Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, gokarty całkiem całkiem. W Gdańsku w OLiwie są lepsze ale tu nie jest źle...Można jakiegoś spota zrobić tam :gwizdanie:

a zmieniło się coś? czy pierwszy raz byłeś? bo byłem jeszcze przed oficjalnym otwarciem to wrażenia na mnie nie zrobiło...[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2010, 07:42_________________________________________________

Patryk :naughty:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=158990.0;topicseen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

jak tam było 10 minut 20zł, 15 min. 25 zł tak?

dziadek jak tam nie jesteś kontuzjowany?

35 zł - 15 min

na szczęście obyło się bez kontuzji...

Grzesiek nie wiem jak było na początku ale coś mówili że nowe gokarty teraz są ale powiem że wk***ia mnie to że niektóre karty są słabsze i nie ma 100% rywalizacji...

Jak ktoś ma okazję to niech sobie spróbuje w Gdańsku Oliwie - dla mnie tam narazie tor rządzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna ale kasy nie mam na tyle . Teraz zbieram na listwy w aso chcą 130 za sztukę po klubowych zniżkach :naughty:

Pamiętaj o sobocie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomnialem sie pochwalic kupilem nowe cacko :decayed:

bmwls.th.jpg

o proszę, a jakieś dane? i co z Awdi?

zart :decayed: jedno z aut moich klientow :decayed: jeszcze maja bmw x5 i grande punto no i cos takiego w garazu:

alf1.th.jpg

alf2.th.jpg

jak to Robert powiedzial jest maniakiem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna ale kasy nie mam na tyle . Teraz zbieram na listwy w aso chcą 130 za sztukę po klubowych zniżkach :naughty:

Pamiętaj o sobocie :decayed:

Patryk kiedy zamawiasz

potrzebował bym część o numerze 443 971 635 - 2 szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu zamawiam http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=158705.0 i pod koniec następnego tygodnia na 95% ale na 100% w przeciągu dwóch bo kasę już prawie mam brak ki jeszczę na jedną ale to jedna wizyta kolegi i będzie na drugą :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu zamawiam http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=158705.0 i pod koniec następnego tygodnia na 95% ale na 100% w przeciągu dwóch bo kasę już prawie mam brak ki jeszczę na jedną ale to jedna wizyta kolegi i będzie na drugą :decayed:

będziesz o mnie pamiętał czy mam sam sobie załatwiać? tylko trzeba wcześniej zadzwonić by dowieźli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu zamawiam http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=158705.0 i pod koniec następnego tygodnia na 95% ale na 100% w przeciągu dwóch bo kasę już prawie mam brak ki jeszczę na jedną ale to jedna wizyta kolegi i będzie na drugą :decayed:

będziesz o mnie pamiętał czy mam sam sobie załatwiać?

będę pamiętał zaraz wyślę zapytanie

u gajosa 16 pln brutto sztuka [br]Dopisany: 17 Wrzesień 2010, 19:57_________________________________________________27 śmignę po wszystko ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi pasuje :good:

jak byś chciąl kase wcześniej to mów ... może nawet zaliczkowo z 30zł a końcówke rozliczymy później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostałem wiadomość że czekają na mnie już z transparentem :bry::a4fan::decayed: [br]Dopisany: 17 Wrzesień 2010, 20:12_________________________________________________

mi pasuje :good:

jak byś chciąl kase wcześniej to mów ... może nawet zaliczkowo z 30zł a końcówke rozliczymy później.

Daj spokój :wink4:

A tak z ciekawości co to jest bo wyskakuje u gajosa jakaś obudowa :mysli:

Kupiłeś już coś :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajesz dajesz :naughty: nie łam sie przełam sie :cool1:

Bo juz myslałem ze foszek poszedł i zablokujesz mnie na gg i usuniesz na nk ;( :naughty::polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajesz dajesz :naughty: nie łam sie przełam sie :cool1:

Bo juz myslałem ze foszek poszedł i zablokujesz mnie na gg i usuniesz na nk ;( :naughty::polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...