Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Co myślicie o tym alarmie ?


v1ck

Rekomendowane odpowiedzi

Hej koledzy, czy ktos probowal juz czegos takiego?:

http://allegro.pl/item584772445_sam_zamontuj_autoalarm_do_audi_a4_b5_1995_2000r.html

chcialbym zamontowac u siebie alarm, a to wyglada na bardzo fajna alternatywe dla drogich zakladow ktore montuja :) zastanawiam sie tylko, co z czujkami ruchu? mozna jakies dokupic i podlaczyc do tego czy wystarczy to co jest?

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja niedawno zakupiłem na allegro moduł centralnego zamka stig 60.z kluczykiem tzw.scyzorykiem.też nie byłem pewnien czy to będzie działać prawidłowo.pracuje w zakładzie lakierniczym i kumpel który jest z zawodu blacharzem podłączył mi go .Moduł działa zajefajnie i przede wszystkim wygoda.Myśle kolego że z tymi czujnikami ruchu nie będzie problemu.Przy zakupie dostajesz instrukcje jak to podłączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz smiało kupować taki alarm :wink4: świetnie się sprawuje :good: znajomy zakupił taki alarmek http://allegro.pl/item566157653_audi_a3_a4_a6_c4_alarm_z_domykaniem_szyb.html i ja rownież mam zamiar taki zakupic do swojej niuni :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja niedawno zakupiłem na allegro moduł centralnego zamka stig 60.z kluczykiem tzw.scyzorykiem.też nie byłem pewnien czy to będzie działać prawidłowo.pracuje w zakładzie lakierniczym i kumpel który jest z zawodu blacharzem podłączył mi go .Moduł działa zajefajnie i przede wszystkim wygoda.Myślę kolego że z tymi czujnikami ruchu nie będzie problemu.Przy zakupie dostajesz instrukcje jak to podłączyć.

Czy to jest to samo co ty kupiłeś

http://allegro.pl/item583977552_alarm_2x_scyzoryk_syrenka_czujnik_super_promocja.html

jeśli tak to powiedz mi kolego jak rozwiązałeś problem z kluczykiem (dokupiłeś również grot)? masz pilota i klucz w jednym elemencie ?

Solarek4 - wydaje mi się ze na tej aukcji koleś nie ma racji że trzeba alarm dopasować do samochodu, znajomy który pracował w hurtowni elektrycznej mówił ze sprzedawał monterowi alarmów jeden rodzaj a koleś montował go we wszystkich modelach aut, ten przedstawiony przez ciebie w aukcji w funkcjach niczym się nie wyróżnia.

Zarówno wybór alarmu z tego względu ze ma znaczek audi i jest sugerowany przez sprzedającego mnie nie przekonuje, a cena odstrasza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mają ukraść auto, to czy zamontujesz alarm za 100 czy za 1000 nie ma znaczenia dla złodzieja :)

Na osiedlu lokalni gamonie zapchali mi 2 zamki w audi (bagażnik, drzwi od kierowcy) otwieram tylko drzwi pasażera z przodu.

"Klucznik" stwierdził że albo wymiana zamków (300zł) albo zrobi ten co mam (100zł) ale będzie można otworzyć go dowolnym kluczem bo jakaś zapadka jest pęknięta.

Dlatego pomyślałem o Alarmie ale raczej z wygody otwierania auta pilotem.

Przekonałem się o skuteczności alarmu wczoraj dwa dni po tym jak sam decyduje się go założyć, znajomemu w godzinach rannych capneli A6 '04 r. z fabrycznym alarmem i wszystkimi możliwościami zabezpieczającymi, na monitorowanym parkingu.

Autocasco miał wykupione ale zawsze szkoda autka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym zabezpieczeniem jest AUTOCASCO. Auto rzecz nabyta...

Dobry alarm z dobrą blokadą autoryzująca niekoniecznie połączoną z alarmem może utrudnić buchnięcie auta bo wiadomo że i w tej branży są znawcy tematu i amatorzy. Więc choćby nawet mamy się w jakimś stopniu zabezpieczyć przed tymi drugimi to myślę że warto. Co do Autocasco to swoją drogą choć ciężko mi sobie wyobrazić likwidowanie takiej straty u ubezpieczyciela jak problemy robią ze zderzakiem czy szybą. Ale tak czy siak myślę że warto mieć i dobry alarm (niekoniecznie za 1000) i AC w stosunku do wartości naszych niuni to niewiele kosztuje.

Poniżej coś o polskich "specjalistach"

http://motoryzacja.interia.pl/hity_dnia/news/tak-kradna-polacy-zobacz-film,1279503

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej koledzy, czy ktos probowal juz czegos takiego?:

http://allegro.pl/item584772445_sam_zamontuj_autoalarm_do_audi_a4_b5_1995_2000r.html

chcialbym zamontowac u siebie alarm, a to wyglada na bardzo fajna alternatywe dla drogich zakladow ktore montuja :) zastanawiam sie tylko, co z czujkami ruchu? mozna jakies dokupic i podlaczyc do tego czy wystarczy to co jest?

pozdrawiam :)

zdecytowałem sie na ten http://allegro.pl/item591273739_alarm_najnowsze_piloty_scyzoryk_logo_twojego_auta.html

jest to samo ale trochę tańszy.

Jak przyjdzie i go zamontuje podzielę się wrażeniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piloty fajne, ale po pół roku grot będzie "wyłatał", sam się będzie składał przy przekręcaniu kluczyka.Ot takie uroki chińszczyzny.

W fabrycznych ten efekt występuje dopiero po 10 latach lub intensywnym uzywaniu (np. taxi -góra 5 lat)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że ruszam stary temat, ale przeglądałem ostatnio takie alarmy ze scyzorykami, bo chciałbym kupić... Tylko nurtuje mnie jedna sprawa, a mianowicie - jak się to ma do AC?! Tzn dorabianie/przerabianie kluczy? Nie ma z tym problemów. Nie chciałbym żeby wynikła taka sytuacja, że ubezpieczyciel po kradzieży samochodu powie mi, że to ja go sobie sam zawinąłem, bo grzebałem przy kluczach?! :shocked: Pomóżcie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgubienie klucza trzeba zglosić ubezpieczycielowi, natomiast dorobienie no cóż w jaki sposób odowodnią ci że miałes więcej kluczy niż im zgłosiłeś ale najlepiej zadzownic na infolinię i dopytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...