Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

Pany gdzie w Elblągu lub okolicach naprawią FISa z A6-C5 :mysli:

Mów co konkretnie bo ostatnio w a3 sąsiadowi pomagałem rozwikłać zagadkę z zegarami.

Koleś mówił że ma linie przepalone, a ostatnio to mu cały zgasł........odłączył akumulator i coś tam zaczeło się znowu świecić ale nie wszystkie linie

ot tyle co się dowiedziałem przez telefon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

Hmmm nie wiem czy w tym roczniku da się wejść przez VAGa w zegary - jak tak to wykonaj testy.

Niemniej lepszego gostka niż ten na przeciwko garów trudno będzie znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka

chwilkę czasu znalazłem :naughty: Adaś napisz dokładnie z tym AMK Elbląg w sprawie wiesz jakiej :naughty:

[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2011, 19:45_________________________________________________może w połowie tygodnia wrócę do żywych , choć w weekend szykuje się robota :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2011, 12:21_________________________________________________Panowie auto odebrane - a efekt hmmm nie jestem zadowolony bo dalej mógłbym się przyczepić ale widocznie nie ma jeszcze auta stworzonego dla mnie bo jeździłem ostatnio peugotem berlingo gdzie miał dokładnie takie same objawy jak u mnie a jego przebieg był 21tys km - więc teraz przynajmniej wiem że podróżuje z dziećmi bezpiecznie bo tak sobie to tłumacze że za to zapłaciłem :mysli:[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2011, 12:24_________________________________________________aha i najważniejsze od dziś nie polecam Auto Seat Kalinka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha i najważniejsze od dziś nie polecam Auto Seat Kalinka

Why? :mysli:

Bartek pamiętaj że to są tylko usługi - nie znam instytucji świadczącej usługi by kiedyś gdzieś komuś nie podpadła ... to jest normalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha i najważniejsze od dziś nie polecam Auto Seat Kalinka

Why? :mysli:

Bartek pamiętaj że to są tylko usługi - nie znam instytucji świadczącej usługi by kiedyś gdzieś komuś nie podpadła ... to jest normalne.

Chodzi o podejście - i tu od razu widać czy firma próbuje załatwiać sprawy żeby wyjść z twarzą czy kombinuje, no i tu kombinują. na szczęście wszystko się skończyło ok dla mnie ale mogło się potoczyć ciut inaczej:

1. Przywiozłem maglownice im do założenia - ok

2. Założyli - ok

3. Wlali kupiony przez siebie olej - nie ok - pompa zaczęła wyć - brak wspomagania itd.

- mechanik - "zły olej" - a oni sami go kupili

- biuro- sam kalinka - "że pompa do wyrzucenia i że trzeba nową"

- ja "jak pompa zła jak wcześniej była dobra? jak zły olej ? przecież sami go kupiliście"

...w pewnym momencie któryś z nich powiedział " my mieliśmy tylko zdemontować i zamontować maglownicę, nic więcej" to co ja przyjechałem autem ze sprawną pompą a miałem odebrać z zepsutą? kpina :shocked:

W końcu wczoraj ja zadzwoniłem do tego co regenerował i on mi to powiedział żeby dobrze odpowietrzyć układ bo objawy są takie jakby w układzie było powietrze. Dziś im to rano powiedziałem i okazało się że rzeczywiście.

No to pytam się za co ja kur@!#$ płacę? ZA NERWY KTÓRE MIAŁEM CAŁY WEEKEND? NIGDY TAM WIĘCEJ NIE POJADĘ I NIE POLECAM. AUDI TEŻ MI ŹLE ZŁOŻYLI PO WYMIANIE ROZRZĄDU.

Oczywiście żadnego przepraszam czy wzięcia wina na siebie. A co jakbym posłuchał kalinki i wywalił w huk kasy na pompę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASO to ASO... choćbyście nie wiem co mówili i prawili ja tam nigdy nie pojadę do żadnego, chyba że po jakąś część...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo jak się jedzie BMW do ASO Seata to potem tak jest :evil::decayed: ... a tak na prawdę gdyby się nie próbowali pienić się z ta pompa a zajęli robota to problemu by nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a tak na prawdę gdyby się nie próbowali pienić się z ta pompa a zajęli robota to problemu by nie było.

pewnie tak, ale jak coś nie poszło to od razu kombinowali jak tu winę z siebie zrzucić :kwasny: zamiast pomysleć jak to naprawić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadek mogę Ci tylko powiedzieć że olej w przekładni masz w miarę dobry bo firmy FEBI bo oni od nas biorą.

wzięli od nas litr a nie wiem ile wlali. może zostawili trochę starego i dolali trochę nowego.

a dokładnie to najmłodszy z całej brygady Kalinki to robił.

PS. a jak tam autko po ozdobach???? mam nadzieję że pamiątek nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dokładnie to najmłodszy z całej brygady Kalinki to robił.

z tego co widziałem to taki starszy niby co pracuje tam 12 lat , ale było minęło, więcej tam nie pojadę - tylko mam nadzieję że wszystko złożyli do kupy tak jak powinno być [br]Dopisany: 19 Wrzesień 2011, 15:40_________________________________________________

PS. a jak tam autko po ozdobach???? mam nadzieję że pamiątek nie ma.

spoko, wszystko git - a jak tam życie małżeńskie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do KALINKI to też słyszałem co nieco

Wymiana kpl. rozrządu, ładnie pięknie fakturka na wszstko (paski, rolki, pompa wody ) i..........stara została pompa a nowa na fakturze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Swoją drogę czyje to za auto z naklejką klubową pod lewą tylną lampą - sedan szary/stalowy metalik B5? Widziane ok. południa na Mickiewicza (skrzyżowanie z Bema).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamietam ze kiedys bylo na zlocie dwoch chlopakow ktorzy przyjechali podobnymi autami do Patryka :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamietam ze kiedys bylo na zlocie dwoch chlopakow ktorzy przyjechali podobnymi autami do Patryka :gwizdanie:

jednemu dałem naklejkę i juz się nie pokazał :wallbash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...