Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Lunkęłeś zaraz pod maskę czy jak ... bo mi się wydaje że tam jeden siedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

ja tez mam dwa , drugi jest mniejszy koleś mówił że wspomaga pracę klimy np: podczas stania w korku chłodzi płyn w chłodnicy no i powinien się włączać jeśli cisnienie w układzie klimy wzrasta ( tylko nie wiem do jakiego poziomu) , powiem szczerze że nie zagłębiałem się w temat klimy i nie wiem czy to tak działa w A4, barwnik się dodaje żeby było widac ewentualne nieszczelności, jeśli chodzi o prace klimy , w tamtym roku kupiłem autko i nic nie robiłem przy klimie i przejezdziłem całe wakacje i specialnie nie odczułem niedomagania z jej strony, teraz po doładowaniu jak zgaszę autko to słyszę syczenie z nagrzewnicy [br]Dopisany: 28 Kwiecień 2009, 16:10_________________________________________________no i chyba szykuje sie wydatek ;( od pewnego casu mam problem z ubywaniem płynu chłodniczego , nie wiadomo w którym miejscu byłem już u polecanego mechanika przez klubowiczów w szczecinie no i wykluczyli uszczelkę nic na nią nie wskazuje nie ma typowych obiawów , ani zawysokiego cisnienia , węże nie są twarde olej normalnej barwy z tym że zauważyłem po trasie szczecin- elbląg że mi go przybyło :confused4: ale nie jestem pewien czy mechanior nie nalał za dużo jak wymieniał mi ostatnio olej to było na max ,może niedokładnie spuścił?, ale nie wiem dlaczego dopiero po dłuższej trasie wyszedł zawysoki stan , płyn chłoczący ma normalna barwę tylko jest w nim parę tłustych plam ale niewiele, lecz nie smierdzi spalinami ( może chłodniczka oleju), kurde już nie wiem , układ wydaje sie być zapowietrzony bo bulgocze w nagrzewnicy przy ruszaniu , już próbowałem odpowietrzać korzystając z porad na forum , no i na chwilę jest dobrze a pużniej dalej to samo,

no i od czasu do czasu problem z odpalaniem za pierwszym razem , tak jakby paliwa nie dostawał jak przekręce kluczyk to już chce zapalić ale gaśnie myślę że z braku paliwa w drógiej próbie muszę kręcić 10 sek. żeby zapalił a przy tym kreceniu zapala się czerwona kontrolka z bańką oleju i pika, jak już odpali to gaśnie,(może pompa tandem?)

poradzcie coś chłopaki bo jeszcze trochę takich zagadek i niewiem czy nie będę myślał o sprzedaży :no: :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek...załóż temat jeśli nie było bo tu za małe grono...

zerknijcie na to:

http://www.a4-klub.pl/smf/b6_awxwymiana_rozrzadu-t77832.0.html;msg867405#msg867405

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek...załóż temat jeśli nie było bo tu za małe grono...

zerknijcie na to:

http://www.a4-klub.pl/smf/b6_awxwymiana_rozrzadu-t77832.0.html;msg867405#msg867405

:polew: :polew: kozaki :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaś... ale po autko to jakiś klubowy wyjazd będzie?

Już zmienia :mysli:

no w przyszłym roku...

Patryk - umieściłem to w dziale aukcji http://www.a4-klub.pl/smf/ciekawe_aukcje_allegro_ebay_itd-t873.0.html;msg867545#msg867545

żeby ludziska się nie nacieli :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to i tak tanio, czy nie ?

no niby tak... szukam sobie odbłyśników ale pewnie od zwykłych ksenonów nie spasują... a jakby były za grosze to bym sobie zregenerował - a tak to czekać, nie jeździć, zastanawiam się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: co tam :decayed: z oponkami jednak poczekam mialem sie odkuc ze starszyma tu 10pkt zalapal :polew: :polew: taki jest :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Historia tak brzmi: lecielismy sobie koło 200km/h z takim kolesiem z a8 raz my pierwsi potem on i pod łodzia wyprzedzamy czarnego passata on 100 a my prawie 200 :polew: jak za nami wycial a powyzej 51km/h jest 10pkt :polew: mama wie panowie Policjanci sie jarali autem pytali ile kucykow a starszy de best: a nie widać było :polew: no i podroz miala byc taniej niz pociagiem a wyszlo jakbysmy pociagiem jechali :decayed: Patryk mama wie siedziala z tyłu :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie sie sluchalo ale sie zapomnialo ale mina byla ich najlepsza jak mijalismy zerwali za nami chyba z kilka minut zanim dogonili :polew: ale jest looz mama tez ma beke :decayed: tylko kaska i punkty :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...