Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

01367 - Central Locking Pump Run Time Exceeded (Likely Leak) - ucieka Ci gdzieś powietrze z pompki centralnego, albo na przewodach (przetarcie) albo tak jak u mnie - rozszczelnienie w samej pompie. Sprawdź pompkę bo w innym wypadku rozsypie Ci się wirnik.

Inne to za niskie napięcie - pewnie aku słaby był kiedyś, immo szwankuje - tzn może coś nie łączyć a może próbowałeś odpalić innym kluczykiem - bez transpondera ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

imo to wiem kluczyk mi padl i mialem jazdy takze to musze skasowac ale gdzie??:decayed:

gdzie znajde pompke centralnego?

aku nowka moze ma z 3miechy ale mysle ze moze byc tak bo wczesniej mialem problem i go troche rozladowalem i musze gdzies wypasc na dluzej botak to uzywam mozeauta godzine dziennie wiec gdzie sie ma naladowac?:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos jedzie do nowego stawu jutro?

a co tam?

ja byłem, ogólnie standardowo same golfy 2,3 kilka 4, ale też i były dwie esy :naughty: b5 z fmicem z grudziądza coś pod 300 km, i b6 z pruszcza gdanskiego - do sprzedarzy - gadałem z gościem sam zainstalowal instalacje gazową za 8tys i wydech milteka (kozacko mruczy:kox:) , jak wsiadłem to nie mogłem wyjść :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymień baterię w kluczyku to jedno. Generalnie pierwsze dwa błędy dotyczą zasilania ale jeśli niedawno zmieniałeś aku to właśnie one pochodzą z tego czasu kiedy padł poprzedni aku.

Błąd kluczyka może wynikać z dwóch poprzednich jak i słabej baterii w kluczyku (rozumiem że masz scyzoryki). Nie można też wykluczyć jakiś historii z połączeniami elektrycznymi - np. z modułem elektryki ale na razie tym się nie przejmuj.

Ostatni błąd dotyczy czujników ultradźwiękowych alarmu (masz fabryczny alarm?) - skasuj jak bedzie wracał to połączenie (czujnik - moduł) lub czujnik ultradźwiękowy alarmu walnięty

---------- Post dopisany at 13:23 ---------- Poprzedni post napisany at 13:02 ----------

gdzie znajde pompke centralnego?

Sprawdź czy zamyka wszystkie zamki jak tak to w zasadzie olej temat - skasuj błędy. Można przy okazji kasowania otwierać i zamykac auto i obserwować czy błąd wraca czy nie, jeśli wraca trzeba będzie przyjrzeć się temu bliżej jeśli nie albo po miesiacu wrócił to narazie ni bym nie działał z tym. Od impulsu z pilota na zmkniecie /otwarcie (do sygnału z czujnikow zamknięcia w zamkach) jest zaprogramowany jakiś czas, jest on na tyle którki że bardzo czesto taki błąd wyskakuje w autach z pneumatyką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tego ostatniego bym nie olewał, u mnie otwierał zamykał wszystkie drzwi tylko od czasu do czasu wyskakiwał mi błąd. Będąc nad morzem padł mi całkiem central, rozsypał się grafitowy wirnik, nowy to jakieś 150-200 zeta. Poczytałem trochę na zagranicznych forach i okazało się że wirnik pada tylko jak mamy nieszczelność i pompka musi dłużej pompować żeby nadrobić niedostatki ciśnienia, wtedy dużo bardziej obciąża wirnik. Po rozebraniu mojej pompki okazało cię że w niej samej miałem nieszczelność na złączce w środku i to spowodowało awarię wirnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to loozik bo ogólnie alarm mam dorabiany, przemiescil sie imo w kluczyku i nie mogłem auta odpalic i ze zwykłego odpalalem, potem padł Aku wymienilem go bo auto lapalo jazdy i przez imo nie mogłem go odpalic więc pewnie ciagle stare błędy, centralny zamyka sie normalnie nie miałem nigdy problemu nie spóźnial sie z zamykaniem ani nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A coś robimy w czwartek

Można by

---------- Post dopisany at 20:51 ---------- Poprzedni post napisany at 20:50 ----------

A coś robimy w czwartek

Można by

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykasowalem błędy i zrobiłem scan na nowo i nic nie znalazło:banan: także to były te problemy co kiedyś miałem tylko nie pokasowane, teraz filtry i olej kupione trzeba pojechać do mechanika wwymienić:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykasowalem błędy i zrobiłem scan na nowo i nic nie znalazło:banan: także to były te problemy co kiedyś miałem tylko nie pokasowane, teraz filtry i olej kupione trzeba pojechać do mechanika wwymienić:decayed:

kiedy czarny dach? :kox:

---------- Post dopisany 01-05-2012 at 11:09 ---------- Poprzedni post napisany 30-04-2012 at 22:16 ----------

:hi:

Bielik jak tam beta już jeździ?

---------- Post dopisany at 11:09 ---------- Poprzedni post napisany at 11:09 ----------

:hi:

Bielik jak tam beta już jeździ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie najpierw wstawie gwint, a pózniej pomyśle może już nie będę wkladal myśle ciagle nad Anglikiem bo za ta kasę co ten wart mam b6 tu tylko ubezpieczenie:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIADEK beta jeszcze stoi.

nie mogę zrobić skrzyni. chcę tego automata uruchomić ale nie ma odpowiednich ludzi do tego. już u drugiego gościa leży.

no zobaczymy. nie pali mi się bo mam czym jeździć. jak zrobię to od razu przyjadę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja was podziwiam jak można sie tak opierdalac tyle dni:decayed: u mnie zapierdziel po 11h dziennie bo budujemy ogród od podstaw:facepalm: a jeszcze klienci pedanci i uj strzela:facepalm::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Patryk jak tam wyprawa do kumpla? ...i wymiana pierścieni ?:wink:

My dziś byliśmy z małymi pod Działdowem u babci Żanety na grobie a że małe spały i żeby mogły się wyspać to wolno jechałem 90km/h i 5-tka czyli eco-driving i wyszło spalanie średnie 6l w/g FIS :kox: ciekawe ile by wyszło gdybym na 6-ce jechał - no ale to już zamulanie silnika przy 90-ce :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Patryk jak tam wyprawa do kumpla? ...i wymiana pierścieni ?:wink:

Lipa zacisków nie mogłem zdjąć :kwasny: . Zabiorę się za to w pracy . A co w sobotę robimy ? Pogoda się zapowiada http://new.meteo.pl/um/php/meteorogram_id_um.php?ntype=0u&id=1445 na niezłym poziomie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie po zrobieniu kompa znaleźć płyty z nią nie mogę . A może jest on-line

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...