Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brd po Chipie a zmiana sprzęgła


bandi1705

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebna porada odnośnie wymiany sprzęgła. Pacjent to BRD po chipsie na 187km i 410 nm przebieg 277tys km, sprzęgło i dwumas siedzi z fabryki, na 4,5,6 zaczyna się ślizgać sprzęgło i tutaj pytanie. Czy założyć oryginał Luk\Sachs, czy nie wytrzyma seria takiego przyrostu mocy?? Może założyc z 2.7\3.0 TDI?? Poniżej wykres z hamowni.

IMG_20191101_194205.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bandi1705 zwiększyli BRD na 187KM? BRD ma 170KM. U Ciebie poniżej 160KM? Zastanowił bym się co masz nie tak..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, the_naturat_com napisał:

@bandi1705 zwiększyli BRD na 187KM? BRD ma 170KM. U Ciebie poniżej 160KM? Zastanowił bym się co masz nie tak..

Długa historia... Najpierw u innego gościa było usunięcie dpf, a później byłem u tego co mi chip robił. Jak zrobił dpf po swojemu wyszło 169km i 355nm i od tego robił mi soft. Nie chciałem jakoś mocno w górę lecieć tylko trochę podciągnąć. Teraz się sprzęgło kończy i dlatego pytam czy oryginał czy coś kombinowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bandi1705 względem serii masz 17KM więcej, nie zapłacił bym za to, chyba, że miałeś za darmo.

Bez problemu możesz mieć w okolicach 200KM i tak powinno być po zmianie mapy. Nie 187KM..

Przy 200KM nie ma konieczności zmiany sprzęgła, chociaż może się szybciej skończyć.

Przy 187KM na pewno nie zakładał bym innego, bo to żadna różnica względem serii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, the_naturat_com napisał:

@bandi1705 względem serii masz 17KM więcej, nie zapłacił bym za to, chyba, że miałeś za darmo.

Bez problemu możesz mieć w okolicach 200KM i tak powinno być po zmianie mapy. Nie 187KM..

Przy 200KM nie ma konieczności zmiany sprzęgła, chociaż może się szybciej skończyć.

Przy 187KM na pewno nie zakładał bym innego, bo to żadna różnica względem serii.

Bardziej chodzi mi o te 60 nm, czy to nie za dużo dla sprzęgła z Brd i czy przebieg momentu nie jest zbyt agresywny. Za chipa nie płaciłem za wiele wiec nie ma tragedii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zakładam standard i mam nadzieję że będzie dobrze. Luk /Sachs co będzie lepsze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.11.2019 o 22:26, bandi1705 napisał:

To zakładam standard i mam nadzieję że będzie dobrze. Luk /Sachs co będzie lepsze ?

Do Twoich mocy styknie, jak ma dluzej pochodzic to obij tarcze kevlarem (Luk8090s)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...